Skip to content

Jak kupować Axies na MarketPlace – Stwórz swój zespół w Axie Infinity

8 de wrzesień de 2021

Axie Infinity jest jednym z najpopularniejsze obecnie gry NFT, ponieważ daje graczom możliwość wygrania ułamków żetonu SLP (Smooth Love Potion), który jest walutą używaną w ekonomii gry. Oprócz tego, że jest bardzo strategiczną i zabawną grą, która przypomina nam klasycznego Pokemona, ponieważ łączy w sobie wykorzystanie walki ze stworzeniami, które mają unikalne i specyficzne atrybuty i umiejętności.

Aby odnieść sukces w tej grze, bardzo ważne jest poznanie klas i atrybutów każdej Axie, które: możemy kupić na Rynku gry. W tym przewodniku pokażemy Ci, w jaki sposób możesz kupić swoje Axie, aby stworzyć najlepszą możliwą drużynę i zagwarantować sobie wiele zwycięstw w ich trybach gry.

Czy wolno kupować i sprzedawać konta Axie Infinity?

Twórcy gry nie zabraniają handlu kontami, jednak fakt, że dana osoba kupuje konto, Nie oznacza to, że z tym kontem są powiązane Axie. do tego, ponieważ Axie to NFT (Non-Fungible Token), który, ponieważ jest towarem o określonej wartości, będzie odzwierciedlany i zarządzany przez portfel kompatybilny z tą grą.

Tak więc, jeśli zamierzasz nabyć konto Axie, upewnij się, że: co oferuje sprzedawca w jego sprzedaży, ponieważ tego typu transakcje otwierają drogę do dużej liczby oszustw.

Jaka jest cena monety Axie Infinity w USD?

Gospodarka, która mobilizuje tę grę, sprawia, że ​​osoby posiadające konto obsługują dwa różne rodzaje walut, jednym z nich jest Odłamki Nieskończoności Osi (AXS), która jest rodzimą walutą gry i w chwili pisania tego artykułu ma wartość równą 69,66 USD.

Inną „walutą” używaną w grze jest SLP (Mikstura Gładkiej Miłości), który służy do nagradzania graczy za wykonanie zadań w grze w trybie przygodowym lub za zwycięstwa uzyskane w trybie Areny w grze. W chwili pisania tego artykułu wartość SLP wynosi 0,098996 USD.

Ceny tych i innych kryptowalut można sprawdzić na dowolnej stronie giełdy kryptowalut, takiej jak Coingeko lub Binance.

Gdzie mogę bezpiecznie kupić Axie Infinity?

Najbezpieczniejszym sposobem na zdobycie Axies bez ryzyka oszustwa jest kupienie ich bezpośrednio z Marketplace gry http://marketplace.axieinfinity.com/Przed zakupem upewnij się, że posiadasz niezbędne środki w portfelu Roninów i możesz pokryć koszt osi, które chcesz pozyskać.

Jeśli nie wiesz, jak skonfigurować swój portfel, wejdź na ten link, aby dowiedzieć się, jak to zrobić finansuj i zarządzaj SLP w swoim portfelu wirtualną grę i możesz wejść na rynek Axie Infinity i kupić swoje stworzenia, aby rozpocząć grę.

kup osie na rynku

Binance

Jeśli chcesz bezpiecznie kupić SLP lub AXS i mając te środki, aby móc pozyskać swój pierwszy zespół Axies, możesz uzyskać dostęp do Binance.com, to jest jedną z największych platform wymiany kryptowalut i niezawodny, który istnieje dzisiaj, ponieważ tworząc konto na tej platformie, musisz przejść dokładną weryfikację tożsamości, aby zapobiec tworzeniu kont z fałszywymi danymi, a tym samym zapewnić bezpieczny sposób na zdobycie tokenów.

Upbit

Upbit to koreańska firma, która w 2017 roku opracowała bardzo bezpieczny i niezawodny system wymiany kryptowalut. Ta wymiana obsługuje setki kryptowalut które można wymieniać między sobą, a między nimi możemy znaleźć SLP, a także AXS, gdy tego potrzebujemy.