Saltar al contenido

Jak korzystać z RecoverIt, aby odzyskać usunięte zdjęcia i filmy? – Na komórce

29 de enero de 2022

Gdy przypadkowo usuniesz obrazy, filmy, pliki audio lub dokumenty z telefonu, może to stać się prawdziwym bólem głowy, jeśli chcesz je odzyskać. Ale z Recoverit masz rozwiązanie!Ta aplikacja pozwala odzyskać utracone dane z telefonu komórkowego.

Recoverit Data Recovery to oprogramowanie dla komputerów, które pozwala nam odzyskać 96% informacji usuniętych z powodu aktualizacji oprogramowania na komputerze, błędu systemowego, awaria dysku pamięcilub po prostu przypadkowo go usunąłeś. Niezależnie od rodzaju formatu pliku lub rozszerzenia, Recoverit jest w stanie odzyskać dowolny typ pliku, czy to grafikę, wideo, audio, e-maile, obrazy, dokumenty i wiele innych.

Jak działa RecoverIt w przypadku odzyskiwania usuniętych plików?

Od firmy Wordershare, Recoverit to oprogramowanie, które działa w celu odzyskania usuniętych plików, działa poprzez głębokie skanowanie urządzenia, aby znajdź utracone dane które wcześniej wybrałeś do przywrócenia. W taki sposób, że gdy je znajdzie, umożliwia ich podgląd, aby wybrać te, które chcesz odzyskać i ponownie przechowywać.

Gdzie są przechowywane usunięte obrazy?

Usunięte informacje pozostają przechowywane w odpowiednich komórkach bitowych które znikną stopniowo, dopóki nie zostanie przeprowadzone głębokie debugowanie, ale w tym czasie możesz spróbować odzyskać ostatnio usunięte pliki.

Inną możliwą lokalizacją usuniętych obrazów są foldery pamięci podręcznej aplikacji, są to pliki szczątkowe lub tymczasowe przechowywane w folderach do późniejszego wykorzystania przez aplikację. Następnie, aplikacje do przywracania plików mają specjalny dostęp do systemu root gdzie mogą znaleźć ścieżkę różnych usuniętych plików.

Jak pobrać i zainstalować Recoverit na telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS?

Obecnie Recoverit Data Recovery nie jest dostępny jako aplikacja mobilna na Androida lub iOS, ale jeśli można go zainstalować na komputerze i przez połączenie kablowe USB, może przystąpić do analizy przechowywania tego samego, aby rozpocząć odzyskiwanie plików.

Jak korzystać z odzyskiwania plików?

Zacznij od podłączenia urządzenia mobilnego do komputera za pomocą kabla połączeniowego USB, włącz „debugowanie USB” i wybierz tryb połączenia USB do „przesyłania plików”. Ale już, pobierz aplikację Recoverit na komputer, zainstaluj i otwórz; Zacznij od wybrania wybranego trybu odzyskiwania.

Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom spośród: Odzyskiwanie usuniętych plików, Odzyskiwanie kosza, Odzyskiwanie sformatowanego dysku, Odzyskiwanie utraconej partycji, Odzyskiwanie urządzeń zewnętrznych, Odzyskiwanie danych z ataków wirusów, Odzyskiwanie awarii systemu danych i pełne wyzdrowienie.

Interesującą nas opcją w tym przypadku byłoby „odzyskiwanie z urządzeń zewnętrznych”, a następnie wybierz jednostkę pamięci z nazwą swojego urządzenia; w niektórych przypadkach może wykryj kartę SD Oprócz wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego, jak mógł wykryć wszystko na jednym dysku.

pliki przywrócone z odzyskiwaniem

Rozpocznij skanowanie wybranego dysku, klikając „odzyskaj” w prawym dolnym rogu; po zakończeniu analizy możesz wyświetlić podgląd wszystkich znalezionych plików i wybrać, które chcesz przywrócić, lub wybrać „Wszystkie dane”, aby odzyskać wszystkie pliki z listy.

Jakich innych aplikacji możesz użyć do odzyskiwania zdjęć i filmów na telefonie komórkowym?

Teraz istnieją inne aplikacje, które mogą być przydatne do odzyskiwania zdjęć i filmów na telefonie komórkowym, bezpłatne aplikacje, z których można korzystać w zaciszu własnego domu, ponieważ ich interfejs został zaprojektowany tak, aby był przyjazny i łatwy w użyciu dla każdego użytkownika, z wiedzą lub bez oprogramowania.

Recuva

Pierwsza zalecana aplikacja nazywa się Recuva, jest to darmowe oprogramowanie oferowane przez CCleaner, do odzyskiwania skasowanych plików na komputerach i Androidzie. Dlatego, aby odzyskać usunięte informacje z telefonu, należy podłączyć telefon komórkowy do komputera z aktywowanym debugowaniem USB i jego Połączenie USB w „przesyłaniu plików” aby komputer wykrył go jako dysk pamięci. Możesz też włożyć kartę SD tylko do jednego adaptera, jeśli znajdowały się tam pliki, które próbujesz odzyskać.

Kontynuuj, pobierając aplikację Recuva dla swojego systemu operacyjnego i uruchamiając aplikację; następnie wybierz typ formatu pliku, który chcesz wyszukać i przywracania (zdjęcia, muzyka, dokumenty, filmy itp.). Teraz wybierz lokalizację do skanowania, więc wybierz „lokalizację skanowania”, a w oknie dialogowym przeglądaj i wybierz swój telefon komórkowy z dostępnych dysków na moim komputerze.

Odzyskiwanie plików przez aplikację logo recuva

Aplikacja będzie kontynuowana skanowanie lokalizacji, aby spróbować znaleźć wszystkie pliki które zostały w nim utracone, zostanie to pokazane na pasku postępu, który po zakończeniu pokaże znalezione wyniki w trzech kolorach. Zielony dla plików, które można w pełni przywrócić, żółty dla dokumentów, które są częściowo uszkodzone, a czerwony dla tych, których przywrócenie może nie być możliwe.

Odzyskiwanie zdjęć Minitool

Ostatnia rekomendacja odnosi się do Minitool Photo Recovery jako jednej z najlepszych aplikacji dla odzyskać usunięte pliki z telefonu z Androidem. Interfejs aplikacji działa w taki sam sposób, jak poprzednia aplikacja; wystarczy pobrać, zainstalować, otworzyć, wybrać jednostkę pamięci, typ plików do przywrócenia i uruchomić skanowanie, aby znaleźć utracone pliki.

Po zakończeniu procesu będziesz mógł wybrać pliki do przywrócenia i ponownie będziesz mieć do dyspozycji te obrazy, filmy, dokumenty lub pliki audio, o których myślałeś, że nigdy nie odzyskasz. To dzięki Minitool Photo Recovery.

dołącz do naszego kanału telegram