Skip to content

Jak zrootować lub zrootować tablet Sony Xperia S lub P bez komputera krok po kroku

19 de kwiecień de 2022

Sony Tablet S jest pierwszym tabletem Sony, który ma system operacyjny Android o strukturze plastra miodu oraz dwurdzeniowy procesor. Jeśli szukasz sposobu na zrootowanie tego tabletu, aby mieć dostęp do wszystkich uprawnień, tutaj powiemy Ci, jak to osiągnąć.

To przewodnik, który przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników, którzy chcą korzeń Sony tablet s i zainstaluj wszystkie aplikacje, które chcesz, a także możesz usunąć wszystkie wstępnie zainstalowane, zaktualizować oprogramowanie Android i nie tylko.

Czasami zdarza się, że chcemy zainstalować aplikację i nie możemy tego zrobić, ponieważ nasze urządzenie ma pewne warunki fabryczne, które nie pozwalają nam go zainstalować.

Kolejną wadą jest to, że urządzenia Są dostarczane z aplikacjami zainstalowanymi fabrycznie.zajmują dużo miejsca, a my ich nie używamy, właściwie je mamy i nie wiemy do czego służą.

Ale kiedy chcesz je odinstalować, nie jest to możliwe, ponieważ, jak wcześniej przeczytałeś, są one domyślnie instalowane na urządzeniu, dlatego musimy zrootować nasz tablet.

A tutaj w Zobacz, jak to zrobić, nauczymy Cię, jak możesz zrootuj tablet Sony Xperia S lub P w prosty sposób bez konieczności korzystania z komputera.

Możliwe jest zrootowanie tabletu Sony Xperia S lub P bez użycia komputera w prosty sposób

Wielokrotnie chcemy zrootować nasz tablet Sony Xperia S i nie możemy, myślimy, że może nie da się lub nie da się tego zrobić, ale w rzeczywistości jeśli można zrobić root na tym urządzeniu iw rzeczywistości nie jest to tak skomplikowany proces, jak nam się wydaje.

Zakorzenienie tabletu jest czasem konieczne, aby w stanie zainstalować niektóre aplikacje że potrzebujemy lub odinstalować aplikacje, które są dostarczane domyślnie i których nie możemy wyeliminować, ale których tak naprawdę nie używamy.

Rootowanie jest łatwe i chociaż ten samouczek dotyczy zrootowania tabletu Sony Xperia S lub P, możesz też zrootuj dowolnego Androida, Chiński lub oryginalny w bardzo prosty sposób.

Istnieje kilka aplikacji, które mogą pracować dla Ciebie w czasie chcesz zrootować jakieś urządzenie prosto i szybko.

Aby móc zrootować tablet Sony Xperia S lub P, musisz wziąć pod uwagę następujące wymagania

Przede wszystkim należy pamiętać, że zrootowanie urządzenia spowoduje całkowite unieważnienie gwarancji, więc jeśli chcesz przywrócić gwarancję, musisz zainstalować oprogramowanie sprzętowe tabletu lub usunąć root. Zanim zaczniesz, musisz pamiętać o kilku innych rzeczach, w tym:

1.- Musisz upewnić się, że tablet mieć co najmniej 60% baterii przed rozpoczęciem, a tym samym zapobiec jego wyłączeniu i uszkodzeniu urządzenia.

2.- Twój tablet musi działać z systemem Android Honeycomb.

3.- Musisz pobrać to narzędzie, aby zrootować tablet w systemie Windows.

4.- Pobierz sterowniki USB Sony Tablet S z ich oficjalnych sterowników na jego oficjalna strona

piracka czarna naszywka na androida

Aby zrootować tablet Sony Xperia S lub P, wykonaj poniższe czynności

1.- Musisz zlokalizuj narzędzie root na pulpicieaby uzyskać łatwiejszy dostęp do narzędzia.

2.- Wyciąg wszystkie pliki na twoim pulpicieużywając dowolnego narzędzia do wyodrębniania plików.

3.- Musisz podłączyć tablet Sony Tablet S Za pomocą kabla S komputer powinien automatycznie rozpoznać urządzenie po zainstalowaniu sterowników.

4.- Gdy tablet jest podłączony do komputera, musisz uruchomić plik run.bat które otrzymasz po wyodrębnieniu plików z narzędzia.

5.- Natychmiast rozpocznie proces rootowania na tableciea także komunikat potwierdzający na ekranie.

To jest ważne, by postępuj krok po kroku dobrze, żebyś nie miał błędów i Twoje urządzenie działało poprawnie.

system okien zielonych okien

To wszystko, czego potrzebujesz, aby korzeń Sony tablet s. Jeśli chcesz sprawdzić, czy rootowanie się powiodło, powinieneś sprawdzić w katalogu aplikacji, czy jest zainstalowana aplikacja o nazwie SuperUser, lub możesz pobrać narzędzie Root Checker z Google Play.

Należy zauważyć i wziąć pod uwagę, że odinstaluj niektóre aplikacje nie jest konieczne rootowanie naszego urządzenia, wystarczy postępować zgodnie z kilkoma sztuczkami, możesz usunąć aplikacje i pozostawić je w fabryce bez używania roota

Powinniśmy również pamiętać, że w niektórych przypadkach, gdy wykonywany jest korzeń i nie jest to zrobione poprawnie, może się zdarzyć, że Twoje urządzenie nie włącza się, nie uruchamia lub nie ładuje się poprawnie.

Aby nasz korzeń działa poprawniekonieczne jest prawidłowe wykonanie wszystkich kroków i uważne przeczytanie każdego kroku samouczka, aby nie mieć błędów ani problemów podczas ponownego włączania urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram