Skip to content

Jak inwestować i zarabiać z Axie Infinity — graj, aby zarabiać

28 de sierpień de 2021

Rolnictwo, grając online, aby uzyskać akcesoria oferowane przez Axies Infinity, punktów lub kredytów, a następnie sprzedawać je w realnym świecie za pieniądze. Coraz więcej młodych ludzi poświęca swój czas na hazard i zarabianie pieniędzy.

Ile pieniędzy w dolarach możesz uprawiać w ciągu miesiąca?

Pieniądze, które uda ci się farmić co miesiąc, będą zróżnicowane, ponieważ istnieją czynniki, które wpływają, takie jak liczba posiadanych osi, doświadczenie, skuteczność w bitwach i czynnik cenowy SLP na rynku. Otrzymamy oszacowanie gracza, który ma liczbę od 3 do 9 osi i jest skuteczny w 50% oraz innego, który ma więcej niż 20 osi i wygrywa 50% bitew.

Jeśli gracz posiada od 3 do 9 osi i ma stawkę 50% W zarobkach można uzyskać od 210 do 240 SLP dziennie, byłoby to około 30 USD dziennie. Teraz wystarczy wziąć konto na miesiąc, pamiętaj, że waluty cyfrowe rosną i maleją.

Jeśli gracz posiada więcej niż 20 osi, a jego stawka wynosi 50% wygranych Możesz uzyskać od 300 do 400 SLP dziennie, czyli 42,57 USD. Prawda jest taka, że ​​jeśli zainwestujesz w grę 900 do 1500 $, które kosztują 3 osie, możesz odzyskać inwestycję w miesiąc lub półtora miesiąca. Jak w każdym biznesie, jeśli zamierzasz rozpocząć tę grę, dobrze jest wziąć pod uwagę ryzyko, które może się pojawić.

Czy inwestowanie w Axie Infinity wiąże się z ryzykiem?

Jednym z ryzyk jest zainwestowanie kwoty, o którą proszą, aby rozpocząć i że osie zarabiają niewiele, w tym przypadku odzyskanie inwestycji zajęłoby więcej niż miesiąc. A ponieważ to jest wirtualna waluta Twoje zapotrzebowanie może spaść z dnia na dzień, jest też skuteczność innych zespołów.

Ale ponieważ Axie to gra, która dopiero się rozpoczęła, jest mało znana przez ludzi, na przykład nie wiedzą, że istnieje aplikacja Axie Infinity, to jest różnica, że ​​więcej osób dołącza do tej społeczności i generuje większy popyt, więc czas jest najważniejsza.

Podobnie jak w przypadku biznesu fizycznego, istnieje ryzyko, które ma znacznie więcej wspólnego z wirtualną, ponieważ jest ona nieco niestabilna, to znaczy, że wartość pewnej waluty może spaść z dnia na dzień. Jeśli serwer firmy ulegnie awarii, ci, którzy mają inwestycje, tracą je. Jednak jeśli chodzi o Axie Infinity jego podstawy są dobre, podobnie jak Ethereum, Stablecoins, DeFi i NFT.

Czy Ethereum Coin jest dobrą długoterminową inwestycją?

W pierwszych miesiącach tego roku 2021 zauważyliśmy, że Ethereum osiągnęło swój rekordowy poziom i prawdą jest, że jego cena ostatnio spadła, jednak eksperci uważają, że Ethereum ma przed sobą długą drogę i osiąganie niesamowitych poziomów, okazało się dobrą inwestycją.

Ile powinienem zainwestować na początku swojego konta, aby zmaksymalizować swoje zarobki?

Decydując o tym, ile pieniędzy zainwestować na początku, dobrze byłoby, gdybyś zaczął od niewielkiej inwestycji, a tym samym gra będzie tą, która zmaksymalizuje zyski.

Jednym ze sposobów jest zamiast nabywania dorosłych siekier, co byłoby dużą inwestycją około 1000 do 1500 USD w zależności od wartości monety w tym czasie, możesz polować na jajka Axie i je hodować a po 5 dniach możesz mieć swoje Axies taniej niż dorośli. Inną opcją byłby system stypendialny Axie, poszukaj informacji o tej metodzie, która jest nowością w Axie Infinity.

jak inwestować i zarabiać w Axie Infinity

Kiedy powinienem wypłacić swoje wygrane i jak to zrobić?

Kiedy zaczniesz zdobywać doświadczenie, łatwiej i szybciej będzie zbierać SLP i sprzedawać je, jeśli chcesz, teraz, kiedy możesz wypłacić zyski, możesz je wypłacać tylko co 15 dni.

Jak zdobyć najlepszy sprzęt do gry w Axie Infinity?

Ważne jest, aby zaopatrzyć się w najlepszy sprzęt, ponieważ to od niego zależy, jak szybko można odzyskać inwestycję. Każdy zespół potrzebuje obrońca, to musi wytrzymać wszelkie szkody wyrządzone przez rywala, rośliny i gady Asie mają lepszą zdolność przetrwania. ten napastnicy Ich celem jest wyrządzenie szkody rywalowi, zwykle ich HP jest niskie, więc muszą znajdować się za czołgami lub obrońcami.

dołącz do naszego kanału telegram