Skip to content

Jak korzystać ze Zdjęć Google, aby znaleźć obrazy na Instagramie? – Krok po kroku

19 de listopad de 2021

Google to uznana na całym świecie wyszukiwarka internetowa. Posiada wiele dodatkowych funkcjonalności usprawniających działanie telefonów komórkowych z systemem Android. Jeden z Dodatkowe funkcje Google Są to Google Meet, Dysk Google i Zdjęcia Google.

Zdjęcia Google to aplikacja mobilna, która w uporządkowany sposób pokazuje wszystkie zdjęcia, które masz na swoim urządzeniu. Z tej aplikacji możesz zabezpieczyć swoje zdjęcia, przesyłając je na Dysk Google. Ta aplikacja służy również do wyszukiwania obrazów na Instagramie. Pokażemy wkrótce jak wyszukiwać obrazy google Zdjęcia na Instagramie i kilka innych rzeczy związanych z tematem.

W jaki sposób Zdjęcia Google lokalizują podobne obrazy?

Obrazy, które masz w Zdjęciach Google, można wyszukiwać w innych witrynach w Internecie dzięki zaawansowana technologia wyszukiwania Google. Ze Zdjęć Google wybierasz zdjęcie, które chcesz przeszukać w Internecie, a następnie całą pracę wykona wyszukiwarka Google.

Dzięki Zdjęciom Google możesz nie tylko lokalizować obrazy z pewnymi podobieństwami w Internecie, ale także odzyskać przypadkowo usunięte zdjęcia. Ponieważ wiesz, jak wyszukiwanie podobieństwa obrazów W Zdjęciach Google pokażemy, jak przeprowadzić to wyszukiwanie.

Jak umieścić obraz z Instagrama w Zdjęciach Google?

Aby umieścić obraz z Instagrama na zdjęciach Google, ważne jest przestrzeganie określonego procesu. Gdy obraz jest w pamięć mobilna wszystko jest prostsze:

 1. Wejdź do aplikacji Zdjęcia Google
 2. Przejdź do sekcji biblioteki
 3. Tam pokaże wszystkie foldery urządzenia, w których znajdują się pliki multimedialne
 4. Szukasz folderu, w którym znajduje się plik z Instagrama i wszystko będzie gotowe

Jeśli obraz nie ma go w pamięci telefonu komórkowego!, będziesz musiał pobrać go z Instagrama. Aby to zrobić, wykonaj następny proces:

 1. Wprowadź domyślną przeglądarkę telefonu komórkowego
 2. Poszukaj aplikacji o nazwie „Snaptube” lub przejdź na oficjalną stronę, aby ją pobrać
 3. Po zakończeniu instalacji wejdź do aplikacji Instagram swojego telefonu
 4. Znajdź publikację, w której znajduje się obraz, który chcesz pobrać, i skopiuj link do tej publikacji
 5. Wkleisz ten link do wyszukiwarki Snaptube
 6. Następnie zlokalizuj obraz ze Snaptube i naciśnij żółtą ikonę strzałki w dół, aby pobrać ten sam obraz
 7. Na koniec poszukaj tego obrazu w Zdjęciach Google w sekcji „Biblioteka” w folderze „Images Snaptube”

W jaki sposób można dowiedzieć się, kto przesłał to zdjęcie na Instagram?

Pewnego razu mieć obraz na Instagramie w aplikacji Zdjęcia Google Wystarczy przeprowadzić wyszukiwanie, aby zobaczyć podobieństwa z tym obrazem i kto go przesłał. Aplikacja do wykorzystania w tym procesie to tak zwane narzędzie „TinEye”.

dziewczyna używająca telefonu komórkowego

Tinye

Tinye to jest strona internetowa który wykorzystuje wiele osób do wyszukiwania zdjęć, które masz w swojej galerii. Aby znaleźć zdjęcie ze swojej galerii na Instagramie, musisz:

 1. Wejdź na stronę TinEye
 2. Kliknij w miejscu, w którym jest napisane „Dodaj obraz”
 3. Wybierz, gdzie chcesz szukać obrazu (w Twoim przypadku umieść stronę Instagram)
 4. Na koniec kliknij miejsce, w którym jest napisane „Szukaj”

Po zakończeniu wyszukiwania będziesz mógł sprawdzić, czy ten obraz został przesłany na Instagram lub czy istnieją do niego pewne podobieństwa. W przypadku pewnych podobieństw, które pojawią się w ostatecznym wyniku wyszukiwania. Czasami sieć może utknąć, jeśli coś takiego się stanie po prostu musisz ponownie załadować stronę i szukaj ponownie.

Jeśli zauważysz pewne podobieństwa, możesz zacznij podążać za tą osobą z Instagrama lub nawet skontaktuj się z nią w ten sposób.

Jak znaleźć sieci społecznościowe danej osoby?

telefon komórkowy z różnymi sieciami społecznościowymi

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie mediów społecznościowych danej osoby jest skorzystanie z platformy TinEye. Wcześniej wyjaśniliśmy, jak szukać obrazu na platformie Instagram. Aby zlokalizować tylko wszystkie sieci społecznościowe danej osoby musisz umieścić jej zdjęcie na stronie TinEye i zobacz wszystkie wyniki.

W wynikach TinEye będziesz mógł uzyskać dostęp do dokładnej lokalizacji tego zdjęcia. Będziesz musiał tylko uzyskać dostęp do lokalizacji wszystkich tych zdjęć i zobaczyć nazwę użytkownika tej osoby w każdej z różnych sieci społecznościowych. Nawiasem mówiąc, ważne jest, abyś wiedział, że istnieje sposób na udostępnienie wszystkich swoich zdjęć ze Zdjęć Google komuś innemu.

dołącz do naszego kanału telegram