Skip to content

Jak grać w grę dinozaurów w Chrome — samouczek dostępu krok po kroku

12 de sierpień de 2021

Jeśli kiedykolwiek z jakiegoś powodu zabrakło ci internetu podczas korzystania z Google Chrome mogłeś zauważyć osobliwość, a mianowicie od września 2014 r. Chrome automatycznie ładuje bardzo zabawną małą grę zręcznościową o nazwie „Chrome Dino Run„, która jest niezwykle prostą grą w formacie „Nieskończony biegacz„którego celem jest przejęcie kontroli nad dinozaurem T-Rex zbudowanym z pikseli, który biegnie i unika szeregu przeszkód, takich jak kaktusy, skały i ptaki, które pojawiają się, gdy poruszasz się po mapie z rosnącą prędkością.

Chociaż prawdą jest, że szukanie metod rozwiązania problemu z połączeniem internetowym jest priorytetem, to również fakt, że ta gra stała się popularna na całym świecie jako niezwykle rozbudowana, są tacy, którzy twierdzą, że gra nie ma końca, inni mówią, że tak.

Jak mogę uzyskać dostęp do gry z dinozaurami w Chrome?

Gra ładuje się domyślnie po otwarciu przeglądarki lub próbujesz otworzyć stronę i nie masz połączenia z internetem. Wiele osób w wolnym czasie po prostu wyłącza połączenie internetowe, aby uzyskać dostęp do gry i starać się zgromadzić jak najwięcej punktów.

Istnieje również sposób na uzyskanie dostępu do tej zabawnej gry bez konieczności dezaktywowania Internetu na swoim urządzeniu, ale porozmawiamy o tym nieco później, więc czytaj dalej.

Skąd mogę pobrać grę dinozaura Chrome na mój telefon?

Gra jest dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida Ze sklepów z aplikacjami należących do każdego z nich (App Store – Play Store) wymagania wymagane do uruchomienia są minimalne i nie powinny Cię martwić, ponieważ jest to niezwykle podstawowa gra. Musisz tylko wejść do sklepu i wyszukać „Chrome Dino Run”, a będziesz mógł zobaczyć grę wśród wyników, nacisnąć przycisk instalacji i w krótkim czasie będziesz mieć bezpośredni dostęp na telefonie komórkowym, dzięki czemu możesz uzyskać bezpośredni dostęp gra, kiedy tylko chcesz.

Jak inaczej mogę bawić się dinozaurem, jeśli mam internet?

Jeśli masz ochotę zagrać w Chrome Dino Run, ale nie chcesz dezaktywować internetu, a raczej pograć przez chwilę czekasz na ściągnięcie bardzo ciężkiego pliku, to wystarczy, że otwórz nową kartę swojej przeglądarki Chrome i wpisz „chrome: // dino w pasku adresu. Natychmiast załaduje grę i możesz zacząć grać bez konieczności dezaktywowania połączenia internetowego

Alternatywy gry podobne do dinozaurów w Chrome

Zawsze możesz znaleźć alternatywy dla tej wciągającej gry w Internecie, gry zręcznościowe są ostatnio bardzo poszukiwane ze względu na ich prostotę i niewielkie zapotrzebowanie na zasoby. Z kilkoma dodatkowymi opcjami oraz bardziej wymagającymi i zabawnymi wyzwaniami możesz wypróbować te warianty Chrome Dino Run. Następnie wspomnimy o 3 grach przeglądarkowych, które dla Ciebie przeanalizowaliśmy.

Biegacz Kumamon

Tym razem to jedna z najpopularniejszych alternatyw dla Dino Run musisz poprowadzić niedźwiedzia polarnego przeskoczyć wszystkie lodowe szyszki, które są na Twojej drodze, aby osiągnąć najwyższy wynik. Sterowanie jest dokładnie takie samo, jak w oryginalnej grze Chrome.

alternatywy dla biegacza t-rex

Witaj KuGou

W tej wersji gry głównym bohaterem jest sympatyczny wieloryb Musi unikać kaktusów w niemal nieskończonym świecie tej gry w stylu biegacza.

Novas Coisas

Wariant Novas Coisas Runner zawiera małego ninja jako głównego bohatera, który będzie musiał skakać przez różne kolorowe przeszkody, podczas gdy prędkość wzrasta, a także liczba przeszkód, nie przestawaj próbować.