Skip to content

Jak łatwo udostępniać filmy na Twitterze — bez ponownego przesyłania?

22 de listopad de 2021

Twitter jest jedną z bardzo interaktywnych sieci społecznościowych, jest powszechnie używany do dzielenia się punktami widzenia lub opiniami, a także do publikowania najistotniejszych wiadomości o wydarzeniach w społeczeństwie światowym. Niektórym tweetom towarzyszą obrazy i filmy. Niektóre z tych filmów są zazwyczaj interesujące i zabawne.

Prawdopodobnie chcesz udostępnić film ze swojego konta na Twitterze w innych sieciach lub na samym Twitterze bez retweetowania. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, jesteś we właściwym miejscu, w tym artykule pokażemy Ci, jak to zrobić możesz w łatwy sposób udostępniać filmy na Twitterze oraz z różnych urządzeń lub sprzętu. Dlatego nie odwracaj się od czytania.

Jaki jest prawidłowy sposób udostępniania wideo na Twitterze?

Bardzo często przeglądasz platformę Twitter i otrzymujesz filmy, które szybko przyciągają twoją uwagę. W takim przypadku najprawdopodobniej chcesz udostępnij to bez retweetowania. Zwróć uwagę na poniższe informacje, ponieważ wyjaśnimy prawidłowy sposób udostępniania wideo na Twitterze z różnych telefonów komórkowych i komputerów.

iPhone

Twoje urządzenie iPhone jest zaprojektowane z bardziej zaawansowaną technologią i umożliwia wykonywanie funkcji, możesz udostępniać filmy z innych sieci. Możesz także bardzo łatwo pobierać filmy z Twittera na swój telefon komórkowy. Aby poprawnie udostępnić wideo z Twittera za pomocą iPhone’a, otwórz Twittera, zlokalizuj wideo, kliknij na nie i w rozwijanym menu wybierz opcję Tweetuj wideo, zobaczysz ikonę długopisu, a link zostanie skopiowany do wideo . Piszesz tweeta i wklejasz link. Pamiętaj, aby sprawdzić i upewnić się, że link jest poprawnie skopiowany. Następnie kliknij Tweetuj.

Android

Chociaż Twoje urządzenie z Androidem nie jest tak zaawansowane jak iPhone, umożliwia także udostępnianie filmów na Twitterze. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację Twitter, wybierz wideo i kliknij ikonę udostępniania. Tam musisz skopiować link do tego tweeta i zmodyfikować go, wklejając go w adresie URL, przejść do napisania tekstu tego tweeta, a następnie kliknąć Tweet. Bardzo ważne jest, aby w linku usunąć takie aspekty jak „?S=20” a zamiast tego wpisać „/video/1”. W ten sposób możesz udostępnić film bez retweetowania.

Komputer

Z komputera możesz także w pełni wykorzystać swoje konto na Twitterze. Możesz przesyłać filmy do Twittera z komputera. A także poprawnie udostępniaj filmy z Twittera, otwórz preferowaną przeglądarkę, zaloguj się na swoje konto na Twitterze, zlokalizuj wideo za pomocą tweeta, kliknij wideo, które chcesz udostępnić, kliknięcie prawym przyciskiem, a otrzymasz opcję Skopiuj adres filmu. Kopiując ten adres URL filmu, musisz dodać na końcu „/ wideo / 1”. Piszesz tekst przed linkiem wideo, dotknij i kliknij Tweetuj.

Jak udostępnić film z Twittera na Facebooku?

Możesz także udostępniać swoje filmy z Twittera na innych platformach lub w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook. W rzeczywistości ta platforma Facebooka charakteryzuje się reprodukcją filmów przesyłanych przez użytkowników. Tutaj możesz połączyć swój profil na Facebooku z kontem na Twitterze. Jeśli chcesz udostępnić film na Twitterze, który Cię zainteresował, na swoim Facebooku, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to:

udostępniaj filmy z Twittera na facebooku

Wchodzisz do aplikacji Twittera, wybierasz wideo i klikasz ikonę Udostępnij. Tam wybierasz opcję sekcji aktualności na Facebooku, wstawiasz tekst lub tytuł, a następnie klikasz Publikuj. Jeśli chcesz udostępnić go konkretnemu kontaktowi, wybierz opcję Messenger.

Co powinienem zrobić, aby udostępnić moje filmy z Twittera na WhatsApp?

Kolejną platformą społecznościową, na której bardzo często udostępnia się filmy z innych sieci, jest WhatsApp. Będziesz zainteresowany, aby wiedzieć, że w tej aplikacji możesz udostępniać filmy na Twitterze. To wcale nie jest skomplikowane, jeśli wykonasz kroki, które Ci damy, zrobisz to bez komplikacji.

Wchodzisz do aplikacji na Twitterze, klikasz wideo, aby je udostępnić. Później, kliknij ikonę udostępniania który znajduje się na dole, wybierasz platformę, na której będziesz ją udostępniać, w tym przypadku WhatsApp i wybierz kontakt i kliknij wyślij. Po otwarciu linku będą mogli zobaczyć wideo na platformie Twitter.

dołącz do naszego kanału telegram