Skip to content

Jak łatwo zmienić wyszukiwarkę Google na inny kraj

12 de marzec de 2021

Google Chrome to przeglądarka internetowa opracowana przez międzynarodową korporację komputerową Google. Jest to platforma wykorzystująca protokoły open source do uzyskać rezultaty związane z wyszukiwaniami żądanymi przez użytkownika. Obecnie ma największy udział w rynku na całym świecie. Zajmuje około 64% pola.

Ta usługa poprzedza projekt badawczy o nazwie Chromium, który miał być platformą dla darmowe oprogramowanie objęte zezwoleniami. Dzięki temu przeglądarka internetowa zapewnia niezawodny interfejs, w którym dane użytkownika są stale przechowywane, oprócz oferowania szybkości i szybkości obsługi. Tutaj pokazujemy, jak maksymalnie zwiększyć prędkość przeglądarki Google Chrome.

Jak łatwo zmienić wyszukiwarkę Google na inny kraj

Google Chrome opiera się na inteligentnych wynikach związanych z częste wyszukiwania użytkowników i własną lokalizację. W ten sposób oferuje strony internetowe podobne lub zbliżone do adresu IP urządzenia. Jeśli chcesz, możesz ukryć swój adres IP w przeglądarce Google Chrome

Istnieją również inne usługi uwarunkowane lokalizacją. Co oznacza, że ​​wiele stron internetowych jest niedozwolonych w niektórych krajach. Może to stać się prawdziwą irytacją w przypadku, gdybyśmy musieli uzyskać do niego dostęp w sposób obowiązkowy, aby wykonać jakąkolwiek czynność.

Kroki, aby łatwo zmienić wyszukiwarkę Google na inny kraj

Istnieją różne strategie, które możesz zastosować, aby zmienić irytujące ustawienia lokalizacji w Google Chrome; wszystko będzie zależeć od twoich potrzeb.

W przypadku, gdy potrzebujesz pobrać aplikację, która jest dostępna w sklepie z plikami do pobrania (Sklep Play, który możesz zaktualizować do najnowszej wersji), będzie łatwiej, ale jeśli będziesz musiał przejść do przeglądarki internetowej, będziesz musiał nosić z następującego procesu:

Na każdym urządzeniu znajduje się sekcja Google o nazwie „Portfel Google”. Jest to część zajmująca się zarządzaniem płatnościami w przypadku zamawiania dodatkowych usług lub zakupu niektórych produktów, oczywiście zwykle z niej nie korzystamy, ponieważ większość narzędzi jest bezpłatna. Możemy go również znaleźć jako «Centrum płatności Google».

Portfel Google

Początkowo będziemy musieli uzyskać dostęp do Portfela Google lub centrum płatności Google (Sklep Play). Aby to zrobić, kliknij menu narzędzi znajdujące się w lewej górnej części ekranu, a następnie przesuń listę opcji i kliknij Portfel Google.

Przy wejściu będziesz musiał zalogować się na swoje konto. Aby to zrobić, wypełnij pola adresem e-mail, którego używasz na urządzeniu mobilnym i dodaj jego hasło.

Kliknij opcję konfiguracji znajdującą się na jednym końcu ekranu i oznaczoną szarą nakrętką. W tej części możemy znaleźć różne presety. Stuknij w „kraj” i zmień nazwę kraju na taką, w której dostępne są potrzebne treści; Przykład: jeśli jesteś w Meksyku, spróbuj przejść do Hiszpanii.

Ponownie zmień swoje imię i nazwisko i dodaj adres pokoju zgodny z lokalizacją kraju, który wcześniej wybrałeś. Po wypełnieniu tych danych kliknij „Zapisz zmiany”.

Będziesz musiał również dodać metodę płatności, nawet jeśli nie kupujesz żadnych produktów. Dane te muszą w ten sam sposób zgadzać się z lokalizacją nowego kraju.

Następnie podaj wymagane informacje. Powinieneś przeszukać Sklep Play w poszukiwaniu aplikacji, która wymaga płatności. Stuknij w „zakup” i przed potwierdzeniem powraca do ekranu głównego.

Następnie wyjdź ze Sklepu Play i usuń zapisane dane. Aby to zrobić, wejdź «Ustawienia» i wybierz „Aplikacje”, a następnie wybierz „Sklep Play”, kliknij pamięć i usuń dane. Aby wiedzieć, że lokalizacja została pomyślnie zmieniona, musisz ponownie wprowadzić i sprawdzić, czy płatna aplikacja zawiera kwotę wyrażoną w nowej walucie kraju.

Inna metoda zmiany wyszukiwarki Google na inny kraj

Inną opcją jest utwórz nowe konto w Google Play, w tym celu konieczne jest pobranie VPN na urządzeniu. (To musi mieć inną lokalizację) i wcześniej usuń nasze konto (usuń dane i usuń konto).

Uzyskaj dostęp do VPN i wybierz kraj, którego zamierzasz używać, a następnie przejdź do Google Play i zaloguj się na nowe konto, które utworzyłeś. Wreszcie, mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Chcielibyśmy jednak poznać Twoją opinię. Czy znasz inną metodę wykonania tej czynności? Zostaw nam swoją odpowiedź w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram