Skip to content

Jak korzystać z WhatsApp bez salda, danych lub Wi-Fi – czy to możliwe?

10 de kwiecień de 2021

Wszyscy wiemy, że aplikacja WhatsApp obraca się wokół łączenia się z Internetem, jednak możliwe jest korzystanie z WhatsApp bez kredytu, danych lub WiFi, chociaż ogranicza to jego funkcje. Zależność WhatsApp od internetu jest jedną z wad tej aplikacji.

W tym artykule wyjaśnimy, jak możesz korzystać z WhatsApp bez salda, danych lub Wi-Fi i dowiesz się, jak rozwiązać inne wady aplikacji WhatsApp.

Jak pobrać WhatsApp na urządzenie mobilne i na komputer?

WhatsApp to platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych Można ją pobrać i zainstalować na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, istnieje również możliwość pobrania aplikacji na komputer i stamtąd uruchomiona analogicznie jak na urządzeniach mobilnych.

Aby pobrać aplikacja WhatsApp Konieczne jest posiadanie numeru telefonu, który nie jest obecnie zarejestrowany na koncie WhatsApp, ponieważ w ten sposób otrzymasz kod weryfikacyjny, który natychmiast aktywuje konto.

Aby pobrać WhatsApp na urządzenie mobilne, po prostu musimy wejdź do biblioteki aplikacji tego, bez względu na posiadany system operacyjny, wyszukaj aplikację, pobierz ją i zainstaluj. Zwykle nie wymaga to żadnych specjalnych wymagań, wystarczy numer telefonu.

Z drugiej strony, aby korzystać z WhatsApp z komputera PC, możemy to zrobić na dwa sposoby. Przez Sieć WhatsApp, który jest rozszerzeniem aplikacji WhatsApp na komputer PC. Możemy uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej WhatsApp, która natychmiast poprosi o zeskanowanie kodu QR za pośrednictwem aplikacji WhatsApp na naszym telefonie komórkowym.

W ten sposób możemy skorzystać z naszego istniejącego konta WhatsApp, które będzie wyświetlane dokładnie tak samo, jak to, które mamy na telefonie komórkowym. Możemy także pobierz oryginalną aplikację i zarejestruj nowy numer telefonu aby było to inne konto niż to, które mamy już na telefonie komórkowym.

Możemy to osiągnąć, pobierając oryginalną aplikację z oficjalna strona pobierania WhatsApp, bardzo podobny do procedury, którą wykonujemy z naszego telefonu komórkowego.

Jak wysyłać pliki multimedialne przez WhatsApp bez utraty jakości?

Jeśli często korzystasz z WhatsApp do wysyłania plików multimedialnych, z pewnością zauważyłeś, że rozszerzenie filmy i obrazy tracą trochę na jakości po wysłaniu. Nawet te, które pobieramy bezpośrednio z aparatu WhatsApp, ponieważ automatycznie optymalizuje nagrane filmy i obrazy.

Aby to zmienić, nie są wymagane żadne złożone działania ani poza tą aplikacją jego rozmiar się zwiększa W porównaniu z plikami wysyłanymi w zwykły sposób, zależy to od oryginalnych właściwości wysyłanego pliku, takich jak jego wymiary i kolor.

Aby to zrobić, musimy uzyskać dostęp do rozmowy WhatsApp, do której chcemy wysłać obraz lub wideo, kliknij ikonę „spinacz„Co odnosi się do opcji załączenia dokumentu, stamtąd możemy wybrać żądany film lub obraz i wysłać go.

W ten sposób zostanie wysłany w Twoim oryginalny format i bez utraty jakości pliku, aby jego odbiorca mógł docenić to samo, co docenia nadawca.

Czy można korzystać z WhatsApp bez kredytu, danych lub Wi-Fi?

Na pewno można korzystać z WhatsApp Bez kredytu, danych czy WiFi, ponieważ aplikacja jest już pobrana i zainstalowana na telefonie komórkowym, jednak jej funkcje są ograniczone. Dzieje się tak, ponieważ większość funkcji wymaga połączenia z Internetem.

ikona aplikacji WhatsApp

Przykład funkcji that nie możemy działać bez połączenia z Internetem wysyła lub odbiera wiadomości błyskawiczne, połączenia głosowe lub wideo, pobiera pliki multimedialne, pobiera status WhatsApp lub przegląda te z naszych kontaktów, które nie zostały pobrane.

Z tym wszystkim jako wadą ze względu na brak połączenia internetowego, co mogliśmy zrobić na WhatsApp Byłoby to pisanie wiadomości tak, aby były wysyłane automatycznie, gdy mamy połączenie z internetem, przeglądanie statusów naszych kontaktów, które zostały już przesłane i wybieranie plików multimedialnych, które chcemy, aby były wysyłane automatycznie, gdy mamy internet.

Jak widać, połączenie internetowe do poprawnego działania aplikacji WhatsApp Messenger to całkowicie konieczne. Możemy jednak nadal to otwierać, przeglądać i słuchać plików multimedialnych, które zostały już pobrane wcześniej.

dołącz do naszego kanału telegram