Skip to content

Jak mogę oglądać filmy na żywo, na żywo lub bezpośrednie na Instagramie z mojego komputera z systemem Windows

14 de Maj de 2021

Instagram to sieć społecznościowa, która zrewolucjonizowała technologię. Ta sieć umożliwia natychmiastową interakcję ze swoimi obserwatorami. Dlatego dzisiaj w tym artykule dowiesz się, jak mogę oglądać filmy na żywo, mieszka lub bezpośrednio na Instagramie z mojego komputera z systemem Windows.

Ta aplikacja stała się dość potężną siecią, aż do 2017 roku Instagram miał około 700 milionów aktywnych użytkowników na tej platformie. Z tego powodu firma ta stopniowo wspina się na szczyt i wprowadza innowacje wśród swoich użytkowników.

Jak mogę oglądać filmy na żywo na Instagramie z mojego komputera z systemem Windows

W pierwszej kolejności z naszego komputera możemy zobaczyć tylko historie naszych kontaktów. Dlatego dzisiaj wykonamy kilka prostych kroków, które pozwolą nam zobaczyć życie lub bezpośrednio z systemu Windows.

Najważniejsze i najważniejsze jest posiadanie konta na Instagramie. Wchodzimy do naszej przeglądarki, najlepiej Google Chrome, ponieważ tam pobierzemy rozszerzenie które pozwolą nam wykonać tę czynność.

Przechodzimy do opcji Chrome Web Store, tę funkcję można uzyskać w naszej wspólnej wyszukiwarce. Po tym Szukamy rozszerzenia „IG Stories For Instagram”.

Aby dodać go do naszej wyszukiwarki, klikamy opcję 'Dodaj do Chrome’ iw polu, które pojawi się na ekranie, kliknij „Dodaj rozszerzenie”. Zauważysz, że teraz rozszerzenie pojawi się na górnym pasku.

Kliknij na to i wybierz opcję „Przejdź do Instagrama”. Spowoduje to natychmiastowe przekierowanie do nowego okna, w którym możesz się zalogować. Wprowadzasz swoje dane, a po kilku sekundach przy historiach zostaną pokazane aktualnie prowadzone życia lub reżyseria.

Kliknij transmisję na żywo, którą chcesz zobaczyć, dzięki czemu będziesz mógł oglądać transmisje na żywo lub bezpośrednio z komputera z systemem Windows.

Korzyści z Instagrama

Na tej platformie priorytetowo znajdziesz materiał graficzny oparty na komunikacji wizualnej. Charakteryzuje się przesyłaniem zdjęć lub opowiadań na tę platformę.

Ostatnio wdrożyła system, który pozwala na zapisywanie zdjęć z innych kont na tej platformie bez ich zauważania. Więc to jest o zapisz swoje zdjęcia osoba nie otrzyma powiadomienia, a tym bardziej wiadomości.

Posiada ponad 20 filtrów i umożliwia stosowanie etykiet. Historie mają rozpoznawanie twarzy, co zwiększa bezpieczeństwo Twojego konta. I to było po prostu to pozwoliła użytkownikom ją dostosować w tak łatwy sposób.

Jeśli chodzi o prywatność, ta platforma wzrosła funkcje zapewniające bezpieczeństwo Twoich treści. Rozwijanie możliwości regulowania konta w trybie prywatnym. W ten sposób każda osoba, która chce Cię śledzić, wyśle ​​Ci prośbę.

Jego prostota i łatwa obsługa uczyniły go ulubionym. Dodatkowo sprawia, że ​​czujesz się jak fotograf profesjonalny. Oprócz promowania hashtagów i korzyści interakcji między twórcą – obserwatorem.

Biznes na Instagramie

Instagram dąży do włączenia całej swojej publiczności, dlatego zdecydował się zezwolić firmom na tworzenie kont również na tej platformie. I o tym sposób na ułatwienie sprzedaży Twoich produktów.

Jeden z niezbędne kroki dla sukcesu Twojej marki jest projekt Twojego konta. Jest to bardzo ważne, ponieważ z pewnością jest to pierwsze wrażenie, jakie użytkownik będzie miał na temat Twojej firmy.

bezpośredni instagram z mojego komputera z systemem Windows

Innym zaleceniem jest okresowe i wartościowe publikowanie treści. Wskazówki lub sztuczki, które przyciągają uwagę użytkownika i pozwalają mu kształcić się za pośrednictwem Twojego konta. Może to być 80% Twoich postów.

Instagram vs TikTok

Instagram właśnie wystartował w ostatnich miesiącach Funkcja kołowrotków w ponad 50 krajach. Na podstawie krótkich filmów z archiwum piosenek, które są do Twojej dyspozycji.

Aplikacja bardzo podobny do TikTok, ale ponieważ ta platforma nie chce pozostać w tyle, zachęta dla influencerów została uruchomiona zgodnie z ich poglądami i interakcją ich użytkowników.

Jednak wszystko to będzie zależało od gustów i preferencji użytkowników, ale mimo to TikTok ma tę wadę, że został zakazany w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku.