Skip to content

Jak i skąd pobrać czcionkę Instagram na moim komputerze z systemem Windows lub Mac?

29 de grudzień de 2021

Sprzęt elektroniczny, taki jak komputery i telefony, stał się jednym z najczęściej używane artefakty dzisiaj. Dzieje się tak dzięki różnym funkcjom, które oferują te zespoły. Niektóre z nich utrzymują kontakt z innymi ludźmi, oglądają wiadomości, a także rozpraszają się na chwilę niektórymi treściami, które tam znajdziesz.

Z komputerów można wykonywać prace komputerowe, takie jak tworzenie logo lub tworzenie treści na strony internetowe. Z tego powodu ważne będzie, abyś wiedział jak pobierz nowe czcionki dla programów do tworzenia treści na komputerze.

Skąd pobrać czcionkę Instagram?

Jedna z rzeczy, które daje więcej stylu i osobowości do naszego profilu Instagram to bez wątpienia rodzaj liter, których używamy do tworzenia naszych publikacji, redagowania naszej biografii i wielu innych rzeczy, które możemy zrobić ze stylem listu, który mamy.

Styl napisów na Instagramie jest dziś szeroko stosowany, więc normalne jest, że chcesz go pobrać, aby zainstalować go na swoim komputerze i w ten sposób używać go w różnych funkcjach, które masz na swoim komputerze. Jeśli chcesz pobierz ten typ listów dla twojego komputera możesz to znaleźć w ten sposób.

To źródło było stworzony wyłącznie na Instagram przez firmę projektową znaną jako Type Associates. Aby go pobrać, musisz wejść na stronę ffonts. Po pobraniu będziesz musiał zlokalizować pobrany plik w eksploratorze plików i rozpakować plik .zip. W ten sposób będziesz już mieć plik tekstów na Instagramie.

Jakie są kroki, aby zainstalować czcionkę Instagram na swoim komputerze?

Teraz, gdy pobrałeś czcionkę Billabong z Instagrama na swój komputer, pokażemy, jak go zainstalować abyś mógł go używać we wszystkich programach zainstalowanych na twoim komputerze. To, co Ci wyjaśnimy, pomoże Ci również zainstalować czcionki na komputerze Mac.

W Photoshopie

logo Photoshopa

Najpierw musisz wejść do programu Photoshop z komputera. Teraz u góry ekranu, na tym pasku, zobaczysz źródło, które jest w tym momencie aktywne. O tej sekcji, którą zamierzasz zrobić kliknij prawym przyciskiem myszy a następnie klikniesz „Zainstaluj nowe czcionki”. Teraz będziesz mógł wyszukać pobraną czcionkę Billabong i przenieść ją tutaj.

Zainstaluj go w Microsoft Word

Jeśli chcesz zainstalować tę czcionkę na swoim komputerze z systemem Windows, musisz to zrobić w ten prosty sposób. Musisz przejść do przeglądarki internetowej i znaleźć pobieranie czcionka na Instagramie. Teraz naciśniesz prawym przyciskiem myszy i klikniesz przejdź do folderu plików.

Następnie musisz rozpakować plik .zip i tutaj zobaczysz kolejny plik z rozszerzeniem .ttf. Zamierzasz kliknąć prawym przyciskiem myszy ten plik i na liście opcji, które zobaczysz przycisk z napisem zainstaluj. Po jego naciśnięciu rozpocznie się instalacja tej czcionki.

Teraz musisz wprowadź Microsoft Word i wybierz tę czcionkę, aby móc zacząć jej używać we wszystkich programach Word.

Jak stworzyć logo za pomocą typografii na Instagramie?

Jeśli myślisz o stworzeniu logo dla strony swojej nieruchomości, będziesz musiał mieć program zainstalowany na swoim komputerze takich jak Photoshop. Kiedy uruchomisz ten program, pierwszą rzeczą, którą zrobisz, to wybrać czcionkę o nazwie CF Billabong.

Po tym będziesz mógł rób co chcesz aby dokończyć logo z Photoshopa. Kiedy będziesz zadowolony z wyniku tego, co zrobiłeś z logo, będziesz musiał tylko zapisać wyniki i zamknąć program na swoim komputerze.