Skip to content

Jak grać w „Nigdy, nigdy” w moich relacjach na Instagramie — szablony i edycja

29 de listopad de 2021

Popularność filtrów na Instagramie rośnie zbyt szybko, podobnie jak liczba filtrów, które ma ta platforma; Wśród niezliczonych filtrów, które nadają Twoim zdjęciom szczególny lub zabawny charakter, możemy znaleźć filtr „Nigdy nie miałem”, który jest w trendach wśród użytkowników tej platformy.

Jakie są zasady gry w „Nigdy nigdy we właściwy sposób”?

Łaska grania w „Nigdy nie” polega na umieszczaniu sytuacji, których prawdopodobnie doświadczyli gracze, i informowaniu o tym w miarę postępu gry, można umieszczać sytuacje takie jak „Nigdy nie skoczyłem do ogrodu sąsiada” i kto to zrobił tracą punkty, Cóż, sztuczka polega na tym, że „nigdy nigdy czegoś nie robiłem”.

Jak możesz grać w „Nigdy” w opowiadaniach na Instagramie?

W tę grę można grać między kilkoma zebranymi osobami, a tym samym dowiedz się więcej o uczestnikach. Na Instagramie istnieje kilka sposobów na udostępnianie tej gry poprzez historie i zapraszanie znajomych do gry.

Korzystanie ze specjalnego filtra

Specjalny filtr gry „Nigdy nigdy” możesz znaleźć, szukając linku prowadzącego do filtra, gdy znajdziesz filtr, musisz otworzyć aparat na Instagramie i pozwolić filtrowi umieścić na czole plakat, który pisemny temat i podaj procentowe prawdopodobieństwo, dzięki czemu możesz udostępnić swój wynik w swojej historii na Instagramie.

Możesz też wejść na Instagram i wyszukać „@lordeleal”, który jest twórcą filtra „Nigdy”, po wejściu na jego profil, dotknij ikony buźki i zobaczysz różne stworzone przez niego filtry, w tym filtr wspomniany powyżej.

Możesz zapisać filtr „Nigdy nie”, naciskając przycisk testu, a następnie dodać go do swoich ulubionych filtrów lub możesz również użyć filtra, aby zrobić zdjęcie i przesłać je do swojej historii na Instagramie i nigdy więcej nie używać filtra.

Z wstępnie zaprojektowanymi szablonami

W Internecie można znaleźć wiele gotowych szablonów do gry w „Nigdy”, te szablony mają formę listy i zawierają sytuacje, które należy zaznaczyć, jeśli je zrobiłeś lub kiedykolwiek ci się przydarzyło, chociaż jest to trochę różni się od filtra na Instagramie, możesz także zaprosić znajomych do gry i możesz znaleźć szablon, który najbardziej Ci się podoba i dodaj go do swoich historii, aby zagrać.

wstępnie zaprojektowane szablony

Co powinieneś zrobić, aby zaprosić znajomych do gry w „Nigdy” z tobą?

Możesz grać w „Nigdy nie” sam, udostępniając swoje zdjęcia z filtrem lub udostępniając listę z motywami gry, aby ludzie, którzy widzą Twoje historie, wiedzieli o tobie więcej, lub możesz również zagrać w tę grę ze znajomymi poprzez Instagram , do tego musisz oznacz je na swoich historiach na Instagramie lub udostępnij łącze w innej sieci.

Oznacz je w swojej historii

Jeśli chcesz oznaczyć znajomego na Instagramie, aby zaprosić go do gry, musisz przesłać swoje zdjęcie za pomocą filtra i wspomnieć o nim, w tym celu musisz nacisnąć przycisk w prawym górnym rogu, aby rozpocząć pisanie i umieszczanie „@”, po którym następuje nazwa użytkownika znajomego i wybierz go, gdy pojawi się w wynikach wzmianek, a następnie prześlij zdjęcie z filtrem i wzmianką do znajomego, aby otrzymał powiadomienie o wzmiance i zobaczył Twoją historię.

Jeśli chcesz oznaczyć znajomego w historii, aby zagrać w „Nigdy”, używając wcześniej zaprojektowanego szablonu, będziesz musiał zrobić to samo, co z filtrem. Naciśnij ikonę przesyłania historii i wybierz szablon gry, teraz musisz wspomnieć o swoim przyjacielu, wpisując jego nazwę użytkownika po „@” i wysłać historię, aby otrzymał powiadomienie, że została wspomniana w twojej historii i sprawdź to, abyś mógł zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi, i dołącz do gry.

Udostępnij link w innych sieciach

Możesz udostępnić link do swojej już przesłanej historii, w tym celu musisz wejść na Instagram i nacisnąć kółko, które pokazuje przesłane historie (w tym tę z gry) i otworzyć historię, w której przesłałeś zdjęcie z gry , naciśnij trzy punkty w dolnym rogu, a gdy wyświetli się menu, naciśnij opcję 'skopiuj link’, dzięki czemu link pozostanie w schowku i będziesz mógł wklej go do prywatnej wiadomości lub we wpisie w innej sieci.

udostępnij link do Instagrama
Możesz także wybrać opcję udostępniania swojej historii bezpośrednio przez inne sieci społecznościowe, w tym celu musisz wprowadzić swoje historie na Instagramie i wybrać historię, w której pojawi się gra „Nigdy nie miałem”, musisz nacisnąć trzy punkty znajdujące się w dolnym rogu i wybierz w menu „udostępnij w …”, a pojawi się lista opcji, które pokazuje aplikacje, w których możesz podzielić się swoją historią.

dołącz do naszego kanału telegram