Skip to content

Jak łatwo udostępniać filmy IGTV na swoim kanale Instagram?

6 de Listopad de 2021

Dzięki Instagram TV platforma Instagram stała się coraz bardziej znana, znana i również wykorzystywana niż dotychczas. Dzięki tej spektakularnej funkcji możesz cieszyć się filmy o długości do godziny a nawet dłużej. Wszystkie te rzeczy będą się różnić w zależności od rodzaju wideo, a także od tego, czy Twoje konto na Instagramie jest zweryfikowane.

Jeśli chodzi o Instagram TV, użytkownicy platformy mają wiele niepokojących pytań, niektóre z nich to: co należy zrobić, aby móc udostępnij film z Instagram TV na swoim profilu do kanału, jak udostępniać tego typu filmy i jaki jest proces do wykorzystania. Aby dokładnie poznać odpowiedź na wszystkie te pytania, czytaj dalej te, które pokażemy poniżej.

Co powinieneś zrobić, aby udostępnić film z Instagram TV na swoim kanale?

Na Instagramie zawsze musisz dostosować pewne rzeczy, zanim zaczniesz coś udostępniać. Wszystko jest bardzo podobny do tego, jak działa FacebookJedyna różnica polega na tym, że wszystkie opcje zamieniają się miejscami. Aby udostępnić film z Instagram TV na swoim kanale, musisz aktywować kartę o nazwie „Udostępnij podgląd”.

To jest opcja, która zawiera Instagram w swojej wersji internetowej a także w aplikacji na telefony. Szukając go, możesz go również otrzymać pod nazwą „Opublikuj podgląd”.

Aktywuj kartę „opublikuj podgląd” przed udostępnieniem

Ta zakładka „Dodaj podgląd” jest bardzo łatwa do aktywacji, wystarczy nacisnąć ikonę z symbolem plusa, który jest zawsze używany dodaj treści do swojego konta na Instagramie. Kiedy go naciśniesz, będziesz musiał dodać film, który chcesz przesłać, a w pobliżu poszukasz opcji z przełącznikiem, który mówi „Opublikuj podgląd”. To tak proste, jak wypełnienie ankiety na Instagramie.

Należy zauważyć, że dla udostępnij film na Instagramie telewizja tak jakby to był kanał, możesz pobrać link do filmu, a jeśli nie, możesz również pobrać film, a następnie ponownie go przesłać. Wśród tych dwóch opcji najbardziej zalecana jest pierwsza, ponieważ zajmuje niewiele czasu. Oprócz kanału na Instagramie platforma oferuje funkcję tworzenia Story Highlight.

W jaki sposób można udostępnić wideo IGTV w kanale?

Wcześniej wspomnieliśmy, że istnieją dwa sposoby udostępniania wideo telewizyjnego na Instagramie w kanale swojego profilu. Jednak nigdy nie powiedzieliśmy Ci, jak przesłać film za pomocą jednej z tych dwóch metod. Abyś był w pełni przygotowany na czas prześlij kanałNastępnie wyjaśnimy, jak przesłać jeden za pomocą dwóch wyróżnionych metod.

tło telefonu komórkowego z instagramem

W przypadku filmów, które zamierzasz przesłać

Jeśli jest to film, którego nie ma w telewizji na Instagramie, oznacza to, że pobrałeś go z innej platformy. W takim przypadku musisz zlokalizować się, gdzie dodawane są nowe filmy telewizyjne na Instagramie i wybierz film do opublikowania z pamięci telefonu. Na miejscu edytuj niektóre szczegóły filmu, jeśli chcesz, i aktywuj przełącznik „Opublikuj podgląd”. Gdy udostępnisz film na kanale Instagram, zostanie on opublikowany na Twoim profilu, a także po dodaniu polecanej historii ze zdjęciem, które bardzo Ci się podobało.

Jeśli wideo IGTV jest już na platformie

Kiedy film jest wyświetlany na Instagramie, sytuacja nieco się zmienia. Najpierw musisz zacząć szukasz filmu, który chcesz pobraćPo znalezieniu kliknij ikonę „Więcej opcji” i skopiuj link. Następnie wklej ten link do aplikacji, która pomoże Ci pobierać filmy z Instagrama.

Aby zakończyć proces, dodaj wideo do Instagram TV, aktywuj przełącznik „Podgląd postu” i prześlij wideo do swojego profilu. Jest to proces przesyłania wideo z Instagrama do kanału. Proces dla komputerów zmienia się nieco bardziej, ponieważ musisz wejdź na stronę Instagram, pobierz Menedżera pobierania, pobierz film, a następnie możesz go przesłać.

Opcje podglądu wideo mogą się zmienić, ponieważ jest to strona Instagrama, a nie aplikacja, ale nie chodzi o to, że będzie się tak bardzo różnić. W każdym razie, z tym wszystkim skończyłbyś się uczyć udostępnij wideo IGTV w paszy.