Skip to content

Jak kreatywnie umieścić zdjęcie na innym w historii na Instagramie?

8 de Listopad de 2021

Instagram oferuje Ci możliwość dzielenia się tym, co czujesz i myślisz w funkcji Stories, za pomocą obrazu lub filmu. Do historii możesz dodać muzykę, naklejki i wiele innych przedmiotów, które pomogą Ci przekazać wyobrażenie o tym, co chcesz wyrazić. Historie na Instagramie to sposób na dzielenie się chwilami ze swoimi obserwatorami, jeśli chcesz opublikuj te chwile na jednym zdjęciu, możesz to zrobić, wtedy powiemy Ci, jak to osiągnąć.

Jaki jest pożytek z umieszczenia dwóch zdjęć w jednej historii na Instagramie?

Jeśli chcesz wyrazić dwa fotograficzne pomysły w jednym elemencie, Instagram daje Ci taką możliwość, co pozwala umieść dwie chwile w jednej historii inny, w celu poprawy wydajności w aplikacji.

Popraw układ

Projekt zdjęcia to jedna z rzeczy, które przyciągną uwagę w Twojej historii, dodane do edycji lub zastosowania efektów. Dodanie dwóch zdjęć do nowej kreacji zapewni Ci niepowtarzalny i różnorodny projekt. sprawi, że wszyscy pokochają Twoją nową historię.

Podziel się dwiema chwilami

Dodanie dwóch zdjęć w tym samym montażu pomoże Ci podzielić się dwoma momentami w tej samej historii. Korzystając z tej opcji, będziesz mieć wiele widoków w swoich publikacjach z opowiadaniami. Ponadto możesz również podzielić się historią na innej platformie.

W jaki sposób obrazy nakładają się na Instagram Story?

Jeśli chcesz umieścić historię z dwoma zdjęciami razem musisz je najpierw nałożyć, aby je wykonać, musisz jasno określić następujące rzeczy:

Wybierz dwa zdjęcia, których chcesz użyć

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wiedzieć jakie zdjęcia zamierzasz dodać do swojej historii. Przejdź do swojej galerii i wybierz momenty, które zamierzasz opublikować, możesz też dodać więcej niż dwa, jeśli chcesz.

Otwórz konto na Instagramie!

Aby korzystać z funkcji Instagrama, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to założyć konto na tej platformie, jeśli nie masz użytkownika w sieci społecznościowej, skorzystaj z funkcji tego nie będą dla ciebie dostępne.

wybierz zdjęcia do historii na Instagramie

Wybierz, jakie będzie zdjęcie w tle

Jeśli zamierzasz umieścić dwa zdjęcia w tej samej historii, pamiętaj, że jedno będzie tłem, a drugie będzie mniejsze, będzie to rodzaj naklejki. W ten sposób, Musisz wybrać najbardziej wyróżniający się lub ten, który uważasz za wygodny być tłem dla twojej fotografii.

Dlaczego powinienem zrezygnować z Instagrama po wybraniu obrazu tła?

Jeśli podczas montowania dwóch zdjęć w tym samym elemencie otrzymasz, że musisz wyjść z aplikacji, to będzie to spowodowane problemem z aplikacjąAle nie martw się, musisz zachować spokój, co jest normalne dla platformy, powinieneś postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami, jeśli tak się stanie.

Wstrzymaj proces

Zatrzymaj proces na chwilę, z pewnością aplikacja nie reaguje na tak wiele rzeczy, Poczekaj, aż trochę się wyjaśni, i spróbuj ponownie przesłać swoją historię z dwoma zdjęciami dołączonymi później.

Wybierz drugi obraz z galerii

Drugie zdjęcie, które wejdzie twoja nowa historia zostanie wybrana z twojej galerii, wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Wejdź do aplikacji Instagram.
  2. Przejdź do opcji tworzenia nowej historii.
  3. Teraz dodaj wybrane wcześniej zdjęcie tła.
  4. Następnie, aby wprowadzić drugi obraz, wejdź w opcję naklejki, w tym miejscu możesz dodać obraz z galerii jako naklejkę. Musisz tylko wejść tutaj i wybrać swoje zdjęcie.
  5. Wprowadzając nowy obraz, przejdź do modyfikacji, umieść go w większym lub co potrzebujesz, to możesz zrobić z paskiem narzędzi.

naklejka, aby dodać drugie zdjęcie do swojej historii

Jak drugie zdjęcie jest edytowane jako naklejka?

Aby edytować drugie zdjęcie, możesz to zrobić na różne sposoby, jak możesz edytuj za pomocą paska narzędzi które oferuje Ci Instagram, tutaj znajdziesz wiele filtrów i efektów, takich jak efekt kabiny.

Skopiuj obraz

Musisz wejść do galerii, gdy już dodałeś tło, poszukaj obrazu, który chcesz wkleić już ustalone tło. Mając obraz w widoku, możesz go skopiować.

Wklej obraz na tło

Jeśli wykonałeś już pracę kopiowania obrazu, teraz musisz przejść do swojej historii z dodanym tłem, aby ją wkleić. Wystarczy kliknąć opcję wklejania a twój obraz zostanie dodany, który będzie częścią twojego nowego stworzenia.

Dostosuj rozmiar i pozycję

Obraz nie będzie miał określonej kolejności podczas dodawania, więc teraz jesteś odpowiedzialny za to, aby wyglądał pięknie i zgadzał się z tłem. Musisz dostosować jego rozmiar do tego, co uważasz za stosowne, aby to zrobić, wystarczy wprowadzić ustawienia wspomnianego obrazu.

W przypadku korzystania z edytorów, które uważasz za wygodne, aby zwrócić swoje zdjęcie w lepszej jakości, musisz zorganizować swoją pozycję. Możesz umieścić go tam, gdzie chcesz, po prostu spróbuj dopasować swoje tło, aby idealnie pasowały.