Skip to content

Jak grać w Google Stadia na Nvidia Shield z Android TV – szybko i łatwo

23 de luty de 2021

Witamy! W tym nowym poście szczegółowo opowiem Ci o wszystkim, co musisz zrobić graj w Google Stadia na Nvidia Shield z Android TV szybko i łatwo.

Co to jest tarcza Nvidia?

Tarcza Nvidia to nic więcej i nic innego jak konsola biurkowa Działa z systemem operacyjnym Android TV i oferuje nam jakość wideo Ultra HD 4K przy G0 fps.

Bez wątpienia ta konsola znacznie ułatwi nam oglądanie seriali, filmów, aplikacji (Netflix, Youtube, Twitch, Daily Motion) czy nawet granie w gry wideo, bo to wszystko możemy zrobić z jednego urządzenia.

Z drugiej strony pozwala nam również cieszyć się plikami i treściami, które mamy Android lub iOS. Ponadto to urządzenie może działać jako Urządzenie Chromecast, co jest ogromnym plusem.

Można cieszyć się grami wideo dostępnymi na platformie GeForce NOW. Jeśli nie wiesz, działa to jak system gier strumieniowych na żądanie w chmurze, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do wszystkich gier za pomocą stabilnego połączenia internetowego.

Kupując urządzenie SHIELD, możemy cieszyć się 3 miesiące darmowego nieograniczonego dostępu do GeForceNOW co jest ogromną atrakcją dla większości graczy. Należy zaznaczyć, że katalog tej platformy zawiera ponad 100 ciekawych tytułów, przy których można spędzić wiele godzin zabawy.

Kroki, aby grać w Google Stadia na Nvidia Shield z Android TV

Poniżej pokażemy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby nauczyć się grać Google Stadia na Nvidia Shield z Android TV. Po prostu zapraszamy do wykonywania czynności w takiej kolejności, aby nie mieć żadnych problemów.

 • Aby rozpocząć, musisz zainstalować najnowszą wersję Google Stadia, w tym celu musisz pobrać apk.
 • Ponadto na odtwarzaczu z systemem Android TV i urządzeniu mobilnym, które jest dostępne w sklepie Google Play, musisz mieć zainstalowaną aplikację Wyślij pliki do telewizora.
 • Z drugiej strony musisz zainstalować menedżera plików na Android TV, taki jak File Commander, który jest dziś jednym z najlepszych. Możesz jednak użyć dowolnego innego, który Ci odpowiada i który jest oczywiście dostępny w najnowszej wersji Sklepu Google Play.
 • Po zainstalowaniu wszystkich aplikacji, o których wspomnieliśmy powyżej, musisz otworzyć Wyślij pliki do telewizora zarówno na telefonie komórkowym, jak i na telewizorze.
 • Następnie wystarczy uważnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby przejść do ekranu głównego, na którym zobaczysz napisy „Wyślij” i „Odbierz” wielkimi literami.
 • Następnie wybierz opcję „Wyślij” na swoim urządzeniu mobilnym i wyszukaj w swoich plikach pobrany wcześniej plik APK Google Stadia. Później wybierz swój Android TV.
 • Teraz plik zostanie wysłany do telewizora lub urządzenia, którego używasz jako odtwarzacza. Ten plik zostanie zapisany w folderze o nazwie „Pobrane”.
 • Ponieważ nadal nie jest możliwe zainstalowanie apków z wysyłaniem plików do telewizora, należy przejść do menedżera plików.

Ostatnie kroki

 • W menedżerze plików musisz poszukać folderu pobierania, kliknąć otrzymany apk i od razu musisz zaakceptować plik instalacja z nieznanych źródeł zainstalować aplikację. Następnie wystarczy kliknąć opcję „Otwórz”.
 • Aby kontynuować, musisz podłączyć mysz do telewizora z systemem Android za pomocą kabla USB lub bluetooth i zalogować się na swoje konto Google Stadia.

odtwórz telewizor z szerokim ekranem

 • Teraz przejdź do ikony swojego zdjęcia profilowego lub awatara, kliknij ją i kliknij opcję „Eksperymenty”.
 • Następnie wybierz opcję, która mówi „graj ​​na tym urządzeniu” iw ten sposób Google Stadia może działać na Twoim Android TV.
 • Później musisz ponownie uruchomić aplikację, aby móc cieszyć się wszystkimi zainstalowanymi grami wideo.

To było to! Wykonując wszystkie kroki w uporządkowany sposób, będziesz mógł grać w Google Stadia w jednym Tarcza Nvidia z Android TV, siedząc wygodnie na sofie z przyjaciółmi i rodziną.

dołącz do naszego kanału telegram