Skip to content

Jak łatwo podarować subskrypcję Netflix znajomemu lub członkowi rodziny

22 de luty de 2021

Kiedy mówimy o platformach streamingowych, Netflix, Amazon Prime, Crackle i inne zawsze się wyróżniają. Są jedną z najbardziej znanych i najczęściej używanych platform na świecie, więc wiele z nich rozdaje konta na tych platformach. Jeśli masz taki pomysł, tutaj możesz się nauczyć jak łatwo podarować subskrypcję Netflix znajomemu lub członkowi rodziny.

Netflix doskonale sprawdza się jako platforma dla streaming przydatne dla tych, którzy lubią rodzinne chwile. Ponadto posiada rozbudowane programy, które mogą zaowocować godzinami zdrowej rozrywki.

Również rozpoczęcie korzystania z Netflix może być całkiem przydatne w czasach, gdy jest lepiej zostań pod naszym adresem. Zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich, korzystanie z zalet konta Netflix może być bardzo pozytywne.

Z tego powodu rozdawać koraliki tej platformy przesyłania strumieniowego stało się tak powszechne, czy to tylko tymczasowe, czy stałe.

Istnieje kilka metod prezentowania kont w serwisie Netflix, jednak poniżej przedstawiono najczęstsze i najskuteczniejsze z nich:

Przekazanie subskrypcji Netflix za pomocą karty podarunkowej

Netflix stał się tak popularny w ostatnich latach, że zdecydował się stworzyć mechanikę, taką jak te, które mają Amazon i inne platformy sprzedażowe. Karty podarunkowe są przeznaczone do jednorazowego użycia, aby uzyskać dostęp do konta, które będzie miało określoną kwotę przedpłacone miesiące.

Istnieje wiele witryn, w których można kupić karty podarunkowe Netflix. Chociaż mają bardzo rozsądne i dostępne ceny dla ludzi z dowolnej warstwy, mają różne czasy ważności platformy.

Oznacza to, że w zależności od zakupionej karty Netflix, będzie to czas, przez jaki osoba, której ją podasz, będzie mogła korzystać z konta. Oczywiście cena karty zależy również bezpośrednio od czasu, jaki oferuje Ci oglądanie seriali i filmów w serwisie Netflix

Możesz udać się do lokalnego domu towarowego lub wyprzedaży online na kartę Netflix i dowiedzieć się, dlaczego plan, który najbardziej Ci odpowiada.

Istnieją karty z jednym ekranem, które obejmują plany od 36 do nawet dużej liczby 178 dni. Karty z 2 ekranami obejmują plany 22-dniowe sięgające do 112 dni, a karty z 4 ekranami obejmują okres od 15 do 77 dni.

Kup jedną z tych kart, a gdy nadejdzie czas, przekaż ją członkowi rodziny lub bliskiemu przyjacielowi, reszta procesu jest bardzo prosta. Wtedy proces jego odkupienia jest bardzo prosty; Musisz tylko wejść na oficjalną stronę gotówki Netflix.

Nadanie konta Netflix może być tak proste, jednak można skorzystać z innej metody, która nie jest tak podobna, ale skuteczna.

Podaruj konto Netflix z innym ekranem

Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, powinieneś wiedzieć, jak działa system ekranowy platformy. Dzięki niemu możliwe jest oglądanie treści przez dwie osoby, bez względu na którą, w tym samym czasie iz tego samego konta. Generalnie jest łatwiejszy w obsłudze, ponieważ mogą być różni użytkownicy na tym samym koncie.

Laptop z Netflixem na ekranie

Korzystanie z systemu ekranów, który oferuje Netflix, a jeśli jesteś w stanie to zrobić, możesz zapłacić dodatkowy ekran dla ukochanej osoby. Dzięki prostemu faktowi zapłacenia i podania hasła do konta będziesz mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje.

Co więcej, możesz otworzyć własnego użytkownika, aby mieć najlepsze rekomendacje według twoich upodobań osobisty. Ponadto będzie znacznie mniej zamieszania, niż gdyby dwie osoby używały tego samego użytkownika. Aby to zrobić, powinieneś wiedzieć, który jest najlepszy plan Netflix.