Skip to content

Jak łatwo się zarejestrować lub zarejestrować w FlixOlé

8 de maj de 2021

Wracamy do tematu filmów, seriali i różnych alternatyw, takich jak telewizja pluto, w której tego typu pliki można oglądać online z naszego domu, jeśli narażamy nasze zdrowie lub zdrowie naszych krewnych i znajomych.

W dzisiejszych czasach te usługi przesyłania strumieniowego stały się naprawdę popularne po filmach Netflix, ponieważ alternatywy, które musimy oglądać z filmów, seriali, a nawet kanałów na żywo, były inne, całkowicie online.

W tym, jak nękali się spojrzeniem, jak to się robi, wyjaśnimy, jak nazywała się ta usługa przesyłania strumieniowego „FlixOlé”jak ją znaleźć i jak się zarejestrować, czyli zarejestruj się w naprawdę łatwy i prosty sposób.

Czym jest FlixOlé?

To kolejna usługa przesyłania strumieniowego seriali i filmów, ale w tym przypadku jest tylko Seriale i filmy hiszpańskie lub europejskie. Wszystko to dzięki metodzie płatności wynoszącej około 2,99 euro miesięcznie lub 29,99 euro rocznie.

Ta usługa oferuje nam serie i Hiszpańskie filmy w wysokiej rozdzielczości które są opłacane za pomocą planów, w których możesz cieszyć się całą zawartością w nieograniczony sposób.

Dzięki ponad 3500 hiszpańskim filmom i serialom tę usługę przesyłania strumieniowego można oglądać na naszych komputerach i urządzeniach inteligentnych podłączonych do sieci danych lub Wi-Fi.

Ta usługa również ma kupony promocyjne że zaoferują Ci bezpłatną usługę trwającą dłużej niż zwykle w okresie próbnym, cud!

Jak szybko i łatwo zarejestrować FlixOlé?

Jeśli widziałeś katalog lub korzystałeś już z tej usługi za pośrednictwem znajomego i zakochałeś się w niej, po prostu wykonaj poniższe czynności, aby mieć swój własny konto na FlixOlé i dzięki temu ciesz się całym jego katalogiem.

Przede wszystkim musisz przejść do wybranej przeglądarki i ją otworzyć. Gdy to zrobisz, poszukaj w pasku wyszukiwania tego „flixOlé.com”, gdzie musisz wybrać pierwszą opcję, którą oferuje.

Gdy znajdziesz się w Strona internetowa FlixOlé, Wystarczy kliknąć przycisk „zarejestruj się”. Wtedy pojawią się następujące 4 sekcje.

Utwórz konto

W tej sekcji musisz wprowadź wszystkie swoje dane osobowe, z wiadomości e-mail do hasła, którego chcesz używać w tej usłudze przesyłania strumieniowego.

Następnie dają Ci możliwość otrzymywania powiadomień lub ofert z tej strony przez e-mail, aby je zaakceptować, musisz aktywować to pole, jeśli nie chcesz, musisz pozostawić to pole dezaktywowane, gdy skończysz to samodzielnie musisz nacisnąć przycisktworzyć”.

Wybierz plan

Od tego momentu możesz wybierz, który plan jest najbardziej odpowiedni do twoich potrzeb rozrywkowych i finansowych, chociaż mają tylko dwa rodzaje planów, jeden za 2,99 euro miesięcznie, a drugi za 29,99 euro rocznie. Po wybraniu jednej z dwóch opcji wystarczy kliknąć „uruchom plan premium

mała próbka katalogu flixole

Należy zauważyć, że każdy z oferowanych planów ma jedne z najbardziej wyróżniających się cech z opisanych, więc w ten sposób można wybrać najlepszy.

Twoja subskrypcja

Następny krok jest zasadniczo przeznaczony dla Ciebie, aby potwierdzić wszystkie swoje dane przed kontynuowaniem, dzięki czemu możesz zobaczyć wprowadzony plan i zmienić go, jeśli chcesz ”zmienić plan abonamentowy„Jeśli wszystko jest w porządku, musisz kliknąć„ Potwierdź i zapłać ”.

Metoda płatności

To już ostatni krok, w którym musisz wprowadzić wszystkie swoje dane bankowe, które Cię interesują, na podstawie numeru karty, imienia i nazwiska właściciela karty, daty ważności, a nawet kodu CVC / CVV / CID karty, której chcesz użyć.

Musisz kliknąć przycisk „zapłać” i voila, będziesz mieć aktywne konto FlixOlé. Należy zauważyć, że nie wiem, nie obciążę cię absolutnie nic, dopóki nie okres próbny co zwykle trwa 14 dni, po ich zakończeniu FlixOlé zacznie wykorzystywać Twoje pieniądze.