Skip to content

Jak zrootować Sony Xperia Arc LT15a, LT15i i Acro S LT26w [Paso a Paso]

12 de lipiec de 2023

On Sony Xperia Arc Jest to telefon komórkowy, który współpracuje z wersją systemu operacyjnego Androida 2.3 i został uruchomiony w 2011 roku. Jest to nieco ograniczony telefon komórkowy, ponieważ ma zaledwie 320 MB pamięci i procesor Snapdragon S2, problem polega na tym, że wielu użytkowników nie może zaktualizuj Androida do nieco nowszej wersji, aby ich telefony komórkowe mogły być przynajmniej trochę zbliżone do średniego zasięgu. Jednak tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić Zrootuj Sony Xperia Arcabyś mógł wprowadzić dowolne zmiany.

Do zrootuj Sony Xperia Arc będziesz mieć możliwość zainstalowania dowolnej niestandardowej pamięci ROM, podkręcanie mobilnego procesorazoptymalizować zużycie energii, odinstalować aplikacje preinstalowane przez producenta i wiele innych opcji, dlatego polecam dalsze czytanie tego przewodnika, aby wiedzieć, jak to osiągnąć.

Zrootuj Sony Xperia Arc LT15a i LT15i

Przed rozpoczęciem ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne punkty, aby wiedzieć, jakie są możliwe zagrożenia związane z tego typu procedurą i jak uniknąć błędów.

1.- Upewnij się, że Twój telefon komórkowy jest naładowany co najmniej w 50% (jeśli jest w 100% znacznie lepszy), w ten sposób nie wyłączy się, a tym samym zapobiegniesz uszkodzeniu jakiegokolwiek pliku systemowego.

2.- Zaleca się wykonać kopię zapasową wszystkich danychponieważ tego typu procedura może spowodować częściową lub całkowitą utratę plików.

3.- Ta procedura spowoduje utratę gwarancji telefonu komórkowego¸, więc jeśli nadal go masz, musisz być pewien, że chcesz kontynuować. Jednak odzyskanie gwarancji jest czymś bardzo prostym ten przewodnik dla UnRoot.

4.- Musisz włączyć debugowanie USBmożna to zrobić za pomocą menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USBlub też z menu Ustawienia -> Informacje o urządzeniu klikając 5 razy Numer kompilacji.

5.- Musisz pobierz i zainstaluj sterowniki USB dla Sony Xperia z tego łącza.

6.- Musisz pobierz SuperOneClick z tego linkuczyli narzędzie, którego użyjemy do zrootowania telefonu komórkowego.

Błąd wejścia Sony Xperia

Kroki, aby zrootować Sony Xperia Arc

Jeśli przeczytałeś już wszystko, o czym wspomniano powyżej i jesteś gotowy do rozpoczęcia, przejdźmy do samouczka. Wykonanie tej procedury jest szybkie, łatwe i prostewystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, ponieważ ja ci je dam i nie będziesz miał żadnego problemu.

1.- Musisz wyodrębnij wszystkie pliki SuperOneClick na pulpit z Twojego komputera.

2.- Teraz musisz podłączyć telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

3.- Narzędzie musi automatycznie wykryć telefon komórkowy, aby Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku Root aby rozpocząć proces.

4.- To jest coś, co będzie trwało bardzo krótko, więc kiedy się skończy musisz ponownie uruchomić telefon komórkowy.

wykryj mobilną sieć danych

To wszystko, czego potrzebujesz zrootuj Sony Xperia Arcjeśli chcesz sprawdzić, czy masz już uprawnienia roota, po prostu musisz przejdź do katalogu aplikacji i wyszukaj narzędzie SuperUserlub też możesz pobierz ze sklepu play narzędzie RootChecker.

Przewodnik po rootowaniu Sony Xperia Acro S LT26w

On Sony Xperia Acro S Jest to urządzenie o całkiem akceptowalnym sprzęcie, jednak nastręczało wiele problemów, tak że konieczne było wdrożenie aktualizacji Android. Z drugiej strony, wielu użytkowników przegapiło wówczas możliwość jej aktualizacjiwięc nadal mają problemy, ale istnieje na to rozwiązanie i jest Zrootuj Sony Xperia Acro S LT26w a tutaj nauczymy Cię, jak to osiągnąć.

Zrootuj Sony Xperia Acro S LT26w

Przed rozpoczęciem, Konieczne jest wzięcie pod uwagę kilku bardzo ważnych punktów, to z myślą o tym, co jest potrzebne do pomyślnego przeprowadzenia procedury i możliwych konsekwencjach, jakie może przynieść. Zobaczmy:

1.- Pierwszą rzeczą jest to to jest przewodnik, który działa tylko z Sony Xperia Acro S z oprogramowaniem układowym 6.2.B.1.96więc jeśli masz inne urządzenie, ten przewodnik nie jest dla Ciebie.

2.- Upewnij się, że Twój telefon ma co najmniej 50% baterii, w ten sposób będziemy pewni, że się nie wyłączy i nie dojdzie do uszkodzenia systemu.

3.- Zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich plikówponieważ jest to procedura, która może spowodować całkowitą lub częściową utratę plików.

4.- Musisz włącz opcję debugowania USBmożesz to zrobić z poziomu menu Ustawienia -> Opcje programisty -> Debugowanie USBmożesz to również zrobić za pomocą menu Ustawienia -> Informacje o urządzeniu i kliknij 5 razy Numer kompilacji.

5.- Ten proces spowoduje utratę gwarancji telefonu komórkowegowięc jeśli chcesz go odzyskać musisz wykonać proces UnRoot opisany w tym przewodniku.

6.- Musisz Pobierz sterowniki do Sony Xperia Acro S z tego linku.

7.- Jest to konieczne pobierz to narzędzie o nazwie FlashTool którego użyjemy do wykonania tej procedury.

8.- Musisz pobierz aktualizacje jądra z ten link I ten inny link (musisz pobrać oba).

9.- Pobierz to narzędzie, aby wykonać proces rootowania.

połączyć mobilną transmisję danych

Kroki dla jądra Sony Xperia Acro S

Cóż, kiedy już weźmiesz pod uwagę wszystkie poprzednie punkty i będziesz gotowy do kontynuowania, możemy zacząć. Ten Jest to bardzo prosta procedura i tutaj wyjaśnimy krok po kroku, co należy zrobić.

1.- Pierwszym krokiem jest kliknij dwukrotnie narzędzie FlashTOol który pobrałeś i postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami, aby go zainstalować.

2.- Teraz musisz skopiuj plik Xperia_Acro_S_LT26w_6.2.B.0.211_KernelOnly.ftf co pobrałeś w folderze C:Flashtool w Twoim komputerze.

3.- Teraz musisz otwórz aplikację FlashTool I kliknij ikonę Flash (symbol grzmotu).

4.- Powinny pojawić się dwie opcje, są to: Tryb z błyskiem I tryb szybkiego uruchamiania, musisz wybrać tryb Flash.

5.- Teraz musisz wybierz plik Xperia_Acro_S_LT26w_B.0.211_KernelOnly.ftf i kliknij Dobra. Postępuj zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami, aby uruchomić urządzenie w trybie szybkie uruchamianie i podłącz go do komputera. Nie zapomnij upewnij się, że zaznaczona jest opcja „Bez ostatecznej weryfikacji”..

6.- uruchom ponownie telefon komórkowy.

przywracanie systemu sony xperia

Kroki, aby zrootować Sony Xperia Acro S

1.- Teraz musisz aktywuj opcję Nieznane źródłarobisz to za pomocą menu Ustawienia -> Nieznane źródła.

2.- Następnym krokiem jest podłącz telefon komórkowy do komputera (musisz wcześniej zamknąć narzędzie Flashtool).

3.- Teraz musisz znajdź pobrany plik DooMLoRD_Easy-Rooting-Tookit_v18_perf-event.exploit.zip i wypakuj go na pulpit.

4.- Wewnątrz folderu, który wyodrębniłeś, musisz znajdź plik runme_win.bat i uruchom go.

5.- Musisz postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces.

Kiedy skończysz robić to wszystko, musisz uruchom ponownie telefon komórkowy i będziesz mógł zrootuj Sony Xperia Acro S LT26w z powodzeniem. Jeśli chcesz to sprawdzić, po prostu musisz Pobierz Root Checker ze Sklepu Play.

dołącz do naszego kanału telegram