Skip to content

Jak mieć internet i darmową gąbką Czy to możliwe?

9 de styczeń de 2022

Zużycie danych jest niewątpliwie jedną z rzeczy, które najbardziej niepokoją użytkowników z planem danych, więc ludzie nieustannie szukają nowych sposobów na zmniejszenie ich zużycia, w niektórych przypadkach przychodzą, aby znaleźć sztuczki, które im się podobają pozwalają znacznie zmniejszyć zużycie danych. W tym przypadku porozmawiamy o sztuczce z gąbką.

Tak, wiemy, może to brzmieć niewiarygodnie, ale wierzcie lub nie, istnieje sztuczka gąbki, aby mieć internet w telefonie komórkowym, a interesującą rzeczą jest to, że ta sztuczka sprawia, że ​​połączenie trwa znacznie dłużej. Brzmi jak szalony? W następnym artykule zobaczymy, jak można wykorzystać sztuczka z darmowym internetem z gąbką w telefonie komórkowym.

To bardzo ciekawa sztuczka, a jej funkcjonalność przypisujemy włóknom, które gąbka ma w zielonej części. Chociaż nie ma jeszcze określonego naukowego wyjaśnienia, uważamy, że więcej niż jedna osoba może być pomocna, niezależnie od tego, czy chodzi o ważne śledztwo, czy nawet możliwą sytuację awaryjną, w której musisz pilne połączenie z siecią.

Pochodzenie sztuczki

Ten trik został wdrożony przez dużą liczbę osób, którym udało się go uruchomić, co jest niewątpliwie tematem dla firm telefonicznych, które nie chcą wiedzieć, że to Sztuczka z gąbką, aby mieć darmowy internet w wielu przypadkach to działa.

Sztuczka będzie to zależeć od tego, jakie jest Twoje urządzenie mobilne, Musisz więc pamiętać, że szanse na to, że to zadziała, są tak wysokie, jak te, które nie zadziałają, mówimy o prawdopodobieństwie 50/50. Z tego powodu nie powinieneś mieć tak wielu złudzeń, jest to kwestia spróbowania, wykonując wszystkie kroki, które przedstawimy poniżej i czekając, aż sztuczka przyniesie pozytywne rezultaty.

Czego będziemy potrzebować, aby móc wykonać ta sztuczka to gąbka, której używamy do mycia naczyń, chociaż oczywiście musi być czysta i całkowicie sucha, idealnie byłoby, gdyby gąbka była nowa, bez żadnego użycia.

To, co musisz spróbować, to usuń całą żółtą i miękką część tegoMożna to zrobić nożyczkami, nożem lub nawet ściągając go, ponieważ do tego triku użyjemy zielonej części, zwanej również włóknem nic innego.

Kroki, aby mieć Internet za pomocą sztuczki z gąbką

To, co musisz zrobić, jest dość proste, po usunięciu żółtej części, której nie będziemy używać, włożysz zielona część gąbki Z tyłu naszego telefonu zamierzamy go przymocować lub zakleić taśmą, należy spróbować nałożyć na niego etui, choć jeśli nie będzie to możliwe, nie będzie problemu.

gąbka do mycia naczyń

Teraz uruchom ponownie telefon komórkowy i powinieneś zobaczyć, że internet działa znacznie szybciej, nawet jeśli chcesz potwierdzić oszustwo, możesz przejść do sekcji Ustawienia, a następnie wykorzystanie danych, Tam sprawdzisz, czy podczas korzystania z tej metody dane mobilne nie będą się dalej gromadzić, co oznacza, że ​​używasz sztuczki z gąbką i działa ona zadowalająco.

Jeśli nic z tego, o czym wspomnieliśmy, się nie wydarzy, oznaczałoby to, że sztuczka nie zadziałała. Jak powiedzieliśmy, ta sztuczka działa na niektórych urządzeniach mobilnych, należy przetestować, aby mieć 100% pewność, że może, ale nie musi działać na naszym telefonie.

W każdym razie, jeśli ta sztuczka zadziała, możesz napisać i stworzyć forum referencyjne z tematem tej sztuczki. Więc możesz pomóc innym ludziom z niego korzystać, dodatkowe kroki lub zmiana procedury mógł stworzyć różnicę w hackowaniu.

Wyjaśniamy również, że ta sztuczka jest czymś mało znanym, że branże świadczące usługi danych woleliby, aby nie było to znane wśród ludzi. Z tego, co już wiesz, nie musisz dłużej czekać na poprawę połączenia, powodzenia w sztuczce z gąbką.

dołącz do naszego kanału telegram