Skip to content

Jak jednocześnie zarabiać na wielu filmach w YouTube? – Łatwy przewodnik

6 de luty de 2022

Platforma YouTube to najlepsza strona internetowa do zagubienia się podczas oglądania filmów. Kiedy mamy nieograniczony dostęp do internetu i jesteśmy naprawdę znudzeni, nie ma nic lepszego niż wejście na YouTube, aby zabić wolny czas. Ludzie przesyłają filmy na tę platformę, ponieważ na takich filmach można zarabiać.

Jeśli chcesz tworzyć treści na YouTube A jeśli już tworzysz treści w YouTube, pamiętaj, że istnieje sposób na zarabianie na wielu filmach lub w tym samym czasie. Krótko mówiąc, pokażemy Ci, jak zarabiać na filmach w YouTube, jak zarabiać na filmie, jak długi musi być film, aby zarabiać i nie tylko.

Jak zarabiać na przesyłaniu filmów do YouTube?

Aby zarabiać pieniądze, przesyłając treści do YouTube, musisz najpierw spełnić kilka rzeczy, które okazują się bardzo ważne. Te rzeczy mają więcej wspólnego z pewne oczekiwania branży. Aby zarabiać pieniądze, przesyłając filmy do YouTube, musisz przestrzegać:

  1. Weryfikacja dwuetapowa
  2. Mieć łącznie 1000 subskrybentów na swoim kanale
  3. Miej 4000 godzin odtwarzania na swoim kanale
  4. Brak aktywnych naruszeń Standardów społeczności YouTube

Jakie kroki należy wykonać, aby jednocześnie zarabiać na kilku filmach w YouTube?

Po spełnieniu wymagań nałożonych przez YouTube możesz przejść do zarabiania na kilku filmach YouTube, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Aktywuj opcję zarabiania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć zarabiać na swoich filmach, jest aktywacja opcji „Zarabiaj”. Ta opcja pozwala na rozpoczęcie natychmiast zarabiaj na swoich filmach. Nawiasem mówiąc, dzięki YouTube możesz uzyskać więcej wizyt na swojej stronie, jeśli dodasz linki do filmów.

Wybierz akcje

Działania YouTube mają związek z kategoria, którą będzie miał YouTube. Czynności, które zawsze powinieneś wykonywać, są wskazane przez YouTube. Niektóre z nich są tak, na przykład, do jakiego rodzaju odbiorców jest skierowany film, jaka jest jego kategoria, a nawet jaki jest jego cel.

Filmy odpowiednie do zarabiania

Inną rzeczą, którą musisz zrobić, aby zarabiać na wielu swoich filmach naraz, jest upewnienie się że treść jest całkowicie oryginalna. Rozumiemy przez to, że nie możesz przesyłać na swój kanał filmów chronionych prawem autorskim, czyli filmów chronionych prawem autorskim.

Warto zauważyć, że aby zdobyć więcej wyświetleń i mieć większą popularność, jeśli chodzi o tworzenie YouTube, najlepiej połączyć swój kanał ze stroną na Facebooku.

Jak długo powinien trwać film w YouTube, aby można było na nim zarabiać?

YouTube nie daje Ci określonej ilości czasu na zarabianie na treściach po przesłaniu jej na swój kanał na platformie. Jednak im dłuższy film, tym lepiej, ponieważ osiągniesz kup więcej minut gry. Te minuty odtwarzania przyniosą Ci większe zarobki.

dziewczyna ogląda czas na zegarze

Najbardziej zalecany czas przesyłania filmów do YouTube to około 15 minut. Ta ilość czasu to idealny do przesyłania filmów na kanał YouTube, bo okazuje się, że nie jest tak długi, a tym bardziej krótki. Youtuberzy tacy jak AuronPlay, na przykład, zawsze robią swoje filmy z tego okresu i radzą sobie bardzo dobrze.

Jeśli nie wiesz, istnieje nowa wersja YouTube o nazwie YouTube Red, dzięki której możesz lepiej określić czas, przez jaki filmy będą trwać na Twoim kanale.

Na jakim rodzaju treści można zarabiać?

Rodzaj treści odpowiedni dla zarabiać na youtube To taki, który jest wolny od praw autorskich, nie ma rzeczy o wyraźnym charakterze, nie promuje rasizmu, nie promuje przemocy ani dyskryminacji. Jeśli chcesz tworzyć treści w YouTube, na których można zarabiać, powinny one być wolne od rzeczy wymienionych powyżej.

Jakie kryteria nakłada YouTube, aby zarabiać na filmach?

youtube nakłada na ciebie pewne ograniczenia przez co nigdy nie można przejść. Jeśli zignorujesz te ograniczenia, YouTube nałoży na Ciebie karę, abyś wrócił na właściwe tory i przesłał filmy, które spełniają kryteria YouTube.

Wytyczne dla społeczności

telefon komórkowy z youtube

Pierwszym kryterium, które musisz spełnić, jest Wytyczne dla społeczności. Niniejsze wytyczne odnoszą się do poszanowania innych YouTuberów, nie obrażania innych osób werbalnie i nieprzyzwoicie zachowywanych wobec innych YouTuberów.

Zasady i zasady

Zasady i zasady są powiązane z takimi rzeczami, jak: rodzaj publikowanych treści na swoim kanale. Nie możesz publikować treści, które zachęcają do przemocy, złego traktowania kobiet, rasizmu, terroryzmu i tym podobnych.

Zasady i warunki

W odniesieniu do Regulamin, nie możesz przesyłać treści, do których prawa autorskie należą do kogoś innego. Jeden z warunków YouTube mówi, że nie możesz przesyłać treści należących do kogoś innego.

dołącz do naszego kanału telegram