Skip to content

Jak korzystać z Instagrama „Jaka narodowość wyglądasz” — ciekawe filtry

25 de październik de 2021

Wszyscy znamy Instagram, a nawet mamy konto na Instagramie i być może już to sobie uświadomiłeś powstaje coraz więcej filtrów i są nawet interesujące, na przykład filtr, który staje się popularny, to „Jaką narodowość jesteś podobny?” Interesujące w filtrach jest to, że sprawiają, że zdjęcia i historie są interesujące i zabawne, więc możesz dodać lepsze filtry do swoich historie.

Filtr „„Jaka narodowość wyglądasz” jest bardzo interesujące, opiera się na teście, który pomaga nam dowiedzieć się, do jakiej narodowości jesteśmy podobni. Komu nie zdarzyło się, że ktoś, kogo spotykamy po raz pierwszy, pyta, czy mamy rodzinę w jakimś kraju, bo chociaż wiemy z jakiego kraju pochodzimy lub się urodziliśmy, nie zaszkodzi dowiedzieć się, czy przegraliśmy pewien link w drzewie genealogicznym lub po prostu dla prostej zabawy, prawda jest taka, że ​​użycie tego filtra jest interesujące.

Dlatego w tym artykule wyjaśnimy, jak łatwo jest korzystać z tego filtra, a jeśli nie wiesz, jak go znaleźć, zobaczysz również tę odpowiedź, a także jak możesz go pobrać w swojej aplikacji na Instagramie, czy używasz Android lub iOS, zobaczysz jakie to proste. Następnie będziesz chciał dodać go do swoich filtrów.

Jak ten filtr działa z mobilnymi użytkownikami Instagrama?

To, co robi filtr, to zeskanuj swoją twarz i porównaj ją z narodowością, w swojej bazie danych ma liczby związane z różnymi krajami, a podczas skanowania twarzy będzie przypominał liczby, które już ma w swoich danych, a na koniec flaga kraju, który jego zdaniem pojawi się. do swoich funkcji.

Popularność filtra wynika z faktu, że w wielu przypadkach ci, którzy go używali, powiedzieli, że uzyskać prawidłowe wyniki, około 70% sukcesu wystarczy, więc dlaczego nie odważysz się wypróbować tego filtra na Instagramie i kto wie, czy w ogóle odkryjesz swoje rodowe korzenie.

Jak pobrać i używać filtra w swojej aplikacji Instagram?

Korzystanie z filtra „Jaka narodowość wyglądasz” jest bardzo proste, po prostu musisz nadaj aplikacji uprawnienia do wejścia do aparatu urządzenia, i ważne jest, abyś zaktualizował swój Instagram, a tym samym mógł cieszyć się tym filtrem. Zobaczmy teraz, jak pobrać filtr w aplikacji Instagram:

Na Androidzie

Musisz wejść na swoje konto na Instagramie i wyszukać użytkownika: nametests_filter, gdy znajdziesz użytkownika, kliknij kategorię Wypróbuj nasze filtry. Rozpocznij wyszukiwanie filtrów, aż znajdziesz narodowość lub narodowość, którą jesteś podobny, teraz wystarczy kliknąć przycisk testu. Zapamietaj to Jeśli chcesz zapisać filtr, aby używać go z przyjaciółmi, wystarczy nacisnąć ikonę wyboru i będzie w Twojej aplikacji.

Z iOS

W przypadku urządzeń z systemem iOS proces jest bardzo podobny, więc jeśli chcesz mieć ten filtr na swoim urządzeniu i dotyczy to iOS, wystarczy wykonać te same kroki, o których mowa w wersji na Androida, ponieważ nie ma różnicy.

Czy wynik filtru „Jaką narodowość jesteś podobny?” Na Instagramie?

Prawda jest taka, że ​​aby wiedzieć, czy coś jest naprawdę niezawodne lub czy działa zgodnie z opisem, należy to przetestować, a ci, którzy testują filtry, są publicznie, więc Jeśli chcesz wiedzieć, czy coś działa, czy nie, przejdź do komentarzy lub oceny dają produkt.

Jak korzystać z tego filtra na Instagramie

A komentarze na temat produktu są prawie zawsze takie same lub w czymś się pokrywają, mówią, że jeśli jest poprawny, a mówi się, że na dziesięć razy użyty filtr ma 70% poprawność, czasem zniknął aby dokładnie pokazać kraj urodzenia. Więc zdecyduj się na użycie tego filtra i udostępnij swoje wyniki znajomym lub możesz również udostępnić je w statusie WhatsApp.