Skip to content

Jak mogę wysyłać prywatne wiadomości na Pinterest i rozmawiać z moimi kontaktami

3 de kwiecień de 2021

Pinterest to sieć społecznościowa jest online od lat, jest dość popularny wśród fanatycznych użytkowników odkrywania wizualnego.

Do 2013 roku Pinterest opierał się wyłącznie na sieci społecznościowej zawierającej treści wizualne, w której można było udostępniać obrazy i projekty wszelkiego rodzaju i typów.

Plik Twórcy Pinteresta stale unowocześniają platformę, więc teraz oprócz możliwości przesyłania i publikowania obrazów i zdjęć, możliwe jest również wysyłanie prywatnych wiadomości.

Moc do wysłania prywatne wiadomości Na Pinterest sprawiają, że jest to dość kompletna, użyteczna i praktyczna sieć społecznościowa dla ich użytkowników.

Na Pinterest można znaleźć dowolne treści, takie jak przepisy, szablony, istotne informacje, infografiki, cytaty i nie tylko. Dzięki wdrożeniu prywatnych wiadomości możliwe jest teraz łatwe udostępnianie publikacji między kontaktami.

Jak dodać kontakty do Pinteresta?

Teraz, gdy oprócz publikować obrazy i przeglądać obszerne treści zamieszczane przez innych użytkowników, możliwe jest również przesyłanie wiadomości pomiędzy kontaktami.

Jeśli podzielasz upodobanie do sieci społecznościowej Pinterest z przyjaciółmi lub rodziną, możesz ich szukać na platformie, a tym samym dzielić się zainteresowaniami poprzez publikacje lub prywatne wiadomości.

Aby wyszukać kontakty i je najpierw dodać, należy wejść na konto, jest to możliwe przez przeglądarkę internetową lub aplikację.

Po wejściu do aplikacji musisz kliknąć o pasku wyszukiwania wpisać imię i nazwisko użytkownika, znajomego lub krewnego, którego chcesz obserwować i które dodałeś.

Spośród listy profili, które mogą się pojawić, musisz wybrać profil użytkownika, którego chcesz dodać lub obserwować, dzięki czemu możliwe będzie wysyłanie do siebie wiadomości.

Jedną z zalet możliwości wysyłania prywatnych wiadomości na platformie jest to, że za ich pośrednictwem można wysyłać pinezki i tablice zapisane na Pinterest, aby Twoje kontakty mogły je szybciej zobaczyć.

Jak wysyłać prywatne wiadomości i rozmawiać na Pinterest?

Wysyłaj prywatne wiadomości i rozmawiaj na Pintereście Jest to dość prosta i bardzo przydatna opcja szybszego udostępniania publikacji.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wejście lub zalogowanie się na konto Pinterest, a następnie zlokalizowanie przycisku lub dymka dialogowego znajdującego się w prawej górnej części platformy.

Po wejściu do dymek, który znajduje się obok powiadomień, będzie można zobaczyć poprzednie wiadomości, które zostały wysłane lub odebrane.

Aby wysłać nowe wiadomości konieczne będzie naciśnięcie pasek wyszukiwania, w którym musisz wpisać nazwę użytkownika, do którego chcesz wysłać wiadomość.

Pinterest lubi inne sieci społecznościowe, takie jak Facebook i Instagram, umożliwia wysyłanie wiadomości do więcej niż jednego użytkownika, dla którego konieczne będzie tylko wprowadzenie kilku nazw użytkowników.

Po wybraniu użytkownika lub użytkowników, do których zostanie wysłana wiadomość, kliknij „Dalej”, aby otworzyć okno czatu.

Wysyłaj prywatne wiadomości z aplikacji Pinterest

Dzięki temu, że istnieje możliwość pobrania aplikacji Pinterest na telefon komórkowy, zarówno dla Android podobnie jak iOS, wysyłanie wiadomości z niego jest zwykle dość proste i wygodne.

Zwykle jest to aplikacja Pinterest dużo łatwiej i dydaktyczny w użyciu niż jego wersja internetowa, więc wysyłanie wiadomości jest zwykle jeszcze prostsze.

Pinterest z prywatnymi wiadomościami

Podobnie jak w internetowej wersji pinterest, aby wysyłać wiadomości z aplikacji, należy kliknąć dymek dialogowy znajdujący się w prawym górnym rogu.

W aplikacji Pinterest dymek dialogowy pojawi się niezależnie w której karcie lub sekcji się znajduje.

Aby wysłać nową wiadomość, wystarczy kliknąć czerwony przycisk nowej wiadomości, a następnie napisać nazwa użytkownika, do którego ma zostać wysłana wiadomość.

Zaletą aplikacji Pinterest jest to, że dzięki niej można wysyłać pinezki jako prywatne wiadomości, po prostu przytrzymując je przez kilka sekund, w ten sposób Pojawią się 3 opcje wśród których musisz wybrać kwadrat ze strzałką.

dołącz do naszego kanału telegram