Skip to content

Jak zarejestrować i aktywować konto Google Stadia, aby grać z dowolnego miejsca

22 de luty de 2021

Postęp technologiczny i usługi takie jak streaming stają się coraz bardziej popularne. Google Stadia Jest inaczej, nie jest to sama usługa przesyłania strumieniowego, ale zamiast tego oferuje platformę internetową, za pośrednictwem której można grać. Dziś dowiesz się, jak zarejestrować i aktywować konto Google Stadia, aby grać z dowolnego miejsca.

Nowa propozycja Google, Stadia ma być bezpośrednim konkurentem Geforce Now, kolejna usługa przeznaczona do grania w gry wideo triple A na praktycznie każdym urządzeniu. To rozszerza możliwości dla tych, którzy nie mają konsoli ani bardzo wydajnego komputera. Przeczytaj uważnie poniższe informacje zarejestruj się w Google Stadia.

Co musisz wiedzieć, aby korzystać z Google Stadia

Google Stadia to nowa usługa, dzięki której możesz to zrobić strumieniowe przesyłanie gier wideo. Innymi słowy, możesz grać w gry wideo wysokiego poziomu za pośrednictwem połączenia internetowego z różnych urządzeń. W każdym razie przed zainstalowaniem tego interesującego oprogramowania należy wziąć pod uwagę kilka punktów.

W związku z tym, tak jak GForce Now umożliwia granie w gry na PC na urządzeniach z Androidem, Google Stadia dąży do tego samego, będąc alternatywą dla poprzedniego oprogramowania, które ostatnio było bardzo dobrze pozycjonowane.

Szybkość internetu

Obecnie standardem w grach wideo jest używanie rozdzielczości 1080P, w taki sam sposób, w jaki jest to zamierzone co najmniej 60 kl./s. To też radzi platforma Google Stadia, w każdym razie konieczny jest dobry internet.

W przypadku powyższej rozdzielczości zalecana jest prędkość co najmniej 25 MB / s, co pozwoli w większości przypadków na grę z wysoką wydajnością (60 FPS) z dużą ilością szczegółów przy 1080p.

Rozumiejąc wymagania strony, zalecamy, aby prędkość Internetu wynosiła co najmniej 25 MB, aby doświadczenie było przyjemne i przyjemne. Na szczęście można bardzo łatwo zmierzyć szybkość połączenia internetowego za pomocą testu szybkości Wi-Fi.

Zgodność

Chociaż Stadia twierdzi, że jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, kilka może nie być kompatybilnych. Z tego powodu uważamy, że konieczne jest sprawdzenie, czy Twoje urządzenie jest zgodne z Google Stadia.

Jest to ważne głównie dla urządzenia mobilneInnymi słowy, telefony komórkowe, ponieważ w przypadku komputerów kompatybilność jest większa. Prawda jest taka, że ​​urządzenia z wyższej półki zwykle bardzo dobrze współpracują ze Stadią, więc nie musisz się martwić, jeśli masz już dobry telefon komórkowy.

Jak zarejestrować i aktywować konto Google Stadia, aby grać z dowolnego miejsca

Proces nabycia Google Stadia jest dość prosty, ale musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Następnie przeczytaj informacje, które mamy Ci przekazać, w ten sposób odkryjesz wszystko, co musisz wiedzieć zarejestruj się w Stadia.

  1. Pierwszym krokiem jest właśnie przejście do oficjalnej strony Google Stadia, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem następującego linku Stadia.
  2. Po wejściu na oficjalną stronę aplikacji musisz zlokalizować sekcję zakupu, do której uzyskasz dostęp poprzez opcję zakupu, która powinna pojawić się w czerwony prostokąt.
  3. Kliknij kup, strona przekieruje Cię do nowej karty. Na tym ekranie zostaną wyświetlone kraje, w których dostępna jest usługa Google Stadia.
  4. Znajdź swój kraj i kliknij go. Jeśli w tej chwili jesteś w innym kraju, pojawi się ekran ostrzegawczy, wystarczy kliknąć opcję kontyntynuj.

Gra z kontrolerem w Google Stadia

Trzeba pamiętać, że Google Stadia jest usługą płatną, choć jest kilka darmowych aplikacji, inne wymagają wcześniejszej płatności. Dowiedz się dobrze o opłatach jakie mogą się zdarzyć, również w tym zakresie zalecamy zapoznanie się z pozostałymi możliwościami, jakie daje aplikacja.

Jak wskazaliśmy wcześniej, istnieje wiele wariantów tych cech. Na przykład Steam umożliwia również grę na urządzeniach takich jak iPod, iPad czy Android, a wszystko to za pośrednictwem nowej usługi Steam Link, do której zapraszamy Cię do wypróbowania każdego z nich i wybrania tego, który najbardziej Ci się podoba.

dołącz do naszego kanału telegram