Skip to content

Jak i gdzie mogę zobaczyć subskrybentów mojego konta lub kanału Twitch?

11 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, jak i gdzie mogę zobaczyć subskrybentów mojego konta lub kanału Twitch? Kontynuując ten artykuł, warto wiedzieć, czym jest Twitch? Założona w 2011 roku Twitch jest obecnie jedną z wiodących platform streamingowych. Główny motyw na Twitchu można zdefiniować w transmisji gier wideo, chociaż ma on inne rodzaje treści na tej platformie.

Jego zasięg jest dość duży, ze względu na dużą aktywność pomiędzy użytkownikami z około 17 milionami wyświetleń dziennie, albo przez osobę z użytkownikiem, albo wizytę na jego platformie. Z biegiem czasu Twitch ma wśród swoich użytkowników coraz więcej twórców treści, którzy preferują usługi Twitcha pod względem jakości transmisji, szybkości i interfejsu.

Większość z tych twórców treści robiła to dla YouTube, ale używając Twitcha i jego popularności zrobili krok tylko na Twitchu lub na obu platformach. Twoja eksplozja wśród twórców treści pojawił się niedawno, nadal będąc nieznanym interfejsem dla innych konsumentów.

To z powodu tego zamieszania dzisiaj zobaczymy, jak zobaczyć subskrybentów kanału Twitch, zarówno osobiście, jak i od strony trzeciej, a na koniec kilka wskazówek, które pomogą nam rozwijać się w szybszy i bardziej organiczny sposób na tej platformie. Streaming streaming. .

Jak i gdzie mogę zobaczyć subskrybentów mojego kanału Twitch?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Będąc nową platformą, mamy w tym pewne trudności i nieznane przestrzenie, w przeciwieństwie do YouTube, gdzie znaczna większość internetu wie, gdzie znajdują się różne przestrzenie platformy.

Przede wszystkim jako właściciele kanału Twitch powinniśmy udać się do rogu w prawym górnym rogu, który znajduje się obok naszego zdjęcia użytkownika. Wkrótce będziemy mieli zestaw narzędzi analitycznych, wśród których zostaną wyświetleni subskrybenci naszego kanału Twitch.

Korzystając z faktu, że jesteśmy w tej przestrzeni, musimy również przeanalizować inne statystyki, które możemy obserwować. Niektóre z tych analiz to liczba nowych obserwujących, którzy widzą nasz ostatni wzrost, dochód wygenerowany przez twitch, co daje nam wyobrażenie o tym, ile będziemy musieli przelać przez Paypal lub inną popularną metodę płatności w streamerach.

Jakie strategie mogę zastosować, aby zwiększyć liczbę obserwujących

Widząc, jak widzimy subskrybentów, których ma nasz kanał Twitch, musimy wyznaczyć sobie osobisty cel, aby następnym razem dokonać przeglądu, aby wizualizuj, czy rzeczywiście nastąpił wzrost, czy też znajdujemy się w okresie stagnacji z subskrybentami.

Każdy twórca treści ma wzloty i upadki, jednak postaramy się ograniczyć te wzloty i upadki za pomocą kilku wskazówek i strategii, dzięki którym możemy zwiększyć liczbę obserwujących. Oprócz zwiększania liczby subskrybentów, każda z tych strategii ma na celu, aby wszystko odbywało się organicznie, posiadanie subskrybentów, którzy chcą utworzyć społeczność wokół naszych transmisji, obserwuj nas nawet w innych sieciach, takich jak Instagram itp.

gracz przed komputerem

Zaplanuj swoje ruchy z wyprzedzeniem

Przede wszystkim musimy być dobrze zorganizowani z naszymi treściami, ustalając w kalendarzu najlepsze daty i godziny transmisji, poprawiając sukces odwiedzin poprzez ogłaszanie za pośrednictwem naszych sieci społecznościowych czasu rozpoczęcia transmisji. Częścią tego planowania jest bądź konsekwentny w tym, co robimy.

Zbuduj idealną publiczność

Nie wszystkie treści są dla wszystkich, więc nie możemy udawać, że wszyscy oglądają nasz streaming. Musimy jednak zdefiniować naszych idealnych odbiorców, sprawdzając, komu spodoba się to, co robi mój streaming. Tworzenie strategii marketingowych i contentowych dla tej grupy osób, które będą wierne naszym treściom.

Pozostań niezmienny

Wydaje się, że w dużej części przypadków wytrwałość jest jedynym talentem, jaki ma człowiek, dzięki temu, że rozwija się, nawet jeśli jest niewielki, ale nigdy się nie kończy. Musimy to zastosować do naszego kanału, utrzymanie dobrej produkcji dla każdego przesyłania strumieniowego, tak abyśmy mieli czas, aby znaleźć nas przy pracy.

dołącz do naszego kanału telegram