Skip to content

Jak mogę nawiązać grupowe połączenie wideo z Discord – z telefonu komórkowego lub komputera?

7 de październik de 2021

W sprawach czatów grupowych i transmisji dla Twoich gier, a najbardziej niezawodnych platform to DiscordPonieważ jest to aplikacja stworzona do komunikowania się ze znajomymi za pomocą czatu lub połączenia wideo, gwarantuje również, że Twoje informacje i wiadomości będą bezpieczne. Następnie dowiesz się, jak wykonywać grupowe rozmowy wideo.

Czego potrzebuję, aby móc nawiązać połączenie wideo na Discordzie?

Platforma Discord codziennie rozwija nowe narzędzia ułatwiające komunikację. W ten sposób postępy te doprowadziły do ​​pojawienia się połączeń wideo na tej platformie; Ta opcja pozwala Discordowi być porównywalna z bardzo prestiżową aplikacją, taką jak WhatsApp lub Telegram.

Jak wygląda procedura rozpoczęcia indywidualnej rozmowy wideo na Discordzie?

Krok po kroku, aby wykonać rozmowę wideo indywidualny do członka Discord Jest prosty, podobnie jak służy jako punkt wyjścia do zwiększenia liczby uczestników.

Z aplikacji mobilnej

Do zrobienia rozmowy wideo na Discord, musimy najpierw zainstalować aplikację na twoim urządzeniu i dostosować sprzęt audio i wideo w kliencie Discord.

Następnie w lewym górnym rogu znajdziemy symbol Discord i przejdziemy do „Strony głównej”. Teraz konieczne jest pokazanie listy znajomych, którzy są częścią serwera, w tym celu klikamy pole wskazujące Znajomi. Ustawiamy kursor na nazwie użytkownika i wybieramy opcję „rozmowy wideo”. Na koniec kliknij symbol Wideo, aby skonfigurować wideokonferencję z użytkownikiem.

Korzystanie ze strony internetowej

Musisz wejść na platformę przez przeglądarkę lub aplikację Discord. Po wprowadzeniu hasła i nazwy użytkownika zostaniesz przeniesiony na stronę główną platformy.

Następnie w lewym obszarze ekranu znajdziemy listę z narzędziami dostępne dla użytkownika. Kliknij zakładkę „Znajomi”, zobaczymy repertuar ze wszystkimi członkami, którzy zaakceptowali wysłane przez Ciebie zaproszenie do znajomych. Z naszej listy znajomych wybierzemy osobę, z którą chcemy przeprowadzić wideorozmowę i klikniemy w jej awatar profilu.

W górnym obszarze znajdziesz menu, w którym musisz wybrać drugą ikonę, następna jest reprezentowana przez kamerę, funkcję ’Rozpocznij rozmowę wideo ’. Wyskakujące okienko rozwinie się i automatycznie aktywuje kamerę.

rozmowa wideo w niezgodzie z komputera

Jak mogę wykonać grupową rozmowę wideo na moim koncie Discord?

Najpierw musimy wejść do aplikacji Discord na komputerze lub telefonie komórkowym, można też wejść przez przeglądarkę internetową, z tą drugą trzeba będzie przejść do platformy na jej stronie głównej.

Następnie wybieramy zakładkę „Znajomi” znajdującą się po lewej stronie ekranu, po kliknięciu zobaczysz listę ze wszystkimi znajomymi, wybierz każdego członka, którego chcesz uczestniczyć w grupowej rozmowie wideo. W prawej górnej części klikniesz opcję „Nowa grupa MV”, którą reprezentuje symbol wiadomości ze znakiem „+”.

Następnie otworzy się nowe okno umożliwiające wybór znajomych. Tutaj zostanie wyświetlony każdy z Twoich znajomych, a Twój limit wyboru wynosi 9. Po zakończeniu wybierania kliknij „Utwórz grupę MD”.

Wreszcie, po otwarciu menu „Znajomi” wybierz członka, który należy do „Grupy MD” nowo utworzony. Aby wykonać połączenie jest taka sama procedura dla poszczególnych połączeń. Zobaczysz awatar każdego członka MD Group. Osoby połączone pojawią się z zielonym kółkiem otaczającym ich profil.

czat grupowy na niezgodzie

Ile maksymalnie osób może uczestniczyć w mojej rozmowie wideo na Discord?

Do tej pory aplikacja stwierdza: limit 25 osób na grupowe połączenie wideo. Aby to zapewnić, Discord ustawia limit, który jest widoczny dla użytkowników na serwerze. Jeśli ktoś spróbuje dołączyć do wideorozmowy po osiągnięciu 35 osób, aplikacja wyświetli komunikat o błędzie dla nadmiaru uczestników.

Jak mogę dodać nowych uczestników do trwającej rozmowy wideo?

Jeśli chcesz nawiązać połączenie na Discord i dodać znajomych, musisz należeć do grupy, w której znajdują się pozostałe osoby, które wezmą udział w rozmowie wideo.

Klikamy ikonę przycisku połączenia, połączenie się rozpocznie między tobą a wszystkimi innymi członkami MD jako grupą. Każdy członek grupy może rozpocząć połączenie w dowolnym momencie, tak jak my możemy dołączyć do trwającego połączenia, naciskając ten przycisk.

W rozmowie zobaczysz, że pojawiające się awatary pojawiają się dla każdego członka, który dołącza, gdy rozpoczynasz rozmowę, inni członkowie czatu grupowego będą cytowani, ale będą musieli nacisnąć „Dołącz do rozmowy”, aby wziąć udział.