Skip to content

Z łatwością utwórz bota Slack za pomocą Pythona na Androida lub PC w kilka minut

19 de lipiec de 2021

W najnowszych aplikacjach, które zostały uruchomione, normalne jest, że na platformach takich jak Telegram używają botów, aby spraw, aby była to szybsza i pełniejsza usługa. I czy boty stworzone przez użytkownika mają możliwość wykonywania zadań, które normalnie wykonywaliby ludzie, takich jak wysyłanie wiadomości lub informacji.

Boty wykonują więc zadania, które, skoro jest ich tak wiele, które trzeba wygenerować w ciągu kilku sekund, nie byłoby możliwe, aby dana osoba zrobiła to szybko, aby dać wyniki. Dlatego to jest to narzędzie ostatniej generacji nadanie jakości pracy wykonywanej w interfejsie aplikacji lub programu.

W trakcie opracowywania tego artykułu chcemy Ci pokrótce wyjaśnić co to jest luz?, w jaki sposób możesz skorzystać z istnienia w nim botów; a jednocześnie jak możesz to stworzyć.

Co to jest Slack i do czego służy?

Slack to komunikator używany przede wszystkim w miejscu pracy, ponieważ dzięki niemu łatwiej jest utrzymać określoną komunikację w pracy. A to dlatego, że Slack umożliwia tworzenie kanałów komunikacji communication gdzie możesz udostępniać narzędzia pracy i oprogramowanie poprawiające wydajność.

Jest to aplikacja do przesyłania wiadomości jak każda inna, co oznacza, że ​​z nią łatwo zorganizować rozmowy conversation z grupą roboczą i dzielenia się projektami i zadaniami. Aby to ułatwić, ta sama platforma umożliwia wykonywanie połączeń lub wideorozmów lub dodawanie aplikacji ułatwiających pracę.

Oprócz tego Slack umożliwia korzystanie z botów na swojej platformie w celu usprawnienia niektórych procesów i zaoszczędzenia dużej ilości czasu na zadaniach, które dana osoba mogłaby wykonać, ale powoli. Wyjaśnimy więc w kilku krokach, jak stworzyć bota za pomocą Programista Pythona w Slacku.

Jak stworzyć bota w Slacku za pomocą Pythona?

To dość długi proces, ale jeśli już zapoznałeś się z tą platformą, będzie to zupełnie łatwe. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to mieć konto utworzone za pomocą poczty e-mail w Slack, aby móc dodać Cię do obszaru roboczego, a tym samym móc się zalogować.

Po zalogowaniu się do Slacka i wejściu na platformę przejdź do wskazanego przez nich obszaru roboczego lub stwórz własną przestrzeń; to musisz wejdź do Slack API. Tam wybierz przycisk „Rozpocznij budowę”, w którym możesz dodać nazwę aplikacji, za pomocą której zamierzasz ją utworzyć i wybrać obszar roboczy.

Dzięki temu możesz przejść do funkcji tworzenia bota w opcji w ramach konfiguracji „Dodaj funkcje i funkcjonalność”, aby móc zacząć dawać botowi życie. Następnie wybierz opcję „Przypisywanie zakresu do tokena bota”, w tym polu będziesz miał możliwość przypisania pracy i zakresu, który będzie miał twój bot.

Gdy to zrobisz, wystarczy dodać uprawnienia w opcji „Zakresy”, czy to „Zakresy tokenu bota”, czy „Zakresy tokenów użytkownika”. Musisz tylko wybrać jeden z nich i dodać je do bota; wtedy zobaczysz, jak na początku pojawia się nowa opcja „Zainstaluj aplikację w obszarze roboczym”, tak jest instalowana aplikacja.

bot internetowy

Być może dla przeciętnego użytkownika aplikacja nie jest aż tak efektowna, ale jeśli chcesz rozwijać się na profesjonalnym poziomie niewątpliwie powinieneś rozważyć Slack. Aplikacja jest bardzo przydatna w każdym środowisku biznesowym, a nawet dla tych, którzy chcą rozpocząć nowy biznes.

Co może dla mnie zrobić Slack?

Niewątpliwie aplikacja jest bardzo przydatna, zwłaszcza dla tych, którzy wymagają stałej wymiany informacji. To doskonałe narzędzie do pracy, a tym bardziej dla tych które są realizowane zdalnie.

Jak dodać nowego bota do swojego obszaru roboczego?

Są to krótsze i prostsze kroki, bo wystarczy zajrzeć do bocznego paska platformy w poszukiwaniu opcji „OAuth i uprawnienia”. Teraz przejdź do sekcji „Zakresy tokenów bota”, aby kliknąć „Dodaj zakres OAuth”, a na koniec „Zamieszkanie aplikacji”, gdzie znajdziesz bota.

Jakie są główne cechy twojego nowego bota w Slacku?

Ten bot pomoże Ci zawsze być świadomym całej aktywności publikowanej na kanale, dzięki czemu będziesz więcej niż informowany o wysyłanych wiadomościach. I tak jak bot może ci pomóc Monitorowanie wysyłanych wiadomości może również pomóc w wysyłaniu informacji i zaoszczędzić czas podczas pracy.

Ponadto posiadanie bota w obszarze roboczym nie tylko ułatwi wykonywanie zadań, ale także sprawi, że wiadomości wysyłane do kanału będą dynamiczne.

Monitoruj i współpracuj przy przetwarzaniu aktywności kanału

Aplikacja funkcjonalnego bota może w dużej mierze działać przetwarzanie informacji które prowadzimy w naszych rozmowach roboczych. Osiąga się to poprzez automatyzację niektórych procedur, co niewątpliwie pozwoli zaoszczędzić czas i pracę.

Publikuj treści na kanale i reaguj na interakcje członków

Bot jest w stanie analizować interakcje członków pracujących. W ten sposób dowiemy się, czy są świadomi przekazywanych informacji, co pomaga: poprawić komunikację.

utwórz bot luzu

Spraw, aby komunikaty kanału były interaktywne za pomocą przycisków

Większość botów potrafi to robić uczynić wiadomości interaktywnymi a nawet tworzyć przyciski ułatwiające dostęp do informacji. Na przykład, jeśli chcesz, aby ważna wiadomość była na stałe na czacie, z Botem możesz to łatwo osiągnąć.

Dowiedz się, jak łatwo dodawać użytkowników do bota

nie powinieneś się zbytnio martwić w czasie dodaj osoby do bota, ponieważ proces jest taki sam jak w przypadku zwykłego czatu. Najpierw przejdź do kanału, z którego chcesz dodać osoby.

W prawym dolnym rogu znajdziesz przycisk ’Dodać osoby’, po prostu naciśnij tam. Dodawaj osoby pojedynczo lub bezpośrednio napisz ich imiona i adresy e-mail, jeśli chcesz dodać wielu użytkowników.

Jak w pełni wykorzystać możliwości użytkownika bota

Z pewnością przez większość czasu tylko użytkownicy z zaawansowanymi umiejętnościami obsługi komputera w pełni wykorzystają bota. W każdym razie najważniejsze byłoby, aby nie przegapić opcji, które przedstawia.

Pierwszy, naucz swoich pracowników lub współpracownicy dodatkowe funkcje, z których mogą korzystać za pomocą Slack Bot. Założenie jest takie, że jego instalacja się opłaca, na dłuższą metę jego użytkowanie zaowocuje oszczędnością czasu, lepszą komunikacją i wreszcie poprawą wydajności pracy.