Skip to content

Jak krok po kroku usunąć rozmowy i wiadomości dla siebie lub dla wszystkich na Instagramie

12 de kwiecień de 2023

Instagram to jedna z głównych sieci społecznościowychjeden z tych, które są modne, a nawet ulubieniec użytkowników w czasach, w których platformy do przechowywania zastąpiły szpule fotograficzne i właśnie tam ta sieć społecznościowa spełnia swoją funkcję.

Ponieważ należy do Facebooka, platforma ta nie przestaje otrzymywać ulepszeń, a jednym z najważniejszych są bezpośrednie wiadomości, aby być w stałym kontakcie z obserwującymi. Są jednak ludzie, którzy wolą blokować lub wyłączać bezpośrednie wiadomości z tej platformy.

Ma to na celu wyłącznie ochronę naszej prywatności i ograniczenie naszej działalności do innych osób, które mogą potajemnie infiltrować, aby wiedzieć, czym się dzielimy iz tego powodu zawsze powinniśmy zachowywać należyte środki ostrożności.

Cóż, jak dobrze wiemy w każdej sieci społecznościowej, w której jesteśmy, istnieje ciągłe ryzyko otrzymania niewłaściwej wiadomości lub, jak to jest lepiej znane, „spam”, jednak można to zgłosić anonimowo, aby Instagram mógł podjąć działania w tej sprawie.

Ponieważ narusza to niektóre z jej polityk prywatności dla użytkowników, ma to na celu wykrycie możliwych oszustw, nękania, zastraszania i ludzi przed botami, dlatego Zawsze musimy uważać na to, czym się dzielimy, Jak to robimy i z kim to robimy.

Cóż, chociaż wysyłanie lub odbieranie tych wiadomości jest czymś prostym, tym razem chcemy pokazać, co to jest Co musisz zrobić, gdy próbujesz usunąć wewnętrzne wiadomości na Instagramie? lub jak są lepiej znane w aplikacji „Bezpośrednio z Instagrama”.

Jak mogę usunąć wiadomości z Instagram Direct?

Istota sprawy polega na tym praktycznie wszystkie sieci społecznościowe mają możliwość komunikowania się z innymi użytkownikamiponieważ jest to naprawdę atrakcyjny mechanizm wysyłania lub otrzymywania propozycji, wiadomości itp., podobny do działania innych sieci, takich jak Twitter i Facebook.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, jest to, że rzeczywiście czy można usuwać posty na instagramiei nie dość, że się da, to jeszcze, że jest to coś łatwego do zrobienia, choć ma swoje „ale”.

I mówimy to, ponieważ usuń rozmowy na Instagramie, Musisz mieć świadomość, że nie będziesz mógł ich później odzyskać, niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się całkowicie usunąć konkretną wiadomość lub czat, nie ma możliwości odzyskania ich w całości.

Z tych powodów, jeśli chcesz usunąć niektóre treści z Instagram Direct, będziesz w stanie to zrobić, ale lepiej upewnij się, zanim to zrobisz.

Kroki, które należy wykonać, aby usunąć bezpośrednie z Instagrama

Cóż, już przekonany, że chcesz usuń wewnętrzne wiadomości z instagrama, To, co powinieneś zrobić, to wykonać następujące kroki:

  • Otwórz aplikację Instagram i wprowadź swoje konto lub profil
  • Przejdź do ikony Direct w prawym górnym rogu ekranu
  • W tej sekcji zobaczysz absolutnie wszystkie rozmowy i wiadomości, które wysłałeś lub otrzymałeś, do znajomych lub obserwujących, a nawet tych, którzy jeszcze nie są, ale wszystko w porządku chronologicznym
  • Jeśli chcesz usunąć cały czat, Kliknij na niego i kliknij Usuń
  • Jeśli chcesz wysłać wiadomości w szczególności, wejdź na czat i kliknij na nie, klikając Usuń
  • Możesz je także wyciszyćponieważ uniemożliwiłoby to otrzymanie powiadomienia, ale nie usunęłoby całkowicie wiadomości, zachowując nienaruszoną historię

opcje skrzynki odbiorczej wiadomości bezpośrednie instagram

Jak więc widać, kroki, które musimy wykonać, są naprawdę proste i bardzo proste, ale nie chodzi o to, że istnieje zbyt wiele różnic między tymi, które mają do czynienia z usuń wewnętrzne czaty na Instagramie lub usunąć określone wiadomości, więc po prostu trzeba od tego zacząć.

Ciekawym i dodatkowym faktem w tym artykule jest to, że możesz wypróbuj opcję rozpoczęcia pewnego rodzaju tajnego czatu w szczególności z jednym z twoich obserwujących lub znajomych, ponieważ jego działanie jest bardzo podobne do sieci takich jak Telegram, które mają zintegrowaną tę funkcję.

Ale za to Twoja aplikacja musi mieć najnowszą aktualizację Instagrama, Przejdź bezpośrednio do skrzynki pocztowej wiadomości bezpośrednich iw czacie z osobą, z którą chcesz rozpocząć tajny czat, przesuń ją maksymalnie w górę, aż zmieni kolor i rozpocznie inny czat zewnętrzny, w ramach tego samego pochodzenia.

Więc, nie będzie żadnych śladów dotyczących usuniętych czatów lub wiadomości.

Chcielibyśmy wiedzieć, jak przydatny był dla Ciebie ten artykuł. Czy udało Ci się usunąć wewnętrzne wiadomości na Instagramie lub całe czaty za pomocą tego krok po kroku? Zostaw nam swój komentarz.

dołącz do naszego kanału telegram