Skip to content

Jak mogę korzystać z Facebooka, Instagrama lub Twittera na telefonie komórkowym bez instalowania aplikacji (przykład)

29 de styczeń de 2021

Z pewnością zadaliśmy sobie następujące pytanie Jak mogę korzystać z Facebooka, Instagrama lub Twittera na moim telefonie komórkowym bez instalowania aplikacji? Jeśli czułeś się z tym utożsamiany, to jesteś na właściwej sieci, ponieważ dzisiaj pokażemy Ci, jak możesz to zrobić.

W związku z tym, że dziś sieci społecznościowe stały się najbardziej popularne, ich używanie stało się niezbędne dla wielu osób. Jednak podczas ich pobierania może się zdarzyć, że nie masz wystarczającej ilości miejsca na telefonie komórkowym, co stanowi prawdziwy problem z jego użyciem.

Wierz lub nie, ale na telefonie komórkowym można używać zarówno Facebooka, Instagrama, jak i Twittera bez instalowania aplikacji. Jak to możliwe? Następnie pokażemy Ci kroki, abyś mógł z nich skorzystać, oraz korzyści, które Ci to oferuje.

Kroki, aby korzystać z Facebooka, Instagrama lub Twittera bez instalowania aplikacji

Korzystanie z sieci społecznościowych stało się dziś rutyną, więc codziennie łączy się z nimi więcej osób Facebook, Instagram czy Twitter. Jednak nie zawsze mogą to zrobić z telefonu komórkowego, ponieważ czasami aplikacje są tak ciężkie, że nie można ich pobrać.

Myśląc o tym, dzisiaj przedstawiamy kilka prostych kroków, które, gdy będziesz postępować, pozwolą Ci wejść do dowolnej sieci bez konieczności instalowania aplikacji. Bez zbędnych ceregieli zachęcamy do dokładnego przestrzegania tych instrukcji, możesz po cichu cieszyć się swoją siecią społecznościową.

 • Otwórz przeglądarkę, której często używasz w telefonie komórkowym.
 • W pasku wyszukiwania Google wpisz nazwę sieci społecznościowej, do której chcesz wejść, w tym przypadku zapiszemy „Facebook”.
 • Gdy się pojawi, klikniesz trzy kropki, które pojawią się obok paska przeglądarki.
 • Zostanie wyświetlonych kilka opcji i musisz kliknąć „Dodaj do ekranu głównego.
 • Powtórz tę samą procedurę z serwisami społecznościowymi Instagram, Twitter i voila.
 • Po wyjściu z przeglądarki zobaczysz aplikacje w Strona główna z telefonu komórkowego.

Po wykonaniu tych czynności będziesz korzystać ze swoich kont bez żadnych niedogodności, jakby to był program. Najważniejsze jest to, aby nie pomijać żadnego kroku, dzięki czemu zawsze możesz mieć dostęp do swoich sieci społecznościowych.

Najlepsze jest to, że korzystać ze swoich sieci w ten sposób oferuje wiele korzyści, o których dowiesz się w następnym punkcie.

Zalety korzystania z Facebooka, Instagrama czy Twittera bez aplikacji

Wiedząc, jak możesz korzystać z Facebooka, Instagrama lub Twittera bez instalowania aplikacji, pokażemy Ci korzyści, jakie to przyniesie:

 • Przede wszystkim możesz korzystać z sieci społecznościowych, nie zajmując dużo miejsca w wewnętrznej pamięci telefonu.
 • Dostęp do swojej sieci społecznościowej, zrobisz to łatwo i szybko, tak jakbyś korzystał z aplikacji.
 • Nie ryzykujesz nieoczekiwanego zamknięcia lub zatrzymania, jak to czasami bywa w przypadku oficjalnych aplikacji.
 • Jeśli przypadkiem zainstalowałeś oficjalną aplikację Facebook, Instagram czy Twitter i te zatrzymują się, nie ma problemu, mamy rozwiązanie „aplikacja zatrzymała się na Androidzie”. Możesz również uzyskać do nich dostęp za pomocą przeglądarki, dodając je do strony głównej, jak już wskazaliśmy.
 • Plik bateria telefonu komórkowego będzie działać dłużej, ponieważ generalnie podczas korzystania z sieci społecznościowych z oficjalnej aplikacji zużywa się więcej baterii. Możesz także oszczędzać baterię telefonu komórkowego bez aplikacji.
 • Przeglądanie sieci społecznościowej będzie znacznie szybsze niż wtedy, gdy robisz to z poziomu aplikacji. Nawet Odtwarzanie filmów i przeglądanie zdjęć będzie znacznie szybsze.
 • Zużycie Twoich danych jest znacznie niższe, gdy robisz to ze strony głównej, niż gdy robisz to z oficjalnej aplikacji.

aplikacja Twitter i Instagram

Jak zdasz sobie sprawę, że jest ich wielu zalety korzystania z Facebooka, Instagrama czy Twittera, z głównej strony telefonu komórkowego. Zapewniamy, że korzystając z nich w ten sposób nie przegapisz aplikacji.

Jeśli byłeś już w stanie korzystać z Facebooka, Instagrama lub Twittera z głównej strony telefonu komórkowego, zostaw nam komentarz i kontynuuj czytanie naszego bloga.

dołącz do naszego kanału telegram