Skip to content

Jak łatwo zmienić nazwę użytkownika na Twitchu (przykład)

29 de styczeń de 2021

Jeśli odkąd zarejestrowałeś się na platformie i utworzyłeś swoją nazwę użytkownika, wcale Ci się to nie podobało i szukałeś, jak to zmienić i nic. W następnym artykule nauczymy Cię bardzo prostej metody, która pomoże Ci ją zmienić bez problemu.

Nie ma nic bardziej odpowiedniego niż posiadanie nazwy użytkownika, która reprezentuje to, kim jesteś przed kolegami z gry. Wtedy ci powiemy jak łatwo zmienić nazwę użytkownika na Twitchu.

Platforma do gier Skurcz, który ma obecnie dużą bazę fanów i graczy, do których można uzyskać dostęp z jego oficjalnej strony internetowej. Ale można to również zrobić za pomocą innej oficjalnej aplikacji, którą ma platforma, i możesz zobaczyć filmy, które są wyświetlane codziennie, takie jak gry na żywo i turnieje gier wideo.

Chociaż aby cieszyć się Twitch, nie jest konieczne tworzenie konta, jest to najbardziej zalecane, ponieważ w ten sposób możesz uczestniczyć w czacie i dzielić się swoimi doświadczeniami. W ten sam sposób będziesz mógł wiedzieć, co inni użytkownicy chcą udostępniać. Również po utworzeniu konta będziesz mógł dodać swoje ulubione kanały do ​​listy obserwowanych.

Jak łatwo zmienić nazwę użytkownika na Twitchu

Coś, co być może nie jest znane wielu osobom, to fakt, że wielu użytkowników, a prawda jest taka, że ​​tysiące z nich zarabiają pieniądze i zarabiają na strumieniach.

Prawda jest taka, że ​​każdego dnia coraz więcej nowych uczestników korzysta z tej platformy graj w gry, oglądaj filmy i zarabiaj pieniądze, ale teraz skoncentrujemy się na pokazaniu, jak zmienić swoją nazwę użytkownika.

Skurcz pozwala bez żadnych niedogodności, które możesz w pewnym momencie zmień swoją nazwę użytkownika, ale zdecydowana większość nie ma pojęcia, że ​​jest to możliwe.

Być może chciałeś kiedyś dokonać tej zmiany, ale pomyślałeś, że to niemożliwe. Prawda jest taka, że ​​da się to zrobić, ale najpierw będziesz musiał spełnić pewne wymagania.

Kroki, aby móc łatwo zmienić nazwę użytkownika na Twitchu

Przede wszystkim powiemy Ci, jakie są niezbędne wymagania, które musisz spełnić dla Zmień nazwę użytkownika. Najpierw musisz zweryfikować adres e-mail powiązany ze swoim kontem na Twitchu. Jeśli w tym momencie nie zweryfikowałeś jeszcze swojego konta, wystarczy kliknąć powiadomienie, które jest wyświetlane u góry.

Następnie musisz poczekać, aż e-mail weryfikacyjny dotrze do skrzynki odbiorczej i po prostu wykonaj wskazane tam czynności, aby zakończyć weryfikację. Po wykonaniu tego kroku przejdziemy do następnego warunku, którym jest brak zmiany nazwy użytkownika w ciągu ostatnich 60 dni.

Oznacza to, że możliwe jest, że zmieniasz swoją nazwę użytkownika co dwa miesiące i spełniasz dwa warunki lub wymagania potrzebne do zmiany nazwy użytkownika.

Wtedy jest możliwe, że przeprowadzisz ten proces, ale ważne jest, abyś poznał kilka punktów o dużym znaczeniu dla swojego konta, a są one następujące.

Przede wszystkim przywrócone zostaną statystyki streamowania Twitcha, to znaczy, że po zmianie nazwy twoje zapisane statystyki zostaną usunięte, ponieważ są powiązane z nazwą. Należy również pamiętać, że łącze zostanie utracone i należy zmienić je na nową nazwę, ponieważ starej nazwy nie można już używać.

przełącznik konta Twitch

Dobrą rzeczą jest to, że dokonując zmiany nazwiska, udało Ci się uzyskać dochód subskrypcje użytkowników, tych nie stracisz. Teraz, aby zmienić swoje imię, musisz przejść do ikony swojego profilu i kliknąć na nią. Następnie w menu musisz wybrać Ustawienia. Teraz wprowadź Profil i przewijaj, aż znajdziesz opcję Ustawienia profilu.

Teraz będziesz mógł edytować lub zmienić nazwę użytkownika i nazwę publiczną, możesz także dodać lub zmienić biografię. Po zakończeniu kliknij opcję Zapisz zmiany i voila, to było takie proste zmień nazwę użytkownika na Twitchu.