Skip to content

Jak korzystać z Mojego śledzenia w Telegramie, aby łatwo śledzić przesyłki online?

27 de listopad de 2021

W dzisiejszych czasach technologia komunikacyjna, zwłaszcza internet, staje się coraz bardziej powszechna każdego dnia i jest obecna w prawie każdym aspekcie naszego życia. Tym razem porozmawiamy o jednym z tych aspektów, z których być może korzystasz lub planujesz to zrobić: robić zakupy online i jak postępować.

Zakupy online stały się bardzo popularne i istnieje wiele platform umożliwiających dostęp i zamawianie w sklepach w wielu krajach. Także istnieją aplikacje, które pozwalają nam śledzić nasze zamówienia i poznać ich aktualny stan lub lokalizacja. Jednym z nich jest bot Telegram My Tracking.

Jakie są główne funkcje bota „Moje śledzenie”?

Bot My Tracking jest wieloplatformowy, co oznacza, że ​​można go używać w dowolnym systemie operacyjnym i na dowolnym telefonie komórkowym, a nawet w Internecie. Posiada funkcję automatycznego wykrywania, to znaczy, że jest odpowiedzialny za śledzenie Twojego śledzenia bez konieczności robienia czegokolwiek innego. Wystarczy wpisać kod śledzenia, a on zajmie się resztą.

Możesz śledzić śledzenie ponad stu firm i za każdym razem, gdy zamówienie zmieni pozycję lub status, wyśle ​​Ci powiadomienie, abyś był poinformowany. Jeśli masz kilka śledzenia, bot umożliwia umieszczenie nazwy lub aliasów do każdego z nich, aby je zidentyfikować i ułatwić śledzenie każdego z nich.

Kolejną zaletą lub funkcją, którą oferuje ta platforma, jest społeczność, którą posiada. Jeśli masz jakieś pytania, możesz łatwo uzyskać dostęp do forum i zgłosić je w celu uzyskania wskazówek. Korzystanie z bota jest bezpłatne i posiada zaawansowane funkcje dla tych, którzy dokonali darowizny.

Jak dodać tego bota do naszego Telegramu?

Najpierw uzyskaj dostęp do Telegrama, pobierając aplikację Telegram na Androida lub iOS lub przez Internet Telegram. Po zakończeniu zweryfikuj to za pomocą numeru telefonu. Już z Twoim kontem Telegram, otwórz aplikację i naciśnij wyszukiwarkę z symbolem lupy u góry.

Umieść w pudełku do czytania moje śledzenie. Bot pojawi się jako pierwsza opcja na wyświetlonej liście. Naciśnij go, a następnie pojawi się wiadomość powitalna informująca o głównych funkcjach bota. Zastosuj start na dole ekranu. Otworzy się menu bota, a na dole umieść numer śledzenia twojego zakupu lub zamówienia. Hit wysłać, a automatyczny wykrywacz poinformuje Cię o aktualnym stanie śledzenia.

Jakich danych potrzebuje bot do śledzenia przesyłki?

Zasadniczo My Tracking potrzebuje tylko kodu śledzenia lub numeru zakupu, aby zaoferować informacje o jego aktualnym stanie. Numer ten dotrze do nas SMS-em lub pocztą, gdy dokonamy zakupu online. Możliwe jest również użycie kodu przewoźnika zamówienia z polecenia / start > dostępne zakupy.

Jakie informacje o wysyłce oferuje nam My Tracking?

Wśród informacji, które oferuje nam Mi Tracking, jest aktualizacja gdzie znajduje się zamówienie, data ostatniego statusu, centrum logistyczne, przyjęcie zamówienia w miejscu pochodzenia. Poinformuje również, kiedy zakup zostanie dostarczony. W przypadku każdej aktualizacji śledzenia automatycznie otrzymamy wyskakujące powiadomienie z aktualnymi informacjami.

Jak często bot sprawdza status naszej przesyłki?

Za każdym razem, gdy nasze zamówienie przechodzi z jednego stanu do drugiegobot wysyła nam powiadomienie na telefon z aktualnym statusem. Wskaże czas i lokalizację tego samego bez konieczności wpisywania numeru śledzenia przesyłki.

status moich zakupów ze śledzeniem

Gdzie szukać pomocy, jeśli nie możesz użyć bota?

Bot Telegram My Tracking ma Centrum pomocy do którego możemy uzyskać dostęp bezpośrednio z platformy. Możesz także uzyskać dostęp do czatu na forum społeczności Mi Tracking i zgłosić swój problem. Ponadto możesz tworzyć własne boty czatowe, aby pozostać aktywnym i być na bieżąco z wiadomościami My Tracking.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią stale sprawdzać stan swoich zakupów online, to bot My Tracking Telegram będzie dla Ciebie bardzo przydatny. Dodając śledzenie tylko raz, będziesz otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy Twoje zamówienie zmieni status, nawet bez konieczności uzyskiwania dostępu do platformy.

dołącz do naszego kanału telegram