Skip to content

Jak łatwo opublikować komentarz na Instagramie „na żywo”?

23 de październik de 2021

Instagram jest obecnie jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych. Użytkownicy tej aplikacji mają do swojej dyspozycji dużo funkcji które pozwalają im na interakcję w bardzo kreatywny sposób z Twoimi obserwującymi; czy to poprzez posty, IG TV, rolki lub historie.

Jednak oprócz tych funkcji, Instagram ma również narzędzie, za pomocą którego możesz wchodzić w interakcję na żywo i bezpośrednio z obserwującymi, a nie mówimy o niczym innym, jak o Życiu na Instagramie.

Jeśli zwykle korzystasz z Instagrama i zazwyczaj robisz Przeżyj przez aplikacjęZ pewnością znasz już sztuczki tego narzędzia, takie jak ustawianie komentarzy tworzonych przez Twoich widzów. Jeśli nie wiesz i chcesz dowiedzieć się, jak to zrobić, poinformujemy Cię o tym później.

Jak wygląda komentarz zamieszczony na Instagramie na żywo i jaki jest z tego pożytek?

Kiedy robisz swój Live na Instagramie, wszystkie osoby, które go oglądają, będą mogły zobaczyć dodane komentarze, a jeśli naprawisz którykolwiek z nich, pierwszy komentarz, który pojawi się na ekranie Twoich widzów To będzie ten, który ustawiłeś.

Kiedy robisz Live na swoim koncie na Instagramie, każdy komentarz, który Ci się podobał, możesz to naprawićNawet jeśli komentujesz jakiekolwiek informacje, które są interesujące dla Twoich widzów, możesz ustawić ten komentarz tak, aby był pierwszą rzeczą, którą Twoi obserwujący widzą, gdy będą transmitować na żywo.

Aby opublikować komentarz na swoim Instagramie na żywo wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Sposób ustawienia komentarza będzie zależał od urządzeń, których używasz do tworzenia Lives, więc na Androidzie lub iOS proces jest nieco inny, chociaż w żadnym przypadku nie jest to skomplikowane.

W przypadku PC proces nieco się zmienia, ponieważ samo uruchomienie Live na Instagramie nie jest bardzo proste, ale jeśli już wiesz, jak uruchomić Live na komputerze, opublikowanie komentarza jest proste.

Z urządzeń z systemem iOS lub Android

Aby najpierw opublikować komentarz na żywo z Androida musisz wejść do aplikacji Instagram. Następnie musisz przesunąć ekran w prawo, gdy kamera przeskoczy, aby nagrać historie, musisz ponownie przesunąć opcje, które pojawiają się poniżej, aby ponownie „Na żywo”.

W tym momencie musisz kliknąć środkowy przycisk, aby rozpocząć Live. Potem wystarczy poczekać, aż widzowie zobaczą Twoją transmisję i skomentuj coś, co chcesz naprawić, lub z drugiej strony możesz sam dodać komentarz i go poprawić. W tym celu wystarczy kliknąć dany komentarz i wybrać opcję ustawienia komentarza.

Aby naprawić komentarz na iOS, musisz wykonać prawie te same kroki, ponieważ różni się tylko tym, że gdy wchodzisz do aparatu, aby nagrywać historie na Instagramie, musisz poszukać opcji „Na żywo” i kliknij „Rozpocznij transmisję”. Po uruchomieniu „Na żywo” będziesz musiał poczekać, aż skomentują, lub samodzielnie skomentują, a następnie kliknij i wybierz opcję „Przypnij komentarz”.

Na komputerze

Instagram na żywo na PC

Proces uruchamiania Live na PC nie jest całkowicie prosty, ponieważ musisz zainstalować kilka programów na swoim komputerze, aby Instagram pozwala rozpocząć „Na żywo”. Na wypadek, gdybyś już mógł rozpocząć transmisję, ponieważ proces naprawy komentarza nie różni się zbytnio od tego, co już mówiliśmy na iOS lub Androida.

To, co musisz zrobić, to po prostu poczekać, aż jeden z Twoich widzów skomentuje Twój Live, lub z drugiej strony, sam skomentujesz, który chcesz opublikować. Gdy ten komentarz już tam jest, kliknij go i wybierz opcję „Ustaw komentarz”.