Skip to content

Jak łatwo i szybko zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblr? (Przykład)

1 de luty de 2021

Tumblr to jedna z najlepszych stron, które istnieją do tworzenia blogów i wyrażania opinii. To zasłużyło na uznanie ludzi dzięki duża liczba funkcji i narzędzi które oferuje swoim konsumentom. Mając to na uwadze, dzisiaj zostanie rozwiązane pytanie: Jak zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblrze?

I to jest to, ta strona jest tak stara, że istnieje wiele nazw lub adresów URL które mogą wydawać się przestarzałe (jak te, które nosiłeś, gdy była aktywna moda). Dlatego społeczność Tumblr bardzo potrzebuje, aby je edytować. Na szczęście ta aplikacja nigdy nie zapomina o Twojej.

Jak mogę zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblr?

Przed rozpoczęciem procesu, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie Jak mogę zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblr?Musisz pamiętać, że są dwa sposoby na osiągnięcie swojej misji.

Pierwsza jest prowadzona przez Internet i odbywa się to w następujący sposób: najpierw przejdź do „Oprawa”Znalezione w menu konta u góry pulpitu.

Tam wybierz nazwę bloga, na którym chcesz dokonać zmiany, a następnie kliknij ikonę w kształcie ołówka, która pojawi się w tej sekcji (znajduje się po prawej stronie ekranu).

Ta opcja nazywa się adresem URL Tumblr lub nazwą użytkownika i to w niej musisz przystąpić do zmiany. Kiedy już go wyedytujesz i wszystko Ci się podoba, naciśnij przycisk „Zapisz”.

Dzięki temu wszystko powinno być gotowe. Jeśli z jakiegoś powodu wyświetla komunikat o błędzie, to dlatego, że nazwisko jest zajęte przez kogoś innego, więc będziesz musiał wybrać inną. Dalej, strona zapisze adres URL lub starą nazwę przez 24 godziny, na wypadek, gdybyś go cofnął i chciał przywrócić wszystko do normy.

Edytuj nazwę w aplikacji

Drugi sposób musisz edytować nazwę i rozwiązać pytanie Jak mogę zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblr? Dzieje się tak dzięki zastosowaniu strony. Aby to zrobić, musisz najpierw przejść do opcji „Oprawa”, Którą można rozpoznać jako ikonę postaci ludzkiej.

Gdy jest w środku, wybieramy ikonę w kształcie koła zębatego, tam wciskamy opcję o nazwie „Zmień nazwę użytkownika”. Następnie po prostu skonfiguruj żądaną nazwę i naciśnij przycisk „zapisać”. Dzięki temu wszystko zostanie pomyślnie zredagowane (o ile nazwa będzie dostępna).

Pamiętaj, że niezależnie od tego, którego z dwóch procesów używasz, wszystkie linki, które zostały z czasem połączone z Twoim kontem, zostaną utracone na zawsze. Dzieje się tak do momentu publikacji blogów, więc zachowaj ostrożność podczas podejmowania tej decyzji.

Obserwatorzy, których masz, jeśli zostaną zapisane, i będą mogli normalnie oglądać twoje publikacje, ale oczywiście ze zmienioną nazwą.

Możliwość edycji tych czasów

Podsumowując, musimy podkreślić możliwości tej strony edycyjnej (była to jeden z pionierów tego rodzaju i jest uważany za jednego z najlepszych, ponieważ można w niej dosłownie osadzać nawet obrazy i zawartość HTML). Na uwagę zasługuje również fakt, że możesz założyć konto Tumblr za darmo, bez konieczności płacenia.

litery tumbrl w kolorach

Najlepsze jest to, że po założeniu konta możesz uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych w nim funkcji, takich jak możliwość swobodnego pisania i odpowiadania na otrzymane notatki lub komentarze. W tym wszystkim i nie tylko powinieneś wypróbować Tumblr.

Nie mając nic więcej do nauczenia, pierwsze pytanie Jak mogę zmienić swoją nazwę użytkownika na Tumblr? teraz przejdź do strony i zacznij pisać, aby zobaczyć, czy pewnego dnia możesz stać się jednym z najpopularniejszych użytkowników na świecie.

dołącz do naszego kanału telegram