Skip to content

Jak mogę przesłać polecaną historię na mój Instagram bez jej publikowania — Zapisz swoje historie

16 de styczeń de 2022

Coś, co zostało niedawno dodane do platformy Instagram, to sekcja polecanych historii, którą możemy zobaczyć na dole opisu naszego profilu, który jest pokazany w naszej biografii. Ta sekcja najważniejszych wydarzeń była jedną z najlepszych opcji, które można było dodać do Instagrama, ponieważ pozwala na dodanie tam historii opublikowanych tylko przez 24 godziny i to trwać tak długo, jak chcemy.

Wiemy jednak, że aby historia została wyróżniona, najpierw musiała zostać opublikowana w zwykłej historii, więc niemożliwe jest opublikowanie historii bez uprzedniej publikacji. Z tego powodu w tym artykule nauczymy Cię, jak przesyłać historie do polecanej sesji bez ich publikacji.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę przed przesłaniem obrazu do najciekawszych?

Od czasu pojawienia się historii na platformie Instagram dało wiele do powiedzenia i jednocześnie wpłynęło na wszystkich użytkowników. Jednak opcja historii na Instagramie ewoluowała i dodawała opcje, takie jak używanie filtry, dodawanie naklejek, GIF-ów, linków i nie tylko, co sprawia, że ​​przesyłanie historii i korzystanie z tej opcji jest bardzo interesujące.

Sekcja najważniejszych wydarzeń jest tutaj, aby pozostać, ponieważ najciekawsze są świetną opcją, aby mieć zorganizowany profil na Instagramie i wiele więcej, jeśli jesteś twórcą treści. Podobnie, gdy jesteś twórcą treści w przypadku biznesu, wiele razy rekomendujemy poprzez historie i te historie chcemy, aby mogły pozostać znacznie dłużej, więc możesz dodać go do polecanej sesji, aby był widoczny.

Jednak polecana sekcja pozwoli Ci zachować informacje, które są ważne i niezbędne dla Twoich obserwujących, więc jeśli wejdą w Twój profil informacje znajdziesz w sekcji polecanych. Jeśli jednak jesteś influencerem, możesz w zorganizowany sposób udostępniać różne tematy, takie jak podróże, ulubione książki, ulubione potrawy i inne rzeczy w polecanej sekcji.

Z drugiej strony ważne jest, abyś wiedział kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed przesłaniem obrazu do najważniejszych. Po pierwsze, aby obraz pojawił się w sekcji polecanej historii, to Będzie musiało być wcześniej opublikowane w twojej historii, to znaczy, jeśli nie opublikowałeś tego obrazu w swojej historii, nie będziesz mógł dodać go do najciekawszych. Coś innego polega na tym, że możesz zdecydować, kiedy usunąć historie z sekcji najważniejszych wydarzeń.

Jaka jest procedura umieszczania podświetleń na Instagramie?

Procedura, którą musisz wykonać, aby umieścić polecane historie, polega na wejściu na swój profil na Instagramie i kliknięciu przycisku kółko z ikoną „+” który pojawia się w polecanej sekcji. Następnie musisz wyszukać historię, którą chcesz wyróżnić w swoim profilu, a gdy ją znajdziesz, będziesz musiał ją wybrać i kliknąć następną opcję. Teraz będziesz musiał nadać nazwę wątkom, które mają zostać podświetlone, a następnie nacisnąć „Gotowe”.

Jak mogę dodać treść do najciekawszych fragmentów mojej historii bez jej publikowania?

To, co powinieneś zrobić, aby dodać zdjęcie do treści polecanych historii, tak aby nikt go nie widział, będzie następujące: pierwszą rzeczą będzie uczyń nasz profil na Instagramie prywatnym. Teraz, aby ustawić nasze konto jako prywatne, będziemy musieli wprowadzić trzy poziome paski, które pojawiają się w naszym profilu i tam musimy wprowadzić konfigurację. Następnie wpisz „prywatność”, a następnie przesuń przełącznik opcji „Konto prywatne”, aby je aktywować.

aby przesłać historię do polecanych, będziesz musiał na chwilę umieścić swoje konto w trybie prywatnym

Z drugiej strony, aby móc umieścić swoje prywatne historie tak, aby nikt ich nie widział, konieczne będzie, aby właśnie tam, gdzie aktywowałeś prywatność swojego konta, wejdź w opcję „Historie”. Następnie, aby zakończyć proces, aby nikt nie widział historii, będziesz musiał wybrać „0 osób” w sekcji „Ukryj historię do” i zacznij wybierać wszystkie kontakty, aby nie widziały historii.

Teraz prześlij historię, którą chcesz polecić, i pozostaw na 24 godziny aż samo zniknie to jeśli możesz podświetlić historię z opcji plików. Podobnie, po upływie czasu publikacji, będziesz mógł dezaktywować opcję prywatnego konta i upublicznić ją, tak jak będziesz musiał ponownie wybrać kontakty, którym ograniczyłeś możliwość przeglądania swoich artykułów.

Wszystko, o czym wspomniano, jest tym, co musisz zrobić, aby przesłać treści do polecanych historii bez ich publicznego udostępniania obserwatorom.

Jak mogę założyć okładkę na moje najciekawsze momenty na Instagramie?

Tworząc polecaną historię, w której chcesz dodać dużo więcej obrazów powiązanych z tą sekcją, musisz stworzyć okładkę. W tym celu możesz po prostu umieścić zdjęcie lub utworzyć obraz reprezentujący tę sekcję i można to osiągnąć poprzez edytowanie aplikacji, takich jak Canva, Picsart lub inne.

Z drugiej strony, jeśli chodzi o kroki, które musisz wykonać, aby zmienić okładkę podświetlonych pięter, będziesz musiał przeprowadzić następującą procedurę:

dowiedz się, jak zakryć swoje pasemka

  1. Wejdź do aplikacji Instagram.
  2. Wybierz zdjęcie profilowe, aby przejdź do swojej biografii na Instagramie.
  3. Następnie wybierz sekcję polecanej historii, którą chcesz zakryć.
  4. Po wprowadzeniu historii będziesz musiał wybrać trzy pionowe punkty, które mówią „Więcej”.
  5. Teraz wybierz w „Edytuj wyróżnienie historii”.
  6. Następnie kliknij zdjęcie, które ma opcję „Edytuj okładkę”.
  7. Następnie musisz znaleźć zdjęcie, które chcesz umieścić na okładce, wchodząc w ikonę galerii.
  8. Po wybraniu zdjęcia będziesz musiał nacisnąć strzałkę wskazującą następne.
  9. Na koniec, wybierzesz „Gotowe” i znowu gotowe, GOTOWE.

dołącz do naszego kanału telegram