Skip to content

Jak łatwo aktywować czujnik zbliżeniowy Samsung

5 de październik de 2023

Samsung podjął się zadania zintegrowania kilku czujników w swoich telefonach komórkowychoraz Czujnik zbliżeniowy jest jednym z najczęściej używanych przez użytkowników. Wiele osób nie ma pojęcia, jak działa ta funkcja i do czego służy, ale zobaczysz, że w rzeczywistości jest to coś bardzo prostego. Do aktywuj czujnik zbliżeniowy Samsunga Możesz wyłączyć ekran telefonu komórkowego podczas rozmowy, to znaczy, gdy odbierzesz połączenie i zbliżysz telefon do twarzy, ekran się wyłączy, uniemożliwiając nam w ten sposób skorzystanie z jakiejkolwiek opcji, takiej jak rozłączenie się w trakcie rozmowy. dzwonić.

Jak widać jest to ważne aktywuj czujnik zbliżeniowy Samsungaponieważ jest to coś, co jest bardzo pomocne podczas wykonywania połączeń, ponieważ jest bardzo prawdopodobne, że przypadkowo nadepniemy na jakąś opcję podczas rozmowy, taką jak włączenie głośnika, zakończenie połączenia lub kliknięcie opcji na klawiaturze, między innymi. .

Te opcje, które możemy przypadkowo nacisnąć, mogą być bardzo irytujące podczas rozmowy i dlatego zawsze powinniśmy aktywuj czujnik zbliżeniowy Samsunga.

Jak aktywować czujnik zbliżeniowy Samsung

Dotyczy to każdego telefonu Samsung z rodziny Galaxyspójrzmy na kroki niezbędne do osiągnięcia aktywuj czujnik zbliżeniowy Samsunga:

1.- Musisz kliknąć ikonę telefonu, czyli przycisk, który wciskamy, aby wykonać połączenie.

2.- W górnej części ekranu będzie dostępna opcja Ustawieniamusisz kliknąć tę opcję.

3.- Pojawi się w tej opcji Ustawienia połączeń.

4.- Teraz zobaczysz, jak wyświetlanych jest kilka opcji, musisz kliknąć opcję, która o tym mówi „Wyłącz ekran podczas połączeń”.

Robiąc to wszystko, ekran telefonu komórkowego SAMSUNG wyłączy się automatycznie podczas rozmowy i Czujnik zbliżeniowy Twojego Samsunga Galaxy zostanie na stałe aktywowanywięc nie będzie już problemów podczas rozmowy telefonicznej.

Czy dotyczy to tylko tradycyjnych rozmów telefonicznych?

Oczywiście nie, Ta opcja będzie aktywna dla każdego rodzaju połączenia, czy to przez Skype, WhatsApp lub inna aplikacja z funkcją wykonywania i odbierania połączeń.

Widzisz, jakie to proste? Odbieranie połączeń i omyłkowe naciśnięcie opcji może powodować problemy i jest bardzo częste, ale na szczęście Aby tego uniknąć, firma Samsung zastosowała ten czujnik zbliżeniowywięc jeśli ta opcja jest wyłączona, nie martw się, Twój telefon na pewno ją ma, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby aktywuj czujnik zbliżeniowy Samsunga.

dołącz do naszego kanału telegram