Skip to content

Jak zrootować Sony Xperia C (C2305), C3 (D2502 i D2503), C4 i C5 Ultra

15 de grudzień de 2021

Modele zgodne z procesem, o których wspomnę poniżej korzeń Sony Xperia C4 są: Sony Xperia C4 Podwójny E5333, Podwójny E5363, Podwójny telewizor E5343, E5303, E5306. Jak zobaczysz, nie jest to długi proces, wcale nie jest skomplikowany i zapewniam Cię, że w mniej niż 10 minut bez żadnych problemów będziesz miał swój telefon z dostępem do roota.

Oczywiste jest, że jeśli masz gwarancję po zrootowaniu, nie będziesz już mógł z niej korzystać, ponieważ ten proces ją anuluje. Zyskujemy też szereg całkiem niezłych korzyści, gdy zrootujemy telefon, jak zainstalować niestandardowe ROMy, aplikacje, które działają wyłącznie dla użytkowników root między innymi, chociaż wyraźnie masz uprawnienia administratora w skrócie, więc powinieneś być bardziej ostrożny w przypadku pobierania rzeczy z dowolnego miejsca, aby jakieś złośliwe oprogramowanie cię złapało i zainfekowało pliki systemowe.

Kroki przed rozpoczęciem z rootem

Przede wszystkim ważne jest, aby bateria tego telefonu była w pełni naładowana. Nawet jeśli jest to co najmniej 80%.

Wtedy musisz mieć zainstalowane sterowniki USB Sony Xperia C4 na swoim komputerze rozpoznać urządzenie.

ten Debugowanie USB musi być włączone i jest aktywowany w Ustawienia> Opcje programisty. Jeśli opcje programisty nie są aktywowane, musisz przejść do Ustawienia> Informacje o telefonie i nacisnąć kilka razy Numer kompilacji, aż pojawi się plakat.

Zrootuj Sony Xperia C4

To, co musimy zrobić, aby rozpocząć cały proces, to pobrać root Kingo. Gdy uruchomimy tę aplikację na naszym komputerze i podłączonym telefonie komórkowym, powie nam, że nie jest zrootowana, to w porządku, ponieważ oznacza to, że przynajmniej aplikacja rozpoznaje urządzenie.

Teraz wszystko, co musimy zrobić, to po prostu kliknąć poniższy przycisk, czarny przycisk z napisem dużymi literami „ROOT” i czekamy.

Gdy wszystko się skończy, pojawi się po prostu komunikat mówiący „Udane rootowanie!” i voila, w ten sposób mamy już roota na naszym urządzeniu mobilnym.

W każdym razie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy masz uprawnienia roota, czy nie, poszukaj aplikacji SuperUS na liście aplikacji lub pobierz root checker ze Sklepu Play, aby potwierdzić, że wszystko działa skutecznie.

Jak zobaczysz, rootowanie telefonu komórkowego nie jest wcale skomplikowane i każdy, kto ma podstawową wiedzę na ten temat, może zostać użytkownikiem root, to, co tutaj robisz, to już cały temat, przygoda do życia.

Zrootuj Sony Xperia C5 Ultra bez komputera

ten Sony Xperia C5 Ultra Jest to telefon komórkowy z bardzo dobrymi funkcjami, oprócz posiadania Android 5.0 Lollipop, który, mimo że nie jest bardzo aktualną wersją, ma bardzo niewiele problemów. Jednak ten system ogranicza wykorzystanie telefonu komórkowego, ale tutaj nauczymy Cię, jak to zrobić korzeń Sony Xperia C5 Ultra bez komputera dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się tym telefonem komórkowym.

Tym razem użyjemy narzędzia KingRoot że pomimo tego, że wielu użytkowników próbowało aplikacji kilka razy, po kilku próbach udało im się to osiągnąć. Jest bardzo łatwy w użyciu, a tutaj powiemy Ci, jak to osiągnąć bez problemów.

Zrootuj Sony Xperia C5 Ultra bez komputera

Przed rozpoczęciem tego procesu należy wziąć pod uwagę kilka ważnych punktów abyś wiedział lepiej, na czym polega ten proces, i nie uszkodził telefonu komórkowego podczas Rootowanie Sony Xperia C5 Ultra.

1.- Jest to konieczne włącz opcję Nieznane źródła. Można to osiągnąć bardzo łatwo, musisz przejść do menu Ustawienia -> Bezpieczeństwo -> Nieznane źródła.

2.- Przed rozpoczęciem, Musisz sprawdzić, czy telefon ma co najmniej 50% baterii (jeśli jest w 100% jeszcze lepszy). W ten sposób zapobiegniesz wyłączeniu i uszkodzeniu plików systemowych podczas procedury rootowania.

3.- Ta procedura całkowicie unieważni gwarancję telefonu komórkowego, więc upewnij się, że chcesz kontynuować. Jednak w w tym przewodniku będziesz mógł przeprowadzić proces UnRoot na swoim telefonie komórkowym aby odzyskać gwarancję w kilku prostych krokach.

4.- Zalecane wykonaj kopię zapasową wszystkich ważnych danych, ponieważ ta procedura może spowodować całkowitą lub częściową utratę danych.

5.- Wreszcie musisz pobierz KingRoot z tego linku, czyli narzędzie, którego będziemy używać w tym przewodniku.

Kroki, aby zrootować Sony Xperia C5 Ultra bez komputera

Po przeczytaniu wszystkiego, o czym wspomniano i zgodzisz się, możemy kontynuować. To bardzo szybka i łatwa proceduraPonadto tutaj powiemy Ci, co dokładnie zrobić, więc wystarczy postępować zgodnie z następującymi instrukcjami:

1.- Musisz pobierz eksplorator plików, taki jak ES File Explorer a następnie wyszukaj plik APK of KingoRoot które pobrałeś na swój telefon komórkowy i zainstalujesz.

2.- Następnym krokiem jest uruchom narzędzie KingRoot na swoim telefonie.

3.- Następnie narzędzie przeanalizuje Twój telefon, aby sprawdzić, czy nie był już wcześniej zrootowany. Jeśli nie został zrootowany, po prostu musisz kliknij Spróbuj zrootować lub Rozpocznij rootowanie (w zależności od wersji), który pojawia się na dole ekranu.

4.- Teraz musisz rozpocząć proces, zajmie to bardzo krótki czas. Po zakończeniu procedury telefon automatycznie uruchomi się ponownie, wskazując, że został pomyślnie zrootowany.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby korzeń Sony Xperia C5 Ultra bez komputera. Jeśli chcesz sprawdzić, czy to zadziałało, po prostu musisz pobierz z Google Play Root Checker lub wejdź do narzędzia SuperUser w katalogu aplikacji na telefonie komórkowym.

Jak zrootować Sony Xperia C3 (D2502 i D2503)

Jeśli masz Sony Xperia C3Bez względu na model, na pewno masz go już od jakiegoś czasu. Telefon komórkowy z dużym 5,5-calowym ekranem i procesorem 1,2 Ghz z 1 GB pamięci RAM oczywiście nie może konkurować z nowymi urządzeniami, nawet urządzeniami z niższej półki, ale uwaga, nie oznacza to, że jest to coś złego. wcale nie, ponieważ ukorzeniając go, możemy uzyskać z niego jak najwięcej.

Niezależnie od tego, czy chcesz wypróbować inną niestandardową pamięć ROM tego samego, czy chcesz ją zainstalować każda aplikacja, która wymaga uprawnień administratoraW tym artykule chcemy zostawić Ci samouczek, abyś mógł nauczyć się krok po kroku, jak zrobić, aby zrootować telefon komórkowy w całkowicie prosty sposób i bez zbytniego komplikowania swojego życia.

Poradnik, jak zrootować Sony Xperia C3

 • To mało prawdopodobne, ale na wszelki wypadek, gdy zamierzamy zrobić coś takiego jak rootowanie telefonu komórkowego, zalecamy wykonanie kopii zapasowej.
 • Należy pamiętać, że bateria musi być naładowana w jak największym stopniu do 100%, ale nawet jeśli przynajmniej powinno to być 80%.
 • Z kolei niezbędne jest posiadanie na naszym komputerze zainstalowanych sterowników USB Sony Xperia C3, jeśli ich nie posiadamy to pobierzemy je stąd i zainstalujemy.
 • Posiadać aktywne debugowanie USB jest niezbędne i to samo mamy w Ustawieniach, potem w Opcjach programisty i tam szukamy debugowania USB.
 • Jeśli opcje programisty się nie pojawiają, w Ustawieniach, a następnie w O urządzeniu i tam szybko siedmiokrotnie wciskamy Numer kompilacji, powinien pojawić się znak potwierdzający, że te opcje są włączone.

Rootowanie Xperii C3

 1. Po pierwsze musimy mieć odblokowany bootloaderNa szczęście nie jest to zbyt skomplikowane, po prostu wchodzimy na oficjalną stronę Sony i wykonujemy wszystkie niezbędne kroki, aby otrzymać kod e-mailem.
 2. Teraz to, co musimy mieć na naszym komputerze, to FlashTool. Gdy już go otworzymy, podłączymy wyłączony telefon do naszego komputera, ale gdy robimy to, oczywiście musimy mieć otwarte FlashTool i naciskaj przycisk głośności, aż dioda LED telefonu zmieni kolor na niebieski.
 3. Następnie musimy postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się we FlashToolu, które również nie są zbyt skomplikowane.
 4. Teraz pobierzemy CWM i SuperSU, rozpakujemy je i pozostawimy na pulpicie naszego komputera. Podłączamy ponownie telefon, przytrzymując głośność.
 5. W FlashTool to co robimy to wybierz tryb Fastboot. Teraz przechodzimy do miejsca, w którym jest napisane „Jądro do Fash” do późniejszego .img i wybieramy boot.img, który powinieneś mieć po rozpakowaniu pliku Odzyskiwanie CWM które pobraliśmy wcześniej. Proces zaczyna się, za chwilę kończy i należy odłączyć telefon.
 6. Teraz z włączonym telefonem komórkowym i włączonym trybem debugowania USB, zamierzamy go umieścić skompresowany plik SuperSU na naszym urządzeniu, rozłączamy to samo.
 7. Wyłączamy komórkę i zaczynamy za Tryb odzyskiwania (To właśnie zainstalowaliśmy) Aby to zrobić, musimy go włączyć, ale naciskając przycisk zwiększania głośności i przycisk zasilania przez kilka sekund, aż Tryb odzyskiwania.
 8. Gdy to zrobimy, idziemy tam, gdzie jest napisane Zainstaluj zip z karty SD i wybieramy skompresowany plik SuperSU, aby zaczął go instalować, gdy skończy, telefon zostanie ponownie uruchomiony i wszystko będzie gotowe.

Jak zrootować Sony Xperia C C2305

Jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, Zapewne już wiesz, że zwykle komentujemy, jak wygląda procedura rootowania wielu najsłynniejszych telefonów komórkowych na świecieChociaż oczywiście zajmuje to dużo czasu. Chodzi o to, że ciągle jesteśmy pytani o nowe urządzenia, których w tej chwili nie braliśmy pod uwagę, a dziś jest to szczególnie w przypadku jednego z tych smartfonów.

Dzisiejszy artykuł ma dokładnie takie samo zainteresowanie, aby dowiedzieć się, jak zrootować Sony Xperia C C2305, jeden z najbardziej udanych telefonów komórkowych ludzi Sony, który z kolei sprzedaje najwięcej sprzętu na świecie. O tym terminalu zwrócimy uwagę na niektóre jego cechy techniczne, abyśmy mogli uniknąć zamieszania co do tego, czy jest taki sam, czy nie.

Żeby było jasne, Sony Xperia C C2305 to telefon komórkowy wprowadzony na rynek przez ludzi Sony w połowie 2013 roku, o czym należy zaznaczyć, że posiada system Dual SIM, który doskonale sprawdza się, gdy chcemy zaoszczędzić pieniądze. Oprócz tego warto zaznaczyć, że ma 1 GB pamięci RAM i 5-calowy ekran, aby nie pomylić go z innym japońskim terminalem.

root-sony-xperia-c-c2305

Rootowanie Sony Xperia C C2305

Ponieważ Sony przestało aktualizować ten terminal, wielu użytkowników, którzy nadal go używają, twierdzi, że może go zaktualizować, a do tego muszą być zrootowani, więc nie trzeba dodawać, że są zainteresowani tym procesem. Po utworzeniu niezbędnej kopii zapasowej następnym krokiem, który będziemy musieli wykonać, będzie usunięcie wszystkich programów antywirusowych pozostawić telefon całkowicie gotowy.

Następnie przechodzimy do Ustawień, Bezpieczeństwa, Administracji urządzeń, Nieznanych źródeł, które będziemy musieli włączyć, ponieważ w przeciwnym razie rootowanie będzie całkowicie niemożliwe do wykonania. Gdy to zrobimy, będziemy mogli zainstalować aplikację KingRoot i zaraz potem możemy zrootować smartfona nie dając zbyt wielu okrążeń, których szukaliśmy.

Po zaktualizowaniu KingRoot kolejny krok wiąże się z uruchomieniem tego programu na naszym smartfonie, a gdy wszystko działa, dajemy Open, a później dostęp do roota jest niedostępny i wreszcie Start root. W tym właśnie momencie rozpocznie się cała procedura rootowania, która powinna zająć kilka minut, a my będziemy w stanie uzyskać sprzęt, który umożliwi nam dostęp do jego konfiguracji.

Po zakończeniu całej procedury rootowania urządzenia zobaczymy komunikat informujący nas, że rzeczywiście jest ono już zrootowane, a następnie będziemy mogli zacząć cieszyć się tą opcją. Aby to zrobić, Wchodzimy do menu aplikacji, szukamy KingUser, a gdy już to zrobimy i aktywujemy tę opcję, możemy zacząć dotykać wszystkiego, co chcemy na urządzeniu.

dołącz do naszego kanału telegram