Skip to content

Jak korzystać z Instagrama na komputerze PC lub Mac tak, jakby był telefonem komórkowym do przesyłania zdjęć i postów?

9 de październik de 2022

Instagram jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych i ma miliony użytkowników na całym świecie. Jedną z jej osobliwości jest to, że pełne funkcje aplikacji można uzyskać tylko z telefonu komórkowego lub tabletu, ale są też rzeczy, z których możemy zrobić Komputer na Instagramie.

Instagram: trend w sieciach społecznościowych

Instagram to sieć społecznościowa w której głównym bohaterem jest fotografia. Zdjęcia można udostępniać całemu światu, zwiększając ich popularność za pomocą hashtagów, lub udostępniać je tylko znajomym.

To jest jedna z najpopularniejszych aplikacji, jaka powstała w ostatnich latach i została przejęta przez Facebook, choć przejęcie to nie wpłynęło na jego dynamikę działania.

Co możemy zrobić z komputera na Instagramie?

Korzystanie z Instagrama z komputera jest a priori dość ograniczone, w zasadzie to, co możemy zrobić, to zapoznać się ze zdjęciami i wykonać jakąś interakcję. Nie możemy jednak przeprowadzić głównej akcji w tej sieci społecznościowej, przesyłając nasze zdjęcia.

Pomimo braku możliwości korzystania z komputera do przesyłania zdjęć na Instagram, jest wielu użytkowników, którzy chcą to zrobić i dlatego prawie od momentu powstania tej aplikacji pojawiły się inne strony internetowe i aplikacje, które pozwalają użytkownikom wykonywać tę akcję.

Przesyłaj zdjęcia na Instagram z komputera

Dostępnych jest dla nas kilka opcji. udostępniaj nasze zdjęcia na Instagramie bezpośrednio z komputera.

Jedną z najbezpieczniejszych opcji jest użycie Spawacz łukowy. W tym przypadku zamierzamy pobrać pakiet APK Instagram na nasz komputer z zaufanej witryny, a następnie otworzyć przeglądarka chrome i odwiedziliśmy Sklep internetowy Chrome aby pobrać ARC Welder.

Teraz otwieramy ARC Welder i otwieramy za jego pomocą APK Instagram. Gdy aplikacja pyta nas o to, jak chcemy uruchomić aplikację, najlepiej wybrać opcję Portret, aby móc ją dobrze zobaczyć, wybieramy Tablet, a resztę możemy pozostawić bez zmian. Po zakończeniu konfiguracji kliknij „Uruchom aplikację”.

W ten prosty sposób możemy ciesz się Instagramem na naszym komputerze bez ograniczeń który normalnie ma aplikację na komputery. Generowana jest niezależna aplikacja, dzięki czemu za każdym razem, gdy chcemy z niej skorzystać, możemy to zrobić bezpośrednio i nie będziemy już musieli uzyskiwać do niej dostępu z ARC Welder.

Emulator Androida na PC lub Mac

Inną opcją korzystania z komputera z Instagramem jest pobranie emulator Androida dzięki czemu nasz komputer działa tak, jakby był urządzeniem z systemem operacyjnym Google.

Emulatorów tego typu jest kilka, ale w tym przypadku polecamy BlueStacks. To, co robi aplikacja, to wirtualizacja interfejsu telefonu komórkowego z pulpitu komputera Mac lub PC, co oznacza, że ​​wszystkie aplikacje, z których można korzystać na telefonie komórkowym, można pobrać i używać na komputerze.

Oprócz BlueStacks możesz zdecydować się na inne emulatory Androida na PC.

Przesyłaj zdjęcia na Instagram z komputera bez programów

Prześlij zdjęcie na Instagram z komputera PC lub MAC bez pobierania programów lub emulatora

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest dostęp do konta Instagram z komputera.

  • Następnym krokiem będzie kliknięcie prawym przyciskiem na stronie w dowolnym momencie i Wybierz Przeprowadzić inspekcję. Otworzą się opcje programistyczne. Jeśli robi się to z komputera Mac, należy to zrobić za pomocą Command + Alt + l.
  • wejdziesz do mobilny widok strony, wtedy możemy przełączyć się na mobilną wersję Instagrama. Klikamy symbol po lewej stronie dwóch niebieskich nakładających się kwadratów. Jeśli używasz MAC, zrobisz to za pomocą Command + Shift + M.
  • Później, naciśniemy F5w ten sposób będziemy mieli dostęp do znaku plus, który pozwoli nam wgrać wybrane przez nas zdjęcia.
  • Wybierając obraz, który chcesz przesłać, wystarczy kliknąć znak plus i postępować zgodnie z instrukcjami Intagramu.

Jedynym minusem tej opcji jest to, że nie będziesz mógł zrobić rolki zdjęć, tak jakbyś robił to z telefonu komórkowego. Ale jest to idealna opcja, jeśli masz dane swoich zdjęć na komputerze, w ten sam sposób hashtagi a komentarze mogą być generowane za pomocą tej alternatywy.

dołącz do naszego kanału telegram