Skip to content

Jak konwertować pliki z rozszerzeniem REM do MP3 – łatwy przewodnik

15 de grudzień de 2022

Pliki rozszerzenia REM to te produkowane pliki dźwiękowe gdy korzystamy z urządzenia BlackBerry, które jest jedynym urządzeniem zdolnym do odbioru tego typu formatu.

Bardzo często niektóre duże firmy próbują zatrzymać swoich użytkowników, zapewniając kompatybilność z wykorzystywać swoje materiały na urządzeniach innych marek. Ten typ pliku, aby móc go otworzyć na innym urządzeniu, musi przejść przez określony proces, aby to osiągnąć.

Jeśli tak jest występuje niezgodność podczas używania na innym urządzeniu plik dźwiękowy, który został utworzony na BlackBerry, jest kilka rzeczy, które możesz spróbować naprawić.

To od rozszerzenia plików dźwięki, które są tworzone na Blackberry to REM. Podczas gdy najczęściej używanym plikiem dźwiękowym jest Mp3.

Jak szybko konwertować pliki REM do formatu MP3

Coś, co zamierzamy polecić i na pewno musisz wiedzieć, ponieważ będzie to bardzo przydatne w dowolnym momencie, to możliwość pobierania i konwertowania filmów z YouTube na pliki Mp3, Mp4 lub AVI online.

Ponieważ czasami znajdujemy piosenkę na YouTube, która nam się podoba i chcemy ją pobrać, ale obecnie na YouTube, aby móc pobrać piosenkę musimy zapłacić opcję premiumcoś, co w rzeczywistości nie jest tak dobre, jeśli nie mamy środków, aby zapłacić.

Pliki REM są zaszyfrowane przy użyciu urządzenia Blackberry i można je również odszyfrować za jego pomocą. Po odszyfrowaniu pliki można przenieść na komputer i otworzyć w zwykły sposób.

Podstawowym formatem tych plików jest typ „nazwa.rozszerzenie.rem”. Oznacza to, że gdyby był to plik JPG, nazwa zakodowanej wersji jest typu „nazwa.jpg.rem”.

Urządzenia Blackberry używają a algorytm losowo generujący klucze, w celu zakodowania pliku i zapisania go w pamięci RAM urządzenia.

Oto kroki, aby przekonwertować pliki rozszerzeń REM na Mp3

1- Najpierw podłącz urządzenie BlackBerry do komputera za pomocą połączenia USBlub inną opcją jest wyjęcie karty pamięci z urządzenia BlackBerry i włożenie jej do odpowiedniego gniazda w komputerze.

Najlepiej jest pamiętać, że system operacyjny twojego komputer musi być aktualnyJeśli w twoim przypadku jest to system Windows, najlepiej zaktualizować go z oficjalnej strony pomocy technicznej firmy Microsoft.

2- Uzyskaj dostęp za pomocą komputera do plików na twoim Blackberry i wyszukaj pliki, na które chcesz przekonwertować Mp3. Pliki te będą miały następującą strukturę (nazwa pliku).mp3.rem. Zrób kopię tych plików.

3- Po tym, jak masz skopiowane pliki z rozszerzeniem mp3.rem kliknij go prawym przyciskiem myszy. Z menu, które pojawi się na ekranie, wybierz opcję „Zmień nazwę”. Zmieniając nazwę pliku, usuwasz zakończenie REM.

Od tego momentu normalną rzeczą byłoby to plik można odtworzyć na komputerze w normalny sposób, a także możesz go słuchać na dowolnym urządzeniu odtwarzającym pliki Mp3.

4- Jeśli poprzednia opcja nie działa dla Ciebie, możesz poszukaj programu do konwersji audio, pobierając go, uruchamiając i sprawdzając, czy rozpoznaje plik z końcówką REM. Jeśli nie pojawi się żaden plik REM, oznacza to, że ten konwerter nie działa dla tego typu pliku i powinieneś próbować dalej.

Te dwa sposoby nawrócenia pomogą ci odtwarzaj pliki REM na dowolnym urządzeniuwszystko, co musisz zrobić, to w końcu przenieść przekonwertowane pliki na swoje obecne urządzenia, aby się nimi cieszyć.

urządzenie przenośne

Możliwa jest łatwa konwersja plików z rozszerzeniem REM do Mp3

Tak, po tych dwóch sposobach konwersji plików REM na Mp3, nadal nie możesz odtworzyć swojego pliku na dowolnym urządzeniu.

Możesz wyszukaj i zainstaluj aplikację który może otworzyć plik REM w oryginalnym formacie (bez konwersji do mp3). To rozwiązanie będzie bardziej skomplikowane, ale da lepszy wynik.

Kolejnym plikiem, który sprawia nam wiele niedogodności, gdy chcemy ich słuchać, jest plik typ formatu wav, ponieważ nie można ich poprawnie otworzyć lub nie możemy słuchać utworu lub dźwięku, który mamy w tym formacie.

Ponieważ bardzo często nam to mówi format nie jest obsługiwany z naszym urządzeniem, więc najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to wiedzieć, jak skompresować i zoptymalizować dźwięk i muzykę Wav do formatu Mp3 online bez utraty jakości, aby wysłać je przez WhatsApp.

Bardzo zabawny sposób móc pobierać muzykę z dowolnej platformy w formacie Mp3 to strona o nazwie MP3XD, gdzie będziesz mógł bez problemu pobrać dowolny utwór, bezpośrednio na swoje urządzenie, musisz tylko wiedzieć, jaki jest najlepszy sposób pobierania muzyki online.

dołącz do naszego kanału telegram