Skip to content

Jak krok po kroku zsynchronizować kontakty na Instagramie z innych sieci z telefonem komórkowym?

29 de październik de 2021

Synchronizacja kontaktów w sieciach społecznościowych pomaga nam pozyskiwać obserwujących (w przypadku Instagrama) lub znajomych (w przypadku Facebooka). Ponieważ czasami zdarza się, że nie wiemy, jaka jest nazwa użytkownika tych osób które chcemy wyszukać i dodać do naszych kontaktów.

Z Instagrama możesz znaleźć swoje kontakty na Facebooku i Twitterze, a nawet WhatsApp, po prostu miej znajomych na jednym z tych kont i uzyskaj dostęp do synchronizacji kontaktów, w ten sposób Twoi znajomi pojawią się w Twoich sugestiach do naśladowania i móc rozmawiać z nimi za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Z Facebooka też możesz to zrobić. Aktywacja synchronizacji z innymi Twoimi kontami ułatwia odnalezienie Twoich obserwujących, tak aby byli również Twoimi znajomymi na Facebooku, po prostu przejdź do swojego profilu na Facebooku i naciśnij trzy linie Zaprowadzą cię do menu.

Na dole zobaczysz, że istnieje możliwość synchronizacji kontaktówAby go aktywować, musisz nacisnąć niebieski przycisk i przyznać uprawnienia dostępu swoim kontaktom, po wykonaniu tej czynności zobaczysz, że profile osób, które znasz, pojawiają się w twoich sugestiach dotyczących przyjaźni, nadszedł czas, aby dodać osoby, które chcesz, do listy znajomych .

Jak zsynchronizować agendę swojego telefonu komórkowego z Instagramem?

Jeśli chcesz śledzić osoby, które masz w agendzie telefonu na Instagramie, musisz wejść na swój profil na Instagramie i kliknąć ikonę, która pokazuje Twoje zdjęcie profilowe, wtedy uzyskasz dostęp do menu, naciskając trzy linie, które pojawiają się u góry , następnie wybierz opcję „Odkryj ludzi”.

Po wpisaniu „Odkryj osoby” zobaczysz opcję „Połącz” i klikniesz na niego, wybierz opcję 'Start’ w oknie, które zostanie Ci pokazane. Instagram zacznie pokazywać Ci profile osób, które masz w swoim programie.

Po tym procesie zobaczysz, że Twoje kontakty pojawiają się na Twoim Instagramie, gotowe do obserwowania Ciebie i obserwowania ich, jest to łatwa opcja wyszukiwania kontaktów, których numer telefonu jest powiązany z kontem na Instagramie.

Jak znaleźć kogoś na Instagramie z jego numerem?

Jeśli chcesz śledzić kogoś na Instagramie, ale nie wiesz jak go znaleźć i masz jego numer telefonu, to jest to łatwe. Zgodnie z powyższym procesem synchronizacji kontakty zapisane w agendzie znajdziesz na swoim Instagramie, o ile osoba, której szukasz, ma numer, który zarejestrowałeś na swoje nazwisko, powiązany z jej kontem.

Wszystkie kontakty, które zapisałeś w swoim agendzie, możesz znaleźć, jeśli te kontakty mają konto na Instagramie, na wypadek, gdyby któryś z twoich kontaktów zdecydował się dołączyć do Instagrama, pojawi się również, abyś mógł je śledzić, ponieważ twoja lista sugestii od ludzi.

Jak usunąć synchronizację z kalendarzem?

W ten sam sposób, w jaki zsynchronizowałeś swoje kontakty Możesz także dezaktywować synchronizację, wprowadzając swój profil na Instagramie i naciskając trzy paski, które się pojawią, pokaże Ci opcję „Ustawienia”, a następnie wybierz opcję „Konto”, a następnie wybierz opcję „Synchronizacja kontaktów” i naciśnij przełącznik który pojawia się na górze.

kontakty na instagramie

Gdy przestaniesz synchronizować kontakty przestaniesz widzieć swoich znajomych w swoich sugestiach i osób, które zapisałeś w swoim agendzie, to z punktu widzenia prywatności może być bardzo korzystne, chociaż jeśli chcesz ponownie zsynchronizować, możesz to zrobić w ten sam sposób i ponownie zobaczysz swoje kontakty na Instagramie, nawet te, które właśnie Dołączył.

Czy wyłączenie synchronizacji powoduje usunięcie kontaktów?

Po wyłączeniu synchronizacji Twoje kontakty nie doznają żadnych zmian ani strat, wyłączenie synchronizacji uniemożliwia sieciom społecznościowym wyszukiwanie potencjalnych znajomych lub obserwatorów poprzez łączenie dodanych osób między kontami.

Nawet jeśli wyłączysz synchronizację, Twoje nowe kontakty, znajomi i obserwatorzy będą nadal znajdować się w Twoich profilach, jeśli wybierzesz opcję obserwowania lub dodawania ich jako znajomych. Skorzystaj i poznaj wszystkie funkcje, jakie ma dla Ciebie Instagram i skorzystaj z tego narzędzia.