Skip to content

Jak korzystać z usług Uber bez korzystania z telefonu komórkowego lub aplikacji — rozwiązanie

3 de styczeń de 2022

Uber to jedna z najlepszych dostępnych obecnie aplikacji poprosić o przyzwoity środek transportu bez konieczności wcześniejszego planowania wszystkiego. Jeśli chcesz taksówkę, wystarczy pobrać aplikację Uber, zarejestrować konto, zamówić samochód, poczekać tylko chwilę i wsiąść do samochodu.

Z telefonami komórkowymi możesz zamówić transport nie tylko w Uber, ale także z komputera ze strony internetowej Uber. Niedługo pokażemy jak korzystać z Ubera bez aplikacji, jak założyć konto Uber bez aplikacji, jak zamówić Ubera przez Internet i inne rzeczy.

Co zrobić, aby korzystać z Ubera bez posiadania aplikacji na telefonie?

Zdecydowana większość osób, które przewożą się samochodami Ubera, to ci, którzy pobierają aplikację ze strony Sklep Play lub App Store. Jednak Uber jest używany nie tylko z aplikacji na telefon komórkowy. Z usług tych można korzystać nawet z przeglądarek internetowych.

Są ludzie, którzy, choć wydaje się to niewiarygodne, nie mają telefonu komórkowego, ponieważ go nie potrzebują. Oznacza to, że ci ludzie korzystają z technologii, ale mogą nigdy nie wychodzić z domu i zawsze korzystać z komputera i nie widzą pilnej potrzeby kup telefon komórkowy.

Osoby te mogą utworzyć konto Uber, jeśli wejdą na stronę Uber, a nawet zamówią samochód, a następnie poczekają na niego w określonej witrynie. Jednak ze strony Ubera konta są tworzone inaczej niż w aplikacji. Do załóż konto Uber Korzystając z komputera lub jeśli nie pożyczonego telefonu komórkowego, musisz zwrócić uwagę na kolejny podtemat.

Jak założyć konto Uber online?

Utworzenie konta Uber ze strony internetowej, a nie z aplikacji nie jest trudne, tylko to coś innego bardziej nieskomplikowane. Zobacz, jak utworzyć konto Uber:

 1. Uruchom swoje urządzenie mobilne lub komputerowe.
 2. Otwórz przeglądarkę internetową.
 3. Przejdź bezpośrednio na stronę Ubera.
 4. Będąc w sieci musisz przejść do wyszukiwania opcja z napisem „Zarejestruj się” lub „Zarejestruj się”. Ty będziesz szukać niektórych z tych dwóch opcji i naciśniesz je.
 5. W rejestrze umieścisz swoje dane, mogą to być takie dane jak email, imię, nazwisko, numer telefonu itp.
 6. Po zakończeniu wystarczy kliknąć „Akceptuj” lub „Utwórz” i to wszystko, to wszystko.

osoba korzystająca z komputera

Ważne jest, abyś wiedział, że w niektórych krajach Uber jeszcze nie dotarł. Więc co tam? Cóż, w tych krajach, do których Uber jeszcze nie dotarł, nie będziesz mógł zakładać kont, ponieważ usługa nie może być używana. Pomijając to, jeśli usługa jest dostępna w Twoim kraju, nie będzie z niczym problemów.

Należy zauważyć, że Uber ma już funkcję fakturowania online, dzięki czemu każdy użytkownik, który chce Ubera, zapłaci z góry, jeśli sobie tego życzy. Jest to bardzo pomocne dla osób, które: nie lubią nosić gotówki w twoich rękach dla bezpieczeństwa.

Jak zamówić Ubera przez stronę internetową z dowolnego urządzenia?

Gdy już będziesz mieć konto Uber, będziesz potrzebować tylko zapytaj o środek transportu dzięki czemu możesz się poruszać jak wszyscy dzisiaj. Ubera można zamówić z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, czy jest to telefon komórkowy, czy komputer. A gdyby tego było mało, nie musisz nawet pobierać aplikacji:

 1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest włączenie urządzenia.
 2. Później, podłączyć go do internetu.
 3. Wejdź na stronę Ubera.
 4. Zaloguj się do swojego konta, korzystając z informacji wprowadzonych podczas tworzenia konta.
 5. Umieść na swoim koncie miejsce, z którego chcesz zostać odebrany i miejsce, do którego chcesz się udać.
 6. Poczekaj na cenę tej wycieczki.
 7. Poproś o dane kierowcy i zakończ proces, aby poprosić o Ubera.

dziewczyna otwierająca stronę na swoim komputerze

To wszystko, co trzeba zrobić, aby zamów Ubera z oficjalnej strony internetowej z serwisu. Z drugiej strony, jeśli przez dłuższy czas nie korzystasz z konta Uber, możesz je dezaktywować i ponownie aktywować subskrypcję, kiedy tylko chcesz.

Co zrobić, aby zarezerwować przejazd Uberem bez smartfonów?

Niektórzy ludzie nie mają w domu komputerów, a tym bardziej smartfonów. W takim przypadku musieliby po prostu uciekaj się do najbardziej podstawowej formy poprosić o Ubera, czyli dzwoniąc pod numer telefonu.

Gdzie zobaczyć kierowcę i szczegóły trasy?

Jeśli nie wiesz, z Uberem jest sposób płacenia kartami kredytowymi RUT, a także pozwala zadzwoń pod numer telefonu zamówić samochód. Jeśli chcesz zamówić Ubera z numeru telefonu, zwróć uwagę na następujący proces:

 1. Włącz telefon komórkowy.
 2. Wybierz numer telefonu „833-USE-UBER” (ten numer telefonu będzie się różnić w zależności od kraju, w którym mieszkasz).
 3. Zadzwoń pod numer telefonu „833-USE-UBER”.
 4. Określ, gdzie jesteś i jaki jest cel podróży.
 5. Poczekaj, aż powiedzą ci o długości podróży.
 6. Zapytaj o dane kierowcy i potwierdź chęć skorzystania z usługi.