Skip to content

Jak grać solo New World i jakie są z tego korzyści?

26 de październik de 2021

Na początku ery gier wideo większość rozgrywki, którą można było cieszyć się w tego typu grach, koncentrowała się na umożliwieniu graczowi doświadczenia solo, Dzieje się tak, ponieważ technologia, która była wówczas dostępna sprawiło, że trudno było wymyślić grę dla więcej niż jednego gracza.

Jednak wraz z rozwojem twórców gier wideo zauważyli pozytywną reakcję swoich graczy poprzez włączenie trybów współpracy w różnych grach.

Ten boom został powiększony o to, co dziś znamy się jako MMO lub masowy multiplayer online, w której ogromna grupa ludzi może wchodzić w interakcje w tej samej grze, którą można ustawić w dowolnym rodzaju tematu, czy to nowoczesny, futurystyczny, fantastyczny, science fiction itp.

Nawet z korzyściami płynącymi z trybu wieloosobowego, gracze wciąż mają ochotę na samodzielne podejmowanie wyzwań, dlatego popularne tytuły, takie jak MMOPRG New World, zostały koncentruje się na rozwijaniu przyjemnego doświadczenia zarówno dla graczy, którzy chcą dzielić się ze znajomymi, jak i dla tych, którzy chcą rzucić sobie wyzwanie.

Co masz dostępne w New World, gdy grasz sam?

Nowy Świat to otwarty świat MMORPG w którym gracze będą mieli do wykonania dużą liczbę aktywności i wyzwań, z własnym systemem handlu i możliwością dzielenia się tą przygodą ze znajomymi, do czego możemy potrzebować przewodnika. Niemniej jednak, Co się dzieje, gdy chcemy grać sami?

W zasadzie można by pomyśleć, że gra karze tych graczy, którzy nie chcą tworzyć grupy i stawić czoła tym wyzwaniom jako drużyna, ale rzeczywistość jest taka system jest dobrze przystosowany aby gracze mogli sami stawić czoła postępom w grze, uzyskując postęp w grze poprzez misje podane przez różnych NPC.

Czy fajniej jest grać samotnie czy z przyjaciółmi w New World?

Jednym z najczęstszych pytań, które gracze zwykle zadają sobie podczas korzystania z tego typu gier, jest możliwość korzystania z piaskownicy typu otwartego świata, z przygodami RPG w zarówno samemu, jak i w towarzystwie naszych przyjaciół.

Ku naszemu zaskoczeniu New World, w porównaniu do innych gier, rozważa a doskonała równowaga pomiędzy wszystkimi mechanikami gry które umożliwiają wszystkim graczom sprawiedliwy postęp, więc gra w trybie kooperacji lub solo nie przynosi żadnych niesprawiedliwych korzyści.

Podkreśla to również, że systemy nagród również nie ulegają dużym zmianom, mając możliwość wykonywania różnych misji przydzielonych nam przez NPC, nie będą reprezentować ekstremalnych zmian.

Na co warto zwrócić uwagę w tych przypadkach jest to, że zazwyczaj jest to więcej niż udowodnione niż przy wielogodzinnych grach, jakiś punkt lub wyzwanie może być dla gracza za dużo, potrzebująca maksymalnej koncentracji i umiejętności, dzięki której może pokonać nałożoną przeszkodę.

Dla wielu może to być frustrujące, podczas gdy dla innych jest to bardzo satysfakcjonujące uczucie, ale zwykle jest inaczej w grach kooperacyjnych, w których interakcja ze znajomymi sprawia, że ​​wyzwania te są o wiele przyjemniejsze.

  graj sam lub z przyjaciółmi w nowym świecie

Czy podczas gry w pojedynkę poziom trudności misji zmienia się?

Przy tworzeniu tego typu gier zawsze brane są pod uwagę potrzeby gracza, ponieważ wielu z nas, którzy zaczynają w tym świecie, szuka prześcigać się zaczynając od najniższego szczebla Aby osiągnąć maksymalne rozpoznanie, często jest to frustrujące, gdy gra zmusza cię do polegania na towarzyszach i nie pozwala ci udowodnić swojej wartości jako poszukiwacz przygód.

Z tych powodów system progresji Nowego Świata jest odpowiednio dostosowany, aby poziom trudności walk był dostosowany do poziomu i liczby graczy, którzy chcą stawić czoła temu wyzwaniu, więc każdy gracz solo nie będziesz miał problemów ani zmartwień na wypadek, gdybyś myślał, że natkniesz się na barierę niemożliwych trudności.