Skip to content

Jak zarejestrować się i utworzyć konto w Slacku na telefonie komórkowym lub komputerze – Zaloguj się do Slacka

9 de kwiecień de 2021

Czy zastanawiałeś się kiedyś: co by było, gdyby istniała specjalna aplikacja, komunikator internetowy, który koncentruje się na ułatwianiu komunikacji między ludźmi w pracy zespołowej? Cóż, prawda, te istnieją i są bardzo skuteczne.

Wcześniej mieliśmy tylko aplikacje takie jak Skype, które nadal można zainstalować bezpłatnie. Wschód to była całkiem dobra usługa oferowany przez potentatów technologicznych Microsoftu, który był darmowy, ale z upływem czasu okazał się niewystarczający. Dlatego pojawiło się kilka innych aplikacji zastępczych.

W tym powstał niektórzy jak Zoom, co wymagało połączenia wszystkich użytkowników w celu otrzymywania informacji biznesowych. Ponadto WhatsApp przez długi czas eksperymentował z wdrożeniem swojego systemu biznesowego, podobnie jak Facebook z systemem Business Manager. Utworzenie konta w tym ostatnim jest bezpłatne i możesz się z łatwością nauczyć, jak to zrobić.

Mimo to komunikacja biznesowa Nadal potrzebowałem aplikacji skierowanej wyłącznie do nich. Aby to zrobić, powstał Slack. W Slacku możesz łączyć się za darmo, a nawet zarządzać wieloma kontami i zacząć używać go do komunikowania się z innymi współpracownikami w sieci stworzonej specjalnie do relacji służbowych.

Kiedy powstał Slack? Kto to stworzył?

Jeśli często korzystasz z komunikatorów internetowych, wiesz, że wśród tak wielu firm każdy stara się zachować określoną tożsamość, który w swoim największym stopniu różni się od swoich konkurentów. Dlatego każda firma stara się pozostać wierna tożsamości, którą tworzy, ponieważ nagła zmiana w niej może spowodować wiele problemów.

Jednak Slack jest doskonały przykład złamania tej zasady. To dlatego, że Slack został założony jako Dharma i chociaż miał interfejs prawie identyczny z tym, który mamy dzisiaj, próbowali wejść na rynki azjatyckie, głównie ze względu na znajomość Hindusów z tą nazwą. Jednak biorąc pod uwagę rosnący popyt na rynkach zachodnich, zdecydowali się na rebranding.

Slack był założona przez Slack Technologies Inc, w 2013 roku. Powstało, ponieważ istniała firma o nazwie Tiny Speck, która zatrudniła Stewarta Butterfielda i Dave’a Costello. Ci dwaj stworzyli system komunikacji dla tej firmy, który okazał się tak przydatny, że położył podwaliny pod program, który znamy dzisiaj.

Czego potrzebuję, aby utworzyć konto w Slack?

Jedną z najważniejszych części Slacka jest jego dostępność. Aby utworzyć konto Slack, będziesz potrzebować tylko połączenia internetowego, a ponadto musisz mieć dostęp do klawiatury i ekranu lub samego komputera, ponieważ rejestracja jest całkowicie online.

Oprócz tego należy zauważyć, że Slack to jest całkowicie darmowe, dzięki czemu 3 kroki rejestracji (instalacja, rejestracja i wyszukiwanie okręgów) płyną jak woda do rzeki i nie będziesz musiał martwić się o żadne dodatkowe koszty, które będziesz musiał ponieść na aplikację.

Główne platformy, na których jest używany Slack, to Windows i Android, dlatego ważne jest, aby wiedzieć, że tę aplikację można pobrać dla preferowanego systemu z oficjalnej strony internetowej, którą mają.

luz na telefonie i komputerze

Jak zarejestrować się i założyć konto w Slacku z telefonu komórkowego lub komputera?

Jest to niezwykle łatwe i jak już wspomniano, stworzyliśmy dobry trzystopniowy system, który ułatwi ten proces każdemu, kto czyta samouczek. W pierwszej kolejności i jako pierwszy krok wejdziemy na stronę pobierania Slacka, co zostało podkreślone w poprzednim akapicie. Po pobraniu aplikacji musisz ją otworzyć.

Jeśli masz już konto, wystarczy, że podasz swoje dane i „zaloguj się”. Jeśli jednak go nie masz, musisz jako drugi krok podać przycisk z napisem Utwórz konto. Musisz podać wszystkie wymagane informacje, ponieważ są one niezbędne, aby móc zarejestrować się w bazie danych systemu.

Na koniec musisz wejść do Slacka i przeszukaj kręgi społeczne firm nad czym pracujesz, ponieważ bez tego nie będziesz miał z kim porozmawiać. W tym celu należy zapytać menedżera społeczności, czy ma krąg w Slacku.

dołącz do naszego kanału telegram