Skip to content

Jak korzystać z aplikacji Dragon Ball Z Augmented Reality? (Przykład)

23 de luty de 2021

Dragon Ball Z to jedna z najlepszych franczyz na świecie. Dosłownie seria i manga są znane w większości krajów świata. Oczywiście to była kwestia czasu, aby jakaś firma zrobiła na niej grę w wirtualnej rzeczywistości. Więc dzisiaj zobaczysz Jak korzystać z aplikacji rozszerzonej rzeczywistości Dragon Ball Z?

Ta aplikacja dosłownie spełnia marzenia wszystkich fanów seriiponieważ pozwala ci wejść w buty swoich ulubionych superbohaterów anime i walczyć ze złem. Wszystko to było już widoczne w niezliczonych grach, które zostały oczywiście wydane przez Dragon Ball, ale fakt, że jest to w rzeczywistości rozszerzonej, sprawia, że ​​jest jeszcze wspanialszy.

Korzystanie z aplikacji Dragon Ball Z Augmented Reality

Chociaż rzeczywistość wirtualna może wydawać się skomplikowana, ta aplikacja nie jest wcale trudna do zrozumienia. Jedyne, co musisz zrobić, aby użyć the Aplikacja Dragon Ball Z rozszerzonej rzeczywistości jest następny:

Najpierw musisz kupić BotsNowe postacie VR Dragon Ball Z, czyli kompletny sprzęt, którego będziesz potrzebować. Ten jest wyposażony w okulary wirtualnej rzeczywistości, parę kontrolek ręcznych i podkładkę pod mysz.

Wszystko to z logo Capsule Corp jako element dekoracji, ponieważ tak naprawdę niczego do niej nie dodaje. Po zakupie całego zestawu, który możesz pobrać na Amazon, musisz pobrać aplikację lub grę Dragon Ball dla rzeczywistości rozszerzonej w Sklepie Play.

Po uzyskaniu obu rzeczy wystarczy otworzyć aplikację na telefonie i umieścić ją w okularach wirtualnej rzeczywistości, a następnie połączyć lub połączyć elementy sterujące, przekazując je przed łóżkiem telefonu komórkowego. Już z tym będziesz mógł wejść do świata Dragon Ball Z, więc możesz doświadczyć przygód Goku z pierwszej ręki.

Co możesz robić w grze?

Teraz, gdy wiesz, jak używać Rozszerzona Rzeczywistość Od Dragon Ball Z musisz wiedzieć wszystko, co możesz zrobić w grze (zanim ją kupisz).

Po pierwsze, będziesz mógł walczyć z wrogami takimi jak Frieza, odpierać ich ataki i używać słynny kame hame ha z goku aby je uszkodzić. Będziesz mieć również inne ataki specjalne, które możesz wykonać.

Możesz także latać w różne miejsca, poruszając rękami w tej samej pozycji do lotu, co bohaterowie i jakby tego było mało, ta gra pozwoli ci ocenić poziom siły ludzi wokół ciebie.

Recepcja, wartość i krytyka

Teraz nie wszystko może być kolorowe dla tej zabawki Firma MegaHouse. Urządzenie otrzymało bardzo negatywne recenzje od użytkowników, którzy go wypróbowali (przynajmniej z Zachodu), twierdząc, że sterowanie w ogóle nie działa, więc rozgrywkę można oglądać tylko w okularach, nic nie robiąc.

Smocza kula

Dzięki temu ocena na Amazon to aż 63% pojedynczej gwiazdki. Z wieloma komentarzami przeciwko produktowi. Również do dziś gra nieco zniknęła z sieci, więc nie ma znanej aktualizacji.

Jeśli nadal chcesz go kupić, wartość to 104 euro lub 75 dolarów, co nie jest złe, jeśli produkt jest naprawiony. Miejmy nadzieję, że po prostu ma złe wyniki jako eksperymentalna gra wideo i że w Azji pracują nad podniesieniem jej jakości.

Na razie czas poczekać, ale przynajmniej wiesz jak korzystać z aplikacji rozszerzonej rzeczywistości Dragon Ball Z.na wypadek, gdyby w przyszłości stała się jedną z najpopularniejszych gier lub po prostu masz możliwość jej nabycia za dobrą cenę.

A jeśli zaciekawiła Cię wirtualna rzeczywistość, to musisz wiedzieć, że nie potrzebujesz gry, aby z niej korzystać, możesz wypróbować ten system po raz pierwszy, oglądając filmy z wirtualnej rzeczywistości 360 na YouTube z okularami VR, oczywiście do tego musisz wiedzieć, czy Twój komputer jest kompatybilny z wirtualną rzeczywistością VR.

W ten sam sposób, jeśli Twój OC go nie obsługuje, możesz dowiedzieć się, czym jest tektura Google i jak działają te okulary wirtualnej rzeczywistości? Odkąd te okulary stają się dziś popularne.

dołącz do naszego kanału telegram