Skip to content

Jak korzystać z Twittera za darmo bez salda lub kredytu w telefonie komórkowym.Czy to możliwe?

24 de marzec de 2022

Sieci społecznościowe są ważną częścią życia wielu ludzi, jesteśmy połączeni przez cały dzień, więc nie jest niczym niezwykłym widywanie ludzi praktycznie przez cały czas z głowami skierowanymi w dół, wpatrując się w swoje urządzenie mobilne i otrzymywanie najnowszych wiadomości z kontaktów lub wiadomości itp.

Ale za to, aby móc być podłączonym w dowolnym miejscu konieczne jest posiadanie internetu a jeśli nie masz bardzo dużego planu transmisji danych lub nie masz go bezpośrednio, ale chcesz mieć Twittera bez konieczności szukania Wi-Fi w każdym miejscu, w którym się znajdziesz, Nauczę cię, jak mieć darmowego Twittera bez balansu, bez kredytu.

Czym jest Twitter i jak działa? Powiemy Ci, jakie są jego najlepsze cechy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś: dlaczego ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie jest? aktywny co miesiąc w tej sieci społecznościowej? Co jest tak ciekawego, że codziennie korzystają z niego miliony ludzi?

Z pewnością dużo słyszałeś o tej sieci, Twitter jest jednym z najczęściej używane platformy komunikacyjne w dzisiejszych czasach, ale jeśli nadal nie wiesz w 100%, czym jest Twitter i jak zacząć z niego korzystać, pozwól, że rzucę trochę światła na te wciąż niejasne aspekty.

Dzięki tej nowej formie komunikacji, która umożliwia również tworzenie momentów na Twitterze, tysiące ludzi codziennie wchodzi ze sobą w interakcję długość i szerokość świata. Ten artykuł pomoże Ci również lepiej zrozumieć tę platformę społecznościową i trochę więcej o tym, jak Twitter jest używany w firmie lub organizacji.

Nauczymy Cię kilku podstawowych pojęć, dzięki którym poradzisz sobie jak ryba w wodzie. Chociaż prawdopodobnie już słyszałeś przeczytaj kilka z nich razmoże nie wiesz, jak je idealnie wykorzystać, więc tutaj Ci pomożemy.

Świergot: to każdy zarejestrowany użytkownik. Jest reprezentowany przez @UserName.

Ćwierk ćwierk): to każda z opublikowanych wiadomości. Pamiętaj, że każdy z nich zawiera do 280 znaków, nie licząc materiałów multimedialnych, które umieszczasz w swoich treściach.

Linia czasu: Jest to część Twojego konta, w której możesz zobaczyć w porządku chronologicznym wiadomości obserwowanych użytkowników.

Prześlij dalej (RT): to ponowne opublikowanie tweeta uruchomionego przez innego użytkownika.

Obserwator (obserwujący): to użytkownik, który obserwuje Twoje konto. Możesz zobaczyć wszystkie tweety, które publikujesz.

Następujące (po): to akcja polegająca na obserwowaniu innego użytkownika w tej sieci.

Gotowy: Jest to lista, którą możesz skonfigurować ze swoimi ulubionymi kontami. Możesz utworzyć dowolną liczbę list i nadać im nazwy.
Na przykład możemy mieć listę związaną z hostingiem WordPress, inną z hostingiem PrestaShop, inną z poradami dotyczącymi e-mail marketingu itp.

Komunikator (wiadomość błyskawiczna): jest to bezpośrednia i prywatna wiadomość, którą wysyłamy do użytkownika Twittera.

Lubię: jest reprezentowany przez ikonę serca. Klikamy, jeśli podobał nam się tweet.

hashtag: król twittera Jest on reprezentowany przez ikonę skrótu (#) i pozwala nam dodać po nim żądane terminy. Nauka korzystania z hashtagu jest bardzo prosta i ułatwi wyszukiwanie.

Popularne tematy: Są to obecnie najczęściej komentowane tematy, to znaczy słowa z największą liczbą wzmianek o sieci społecznościowej w określonym czasie.

pozostań w kontakcie z sieciami społecznościowymi

Bardzo dobrze, teraz, gdy wyjaśnimy, czym jest Twitter, zamierzamy idź od razu do sedna które pomogą Ci z niego korzystać w prosty sposób, kontynuujmy samouczek.

Samouczek dotyczący darmowego Twittera bez kredytu krok po kroku

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać OpenVPN Connect, a następnie pobrać EasyOvpn. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz musiał otworzyć EasyOvpn i wybrać kraje w Stanach Zjednoczonych, może to być dowolny, który masz w pobliżu, to jest dla mieć szybsze połączeniemusisz zaakceptować warunki użytkowania, po prostu naciśnij w miejscu, w którym jest napisane zaakceptuj i kontynuuj.

Ogólnie rzecz biorąc to, co się teraz dzieje, to otwieranie tylko OpenVPN i połączy się automatycznie bez konieczności robienia czegokolwiek. Ale jeśli tak się nie stanie, wystarczy wyłączyć Wifi i włączyć dane mobilne.

Jak w prosty sposób mieć darmowego Twittera bez internetu

Jak widać, posiadanie darmowego Twittera bez internetu nie jest wcale skomplikowane, przynajmniej ja nie płacę, w zasadzie bez salda. To jest sposób całkiem ciekawe i efektowne aby móc przez cały czas pozostawać w kontakcie z sieciami społecznościowymilub, gorąco polecam, aby wydostać się z kłopotów.

Dla tych, którzy nie mają zbyt dużo pieniędzy lub nie chcą wydawać na dane mobilne, na niektórych planach jest to po prostu idealne. Ale jak zawsze, jeśli znasz lepszą metodę, możesz nam o tym powiedzieć w komentarzach.