Skip to content

Jak edytować zdjęcia żywności, aby były nie do odparcia – porno z jedzeniem

29 de wrzesień de 2021

Klient zawsze musi być podany tam, gdzie jest najbardziej wrażliwy na jego wzrok, jednym z najczęściej stosowanych sposobów na uatrakcyjnienie naszych produktów jest robienie zdjęć, ponieważ przy bardzo dobrym kącie i dobrym montażu klienci mogą zdecydować się na zakup Twój produkt. Następnie opowiemy Ci, jak można zrobić Twoje jedzenie nieodparty przez zdjęcie.

Jaka jest najlepsza metoda na zrobienie najlepszych zdjęć jedzenia?

To najlepsze sposoby, aby Ci pomóc, kiedy sfotografuj swoje jedzenie, aby wyglądały tak apetycznie, jakbyś go wąchał, aby ludzie, którzy je widzą, biegli do Twojego miejsca pracy i kupowali w ten sposób wszystko, co mogą; Możesz także wykorzystać tę lub inną przewagę technologiczną, na przykład modyfikować ton obrazka za pomocą programu Corel DRAW.

Utrzymuj porządek na talerzu z jedzeniem

Aparat nie jest tym, co udaje się uwieść, to ten, kto robi zdjęcie, więc mieć najbardziej profesjonalny zespół To nie sprawi, że będziesz miał dobry, chociaż jakość obrazu pomaga. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to spojrzeć na inne zdjęcia znanych szefów kuchni i zobaczyć, jak jedzą posiłki, zobaczysz ich idealnie umiejscowione.

 1. Pierwszym krokiem do tego jest podanie na świeżo umytym talerzu, który błyszczy, jest kreatywny i umieszcza rzeczy, które sprawiają, że jest apetyczny. Użyj kolorów, które wizualnie przypominają zieleń i czerwień, są bardzo apetycznymi kolorami i prowokują energię.
 2. Spróbuj zrób to na neutralnym tle, że z tyłu nie ma wiele do obserwowania z tym, że widz będzie tylko patrzył na twój talerz i nie będzie miał kolejnej rozrywki.
 3. Nie czuj się komfortowo z pierwszym zrobionym zdjęciem, poszukaj nowych kątów, przesuń talerz, umieść różne tła.
 4. Utrzymuj dno idealnie czyste, starając się, aby talerz był biały, aby jedzenie wyglądało na bardziej żywe.

Użyj światła jako sojusznika

Światło będzie twoim pierwszym sojusznikiem Podczas robienia zdjęcia ciepłe zdjęcie nie będzie wyglądało idealnie przy słabym oświetleniu, dobrze przyjrzyj się czułości ISO. Unikaj promieni światła, jeśli widzisz, że nie faworyzują cię, unikaj tego, że promień zasłania twoje jedzenie.

Rób zdjęcia pod najlepszym kątem

Kąt jest bardzo ważny, jeśli zaczynasz, kąt, który może ci najbardziej pomóc, to 45 °, aby były sprzymierzone z twoimi oczami. Dobrą opcją do uchwycenia dobrego kąta jest uwzględnij momenty, kiedy jedzenie jest statyczne, możesz je przesunąć tak, że masz kilka opcji, jest to dobra opcja do zrobienia zdjęcia.

edytuj nieodparte zdjęcia jedzenia

Jedzenie nie różni się zbytnio w idealnym stylu, aby uzyskać dobry kąt. Oto przykład, jak idealnie uchwycić wizerunek hamburgera:

 1. Wybierz chleb lepiej uformowany dla lepszej sylwetki.
 2. Staraj się, aby hamburger był zimny, aby ser się nie stopił podczas jedzenia.
 3. To składniki wystają tym bardziej możliwe.
 4. Upewnij się, że pomidor jest gruby i dojrzały.
 5. Sos kroplowy w miejscach, które są nieco statyczne
 6. Dla lepszego widoku mięsa możesz dodać trochę kawy, ale rozpuszcza się ją w niewielkiej ilości wody.

Jak znaleźć najlepszą aplikację do edycji zdjęć jedzenia?

Korzystanie z aplikacji lub edytora online nie jest grzechem, zwłaszcza jeśli chodzi o chęć stworzenia idealnego obrazu, dziś jest zbyt wiele opcji do edycji i wiesz, które są najlepsze, będzie to zależeć od twoich kryteriów i funkcji, które chcieć. W kwestii polecania aplikacji do tego byłoby Photoshop Express, jeden z najbardziej kompletnych i oferuje wiele opcji pracy nad edycją fotografii.

O czym powinienem pamiętać podczas edycji zdjęć jedzenia?

Powinieneś robić zdjęcia, które są jak najbardziej lubiane przez wszystkie typy odbiorców i które mogą dotrzeć do większej liczby osób. Nie chodzi tylko o uzyskanie wyraźnej sylwetki, ale o podkreślenie i ukrycie tych aspektów, które uważasz za niezbędne do idealnego posiłku.

robić zdjęcia talerzy z jedzeniem

Używaj filtrów oszczędnie

Staraj się być ostrożny z tym, co zamierzasz opublikować, Możesz korzystać ze wszystkich aplikacji fotograficznych, które chcesz, ale staraj się nie przesadzać, nie dodawaj tyle jedzenia ani nie rozlewaj wielu filtrów, użyj swojej kreatywności i poszukaj czegoś, co wygląda spójnie, na przykład umieść ramki z cieniami lub zmień tonację delikatnie, aby podkreślić kolor spodka.

Jak dobrze wykorzystać aplikację do edycji zdjęć żywności?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zapoznać się z pełną instrukcją i zaleceniami, tutaj powiedzą Ci, jak prawidłowo z niej korzystać i że ta strona Ci zapewni. Niektóre strony dla wygodnie stwórz swoją reklamę są:

 • Zdjęcia Google: postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby stworzyć idealne zdjęcie jedzenia. Pobierz aplikację, po jej pobraniu, umieść obraz, teraz możesz rozpocząć edycję, masz wiele opcji, możesz się podzielić Twoje zdjęcia z galerią lub do dowolnej innej witryny, na którą pozwala Google.
 • Canva: Tutaj możesz nie tylko dodać filtry i tekst, ale możesz dostosować obraz jedzenia według swoich potrzeb między innymi do ulotki, infografiki produktu, plakatu reklamowego.

dołącz do naszego kanału telegram