Skip to content

Jak mogę wysłać wiadomość do osoby lub numeru, który zablokował mnie na WhatsApp?

25 de czerwiec de 2021

Niestety, jedna z konsekwencji korzystania z sieci społecznościowych jest to, że ktoś jest na nas zdenerwowany i w konsekwencji nas blokuje; abyśmy nie mogli się z nim skontaktować w momencie, gdy musimy mu powiedzieć coś ważnego.

Prawda jest taka, że ​​jeśli zwracałeś uwagę na ostatnie czasy komunikatora, zobaczysz, że WhatsApp ma wiele wbudowanych funkcji i narzędzi; i że niektóre z nich mają bezpośredni związek z aby móc zablokować kontakt i tym samym przestać otrzymywać wiadomości od tej osoby.

Dotyczy to również wersji biznesowej o nazwie WhatsApp business, która jest już dostępna w Sklepie Play.

Opcja blokowania w WhatsApp jest dla tych, którzy piszą, jeden z najlepszych, jakie mamy do dyspozycji w tej aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Ale oczywiście biorąc pod uwagę, że ogranicza to możliwość wysyłania wiadomości do tego, kto nas zablokował, jest to problem.

Z wyżej wymienionych powodów poniżej chcemy pokazać, jak wysłać wiadomość do osoby, która: zablokował mnie na WhatsApp, aby mieć pewność, że ta wiadomość dotarła do Ciebie.

Jedna z najciekawszych opcji a przede wszystkim przydatne rzeczy, które ma WhatsApp i jego najsłynniejsza nieoficjalna wersja WhatsApp plus to możliwość blokowania kontaktów; dla osób, które mogą stać się irytujące lub z którymi nie chcemy już w ogóle rozmawiać.

Ale oczywiście, kiedy blokują nas z powodu, który nie wydaje nam się sprawiedliwy, jasne jest, że wcale nie jest dobrze, a tym bardziej trzymanie się tego, co zamierzaliśmy powiedzieć w ustach.

Gdy wysyłasz wiadomość z żądaniem lub komentarzem i pojawia się pojedynczy tik, pojedynczy popcorn i tak jest przez jakiś czas, jesteśmy prawie pewni, że nas zablokowali Jak w ogóle mamy mu przekazać tę wiadomość? Chcę cię teraz nauczyć.

Wyślij wiadomość do kontaktu, który mnie zablokował

W takich przypadkach dzieje się tak, że jeśli nas zablokowali i wysłaliśmy wiadomość WhatsApp do tej osoby, niestety okaże się, że nigdy jej nie otrzymają, ale ta wiadomość zostanie oznaczona pojedynczym sprawdzeniem, co jest oczywistą trudnością w tego typu przypadku.

Kiedy ta osoba cię odblokuje, jeśli w końcu zdecyduje się to zrobić, wiadomość również do niej nie dotrze. Dlatego podstawową rzeczą w takich przypadkach jest sprawdzenie wcześniej niż cokolwiek, jeśli ktoś zablokował Cię na WhatsApp.

Jeśli sprawdziłeś, że dana osoba skutecznie zablokowała Cię w WhatsApp, zalecamy wysłanie jej wiadomości z innego telefonu komórkowego; lub że próbujesz się z nim bezpośrednio skontaktować za pośrednictwem innej sieci społecznościowej, takiej jak Facebook lub Instagram.

Ponadto, jeśli masz dostępny inny numer urządzenia mobilnego, możesz wysłać wiadomość z tego, która na pewno nie zostanie zablokowana, a następnie będziesz miał o wiele więcej szans na kontakt.

Jak wysłać wiadomość WhatsApp do kogoś, kto mnie zablokował

W celu wyślij ci wiadomość osobie, która blokuje Cię na WhatsApp, jest to właściwie niemożliwe bez pomocy. Ale z przyjacielem lub krewnym, który pożyczy ci telefon komórkowy, możesz to zrobić łatwo.

Ta trzecia osoba, która musi je zaplanować dla obu osób, zarówno kontaktu, który zablokował Ciebie, jak i Ciebie, po zaplanowaniu obu, to, co zamierzają zrobić, to utwórz grupę i dodaj je do obu a następnie opuść grupę. W ten sposób jedyne osoby, które w nim pozostały, to Ty i kontakt, który Cię zablokował.

smartfon z WhatsApp

Możesz bezproblemowo wysyłać jej wiadomości przez grupę. Ale być może, jeśli ta osoba już wcześniej cię zablokowała, jak najszybciej opuści grupę; nawet nie pozwalając Ci wysłać, nawet wiadomości.

Moją radą jest to, że gdy dodasz drugą osobę do grupy i ten znajomy odejdzie, masz już gotową wiadomość, którą chcesz wysłać, skopiowaną do wklejenia i po prostu naciśnij Wyślij.

Jak skontaktować się z kimś, kto zablokował mnie w WhatsApp

Kiedy ktoś Cię blokuje, to właśnie dlatego, że nie chce z Tobą rozmawiaćMożesz spróbować wysyłać wiadomości SMS lub tradycyjne połączenia, być może z Facebook Messenger. Ale jasne jest, że jeśli cię za coś zablokuję, to jest; i w wielu przypadkach jest to trudne dla tej osoby, aby zmienić zdanie i w końcu cię odblokować.

Ale w końcu próbowanie nie oznacza, że ​​niczego tracisz, prawda? Niewiele więcej niż czas. Czy osoba, do której chciałeś wysłać wiadomość, zablokowała Cię w WhatsApp?

Nasza rekomendacja jest taka, że ​​jeśli ktoś Cię zablokował, to z jakiegoś powodu najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to nie przeszkadzać tej osobie.