Skip to content

Jak łatwo przetłumaczyć komentarze z Instagrama na mój język w telefonie komórkowym

24 de luty de 2021

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji i bez wątpienia jej wykorzystanie rośnie coraz bardziej, osiągając łączyć ludzi na całym świecie. W ten sposób możliwe jest, że dopasujesz użytkowników, którzy nie mają tego samego języka.

To prawdopodobnie problem dla Ciebie. Ponieważ chociaż platforma Instagram to bardziej zdjęcia i filmy, czasami, gdy towarzyszy im opis w innym języku, nie wiemy, co mówi. Na szczęście dzisiaj Instagram ma swoje własne tłumaczenie.

Tłumaczenie komentarzy na Instagramie

Zwykle wszystkie sieci społecznościowe mają przycisk tłumaczenia, zwłaszcza gdy komentarz lub opis jest dodawany do statusów lub publikacji. Jednak Instagram, Na początku nie miał takiej funkcji.

Dlatego ten mały szczegół był jedną z jego głównych wad. Ponieważ prawie każdy ma tę sieć społecznościową, to znaczy, że użytkownicy z całego świata łączą się za jej pośrednictwem.

W związku z tym ludzie, aby przeczytać komentarz lub opis na Instagramie, musieli uciekać się do innych środków. Na przykład tłumacz Google. Ten proces był nieco żmudny i irytujący dla konsumentów, ponieważ wymaga więcej czasu, gdy wchodzisz na inną platformę, kopiuj i wklej.

Niemniej jednak, obecnie ten przycisk tłumaczenia jest już faktemi nie jest to zaskakujące, ponieważ inne funkcje, takie jak pobieranie wiadomości na koncie Instagram, są faktem. Dlatego tłumaczenie jest dostępne zarówno dla smartfona z systemem operacyjnym Android, jak i systemem operacyjnym iOS. A najlepsze jest to, że proces jest naprawdę prosty i szybki.

Jak działa tłumacz Instagram?

Instagram to bardzo kompletna aplikacja, łatwa w użyciu i z dynamicznym interfejsem, zabawne i nieskomplikowane. A tłumaczenie komentarzy nie może być wyjątkiem, ponieważ jest to jeden z najprostszych i najszybszych procesów, nawet łatwiejszy niż wysyłanie wiadomości na Instagramie.

Wystarczy wejść na portal społecznościowy Instagram, spojrzeć na stopkę zdjęcia lub filmu, a następnie kliknąćPojawi się komentarz lub opis publikacji. Tam na końcu masz opcję, która mówi „Zobacz tłumaczenie”.

Jak tylko to dostanę, Kliknij na to, a system automatycznie przetłumaczy tekst. Jeśli chcesz wrócić do pierwotnego komentarza, wystarczy kliknąć «Zobacz oryginał» który pojawia się tam, gdzie poprzednio znajdowało się „zobacz tłumaczenie”. Po naciśnięciu tam komentarz pojawi się ponownie w oryginalnym języku.

Z drugiej strony ważne jest, aby pamiętać, że ta funkcja tłumaczy tylko w zależności od języka, który dodałeś w swojej aplikacji, to znaczy, jeśli twoja aplikacja jest w języku angielskim, komentarz jest tłumaczony na ten język, ponieważ w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, Instagram nie pozwala na dodawanie różnych języków.

zobacz oryginalną publikację

Znaczenie przycisku tłumaczenia na Instagramie

Jak wspomniano na początku artykułu, chociaż ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej używanych na świecie, na początku nie miała opcji tłumaczenia, w komentarzach. Jest to negatywny i niekorzystny aspekt dla użytkowników Instagrama.

Na szczęście z biegiem czasu aplikacja ogłosiła, że ​​ta opcja jest już oficjalna. Udaje nam się być bardzo przydatne dla konsumentów, ponieważ pisząc publikację w innym języku bez jej tłumaczenia, bardzo możliwe, że zechcesz usunąć komentarz, który zrobiłeś na Instagramie.

Ponadto należy zauważyć, że ma to głównie duże znaczenie kiedy podążamy lub jesteśmy śledzeni przez ludzi z innych miejsc. Dzięki temu możemy być bardziej połączeni i komunikować się z nimi. W ten sam sposób, gdy śledzimy osoby publiczne.

Z drugiej strony ważne jest, aby pamiętać, że jeśli chcesz zresetować i wyczyścić pamięć podręczną Instagrama, na tej stronie powiemy Ci, jak to zrobić łatwo i szybko.

Wreszcie, mamy nadzieję, że ten post ci pomógł. Chcielibyśmy jednak usłyszeć Twoją odpowiedź. Czy uważasz, że przycisk tłumaczenia na Instagramie jest ważny?Czy znasz inną metodę tłumaczenia komentarzy na Instagramie? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram