Skip to content

Jak edytować wiadomość audio lub głosową wysłaną przez WhatsApp po wysłaniu Czy to możliwe?

10 de kwiecień de 2021

Aplikacja WhatsApp za każdym razem dodaje nowe funkcje i narzędzia do swojej platformy, aby oferować jakość obsługi i pozostać na jej piedestale, WhatsApp jest używany do wielu rzeczy życia codziennego, ale poszerza swoje granice.

W swoich rozszerzeniach podejmuje kroki budujące, aby osiągnąć sukces jako aplikacja o największym wykorzystaniu i zapotrzebowaniu, jeśli chodzi o komunikację i komunikatory, takie jak konformacja WhatsApp Business, do takich celów musimy pamiętać, że używana wersja WhatsApp, musi być aktualna.

W wirze utrzymywania statusu jakości, WhatsApp dodaje coraz więcej funkcji i bardzo przydatne narzędzia, z których można korzystać nie tylko w wersji mobilnej, ale są też takie, które docierają do WhatsApp Web. W tym sensie obowiązkiem jest wskazanie odpowiednich czynności za pomocą komunikatów dźwiękowych lub głosowych oraz ich ewentualną edycję lub modyfikację.

Wiadomość dźwiękowa lub głosowa wysłana przez WhatsApp, zobacz jej użycie

Bycie WhatsApp nie tylko komunikator internetowy, ale już nieuniknione narzędzie współczesnej komunikacji, w taki czy inny sposób stale z niego korzystamy.

Pozostając w ciągłym użyciu, i być narzędziem komunikacji, Można go używać od tradycyjnego, czyli piszącego, lub od nowoczesnego i praktycznego, czyli za pomocą wiadomości głosowych.

Te komunikaty głosowe lub dźwiękowe będą niezwykle cenną częścią procesu komunikacji, ponieważ ich użycie będzie pozwalają na poszerzenie pomysłów i rozszerzenie szczegółów w bardzo prosty sposób, mówiąc je. Pisanie może być bardzo przyjemne, ponieważ bogactwo języka i gramatyki stwarza świat możliwości, ale możliwości te można zwiększyć.

Wielokrotnie monotonia poddania się klawiaturze napełnia użytkowników nudą, ale jest to wypierane z możliwością powiedzenia wszystkiego, na co mamy ochotę za pomocą notatki głosowej lub dźwiękowej. Należy również poruszyć kwestię, czy te dźwięki lub notatki głosowe mogą być modyfikowalne lub edytowalne. Porozmawiajmy o tym i jego możliwości.

Jak edytować wiadomość audio lub głosową wysłaną przez WhatsApp po jej wysłaniu?

Plik wewnętrzne ustawienia WhatsApp, są skonstruowane tak, aby ich użytkownicy mieli największą prywatność, ale przede wszystkim największe gwarancje bezpieczeństwa. Na korzyść tych gwarancji bezpieczeństwa, struktury firmy i środki, które mają zastosowanie wewnętrzne, które będą miały bezpośredni wpływ na funkcje Aplikacji.

wyślij notatkę głosową na WhatsApp

Środki te, takie jak pełne szyfrowanie, kopie zapasowe, weryfikacja dwuetapowa i wiele innych, są elementami, które chronią nas w świecie cyfrowym, a zwłaszcza w WhatsApp, ale one nie może w żaden sposób utrudniać możliwości komunikacji.

W szeroko omawianym temacie dotyczącym notatek głosowych lub audio znajdują się pewne ograniczeniaże ograniczą nas do ich użytku. Jednak komunikator internetowy w swoich różnych procesach restrukturyzacji i aktualizacji wykorzystuje funkcje, które sprawiają, że wewnętrzna dynamika użytkowania i eksploatacji aplikacji jest wygodniejsza i bardziej wszechstronna.

W pewnym momencie każdy chce zmienić to, co zostało powiedziane, i można to zrobić w Dźwięk lub notatki głosowe WhatsApp, dzięki wyżej wymienionym aktualizacjom, dlatego zaleca się aktualizację aplikacji, o ile dostępna jest nowa.

Proces edycji wiadomości dźwiękowej lub głosowej wysłanej przez WhatsApp

Proces dla edycja tego, co zostało powiedziane za pomocą dźwiękuJest również prosty i nie pozostawia śladu po tym, co zostało powiedziane wcześniej, służąc jako wsparcie i ochrona dla komfortu wszystkich użytkowników. W tym celu należy postępować zgodnie z tą podstawową procedurą:

Po wysłaniu notatki dźwiękowej lub głosowej możemy przystąpić do edycji tego, co zostało powiedziane, poprzez ręczne działania, na które składają się wybierz klip audioOsiąga się to poprzez utrzymywanie na nim nacisku, a następnie u góry w ikonie kosza wybieramy go, gdzie będziemy wybierać między opcjami, tę do usunięcia dla wszystkich.

Wspomniane działanie umożliwia edycję plików audio lub notatek głosowych, tworząc je ponownie i nie pozostawiając żadnego zapisu tego, co zostało powiedziane innemu użytkownikowi, będąc skutecznym w wypełnianiu nieodwołalnych obowiązków aplikacji wobec jej użytkowników, czyli obowiązków związanych z bezpieczeństwem.

dołącz do naszego kanału telegram