Skip to content

Jak łatwo zmienić swoją nazwę użytkownika w Roblox? (Przykład)

4 de luty de 2021

Roblox to obecnie jedna z największych gier. Dzieje się tak, ponieważ jest to jeden z nielicznych tytułów, które pozwalają użytkownikom dostosować prawie wszystko w nim, aby stworzyć dobrą postać lub awatar i zabawne światy. Z tego powodu jest to dzisiaj tutorial, aby poznać odpowiedź na pytanie Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w Roblox?iw ten sposób całkowicie spersonalizować nasze konto.

I nikt nie chce mieć nazwiska, którego nie lubi, ani w prawdziwym życiu, ani w grach wideo, ponieważ to jedna z najgorszych kar. Szczególnie w online dla wielu graczy gdzie musisz żyć z milionami użytkowników, którzy mogą to zobaczyć i wyśmiewać się z Ciebie.

Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w Roblox?

Aby zmienić swoją nazwę użytkownika w Roblox, będziesz musiał wykonać kroki, które dokładnie zobaczysz poniżej. Ale zanim ci powiem, musisz pamiętaj, że zmiana nazwy nie jest darmowaKosztuje pewną ilość robuxów (nie przejmuj się tym, ponieważ istnieją sposoby na zdobycie lub posiadanie robuxa za darmo).

Jeśli ich nie masz, musisz je zdobyć. Zalecamy upewnić się, że masz co najmniej dwukrotność ceny, o którą proszą cię za zmianę nazwiska, na wypadek, gdybyś tego żałował lub coś poszło nie tak i musisz to zmienić ponownie.

Mając to na uwadze, czas przejść do procesu. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto (na urządzeniach mobilnych lub komputerach), a gdy już jest w środku, przejdź do sekcji „Ustawienia konta”.

W przypadku przeglądarek opcja ta znajduje się w pliku ikonę ustawień znajdującą się w prawym górnym rogu strony. Jeśli korzystasz z telefonu, naciśnij jednocześnie ikonę trzech kropek.

Po wpisaniu tutaj przejdź bezpośrednio do karty o nazwie „Informacje o koncie”Będąc w środku, wybierz ikonę w kształcie ołówka i papieru, która reprezentuje opcję zmiany nazwy użytkownika.

Ta akcja pozwoli ci umieścić nowy pseudonim w jednym pudełku, aw innym musisz wprowadź hasło, aby potwierdzić wprowadzone zmiany. I voila, twoje imię powinno już zostać zmienione przy następnym wejściu do gry (nazwa użytkownika konta jest taka sama, jak ta wyświetlana w grze).

Zasady, o których należy pamiętać

Teraz wiesz, jak to zrobić zmień swoją nazwę użytkownika w Roblox, Musisz nauczyć się zasad, których musisz przestrzegać, aby zrobić to poprawnie. Najważniejsze i najważniejsze jest to, że nie mogą się powtarzać nazwy, więc jeśli ta, którą chcesz, jest w użyciu, nie będziesz w stanie jej założyć i spowoduje to błąd.

Zgodnie z zasadą numer dwa, jeśli masz konto alternatywne, nie możesz za jego pomocą zmieniać nazw, nawet jeśli oba są Twoje. I na koniec pamiętaj, że nie ma żadnych zniżek za zmianę nazwy, ponieważ jest to prosta zmiana.

monochromatyczne logo roblox

Należy zauważyć, że Twoje poprzednie imię i nazwisko będzie nadal dostępne do użycia i zostanie zapisane w sekcji „Ustawienia i profile konta”Jednak aby mieć to ponownie, musisz przeprowadzić poprzednią procedurę i zapłacić.

Powinieneś także wiedzieć, że wszystkie twoje poprzednie nazwy mogą być przeglądane przez innych użytkowników gry, kiedy tylko zechcą. Ponadto kary lub blokady, które nałożyłeś, nie zostaną usunięte tylko za zmianę twojego imienia (nie są one nawet usuwane, gdy usuniesz lub odinstalujesz Roblox na zawsze).

Dzięki temu nauczyłeś się już wszystkiego, co mogłeś na dzisiaj, więc możesz z dumą powiedzieć, że znasz odpowiedź na pytanie Jak zmienić swoją nazwę użytkownika w Roblox? Pora wejść na stronę, pobrać grę (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i rozpocząć zabawę, bo jak głosi słynne motto gry Roblox, musisz rozwinąć swoją wyobraźnię.

dołącz do naszego kanału telegram