Skip to content

Jak edytować rolkę swoich szkiców na Instagramie? – Popraw swoje filmy

17 de listopad de 2021

Jeśli lubisz planować i redagować swoje publikacje tak, aby były produktami wysokiej jakości, musisz mieć świadomość, że musisz zainwestować czas na drobne szczegóły. Zaletą Instagrama jest to, że zapewnia szereg narzędzi, które pozwalają wyróżnić Twoje treści. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak edytować Rolkę z wersji roboczej, jesteś we właściwym miejscu.

Jak możesz uzyskać dostęp do wersji roboczych swoich rolek?

Krótkie szaleństwo wideo było napędzane przez TikTok i zyskał przestrzeń na Instagramie. Chociaż istnieje wiele kontrowersji wokół tego, która aplikacja jest najlepsza w tej dziedzinie, prawda jest taka, że ​​każda z nich ma swoich użytkowników, którzy na co dzień generują dużo treści.

Choć niektórym wciąż wydaje się niewiarygodne, jak wiele można zrobić w kilka sekund, prawda jest taka, że ​​ograniczeniem w treści jest wyobraźnia każdego twórcy. Ponadto Instagram posiada szereg funkcji edycja, która nada niepowtarzalny charakter Twojemu materiałowi. Możesz wprowadzać zmiany w swoich filmach, od okładki po szybkość, z jaką chcesz mieć publikację.

Przed nagraniem wideo musisz nauczyć się obsługiwać tę funkcję, aby móc jak najlepiej wykorzystać każdą z nich. Kiedy zobaczysz wynik końcowy, zauważysz, że jakikolwiek dodany komponent nie wydaje się ostry, ale raczej płynny, taki jak muzyka, szybkość, efekty i wyrównanie. Ta ostatnia umożliwia nawijanie wielu ujęć wideo z płynnym przejściem między nimi.

Jeśli dokonałeś już nagrania, ale nie zakończyłeś jego edycji, możesz go zapisać, aby kontynuować później, informacje te są przechowywane w wersjach roboczych. Kiedy jesteś gotowy, aby poświęcić się dokończeniu aranżacji swoich treści, powinieneś przejść do swojego profilu i zajrzeć do sekcji filmów Reels, gdzie znajdują się wersje robocze. Jeśli masz więcej niż jedną wersję roboczą, znajdź tę, która Cię aktualnie interesuje.

Co zrobić, aby edytować zapisane Rolki z rolki fotograficznej?

Jeśli chcesz edytować zapisaną rolkę, wystarczy go zlokalizować w sekcji draftu Reels. Gdy masz go na ekranie, musisz nacisnąć zakładkę edycji i możesz zacząć od zmiany okładki, która go identyfikuje. Możesz także dodać dźwięk i muzykę, w tej części możesz wybrać ścieżkę dźwiękową do wybranego przez siebie utworu.

Wśród elementów edycyjnych możesz ustaw prędkość dźwięku lub wideo przyspieszenie lub spowolnienie całego utworu lub części, którą chcesz wyróżnić. Jeśli chodzi o efekty i filtry, które możesz dodać do nagrania, Instagram nie skąpi różnorodności, więc masz różnorodność efektów, od najbardziej klasycznych po te, które są modne.

Oprócz korzystania z wyrównania w celu zgrupowania wielu krótkich filmów w jedno nagranie, możesz również rozpocznij odliczanie co pozwala na używanie go jako trybu głośnomówiącego. Gdy skończysz, możesz użyć opcji podglądu, aby wyświetlić wynik przed opublikowaniem go, aby jeśli Ci się nie podobał, możesz go usunąć.

ludzie robią szpulę na instagramie

Jak pobrać Rolkę swoich szkiców bez jej publikowania?

Kołowrotki to najnowsza forma rozrywki na Instagramie, dzięki niemu możesz bawić i bawić się krótkimi i zabawnymi filmami. Jeśli nie jesteś świadomy, możesz spędzić wiele godzin na oglądaniu filmów, ponieważ się nie powtarzają.

Rolki wyróżniają się umiejętnościami lub momentami, których wcześniej nie publikowałeś. Jeśli Twoje konto jest publiczne, a Twoje nagranie jest fantastyczne, wiele osób może je zobaczyć, dopóki nie stanie się wirusowe, ale jeśli masz konto prywatne, zobaczą je tylko Twoi obserwatorzy.

Jeśli nagrałeś nagranie, które Ci się podobało, ale nie chcesz się nim dzielić, nie ma problemu. Instagram umożliwia pobranie go na swoje urządzenie mobilny bez konieczności publikowania, wystarczy kliknąć sekcję pobierania, aby zapisać go w telefonie i oddać do czasu powrotu na Instagram.

Jak wygląda proces publikacji Twojego Rolka po zakończeniu?

tak chcesz udostępnić swoje nagranie swoim obserwatorom możesz go opublikować w aplikacji, wystarczy wykonać kilka prostych czynności. Najpierw musisz wejść na swój profil i znaleźć sekcję Kołowrotki, w której znajdziesz opublikowane filmy i wersje robocze.

Jeśli masz już gotowy projekt, musisz go zlokalizować i nacisnąć przycisk Udostępnij. Gdy to zrobisz, film trafi do opublikowanej sekcji i będziesz mógł go zobaczyć na platformie.

instagram bębny na telefonie komórkowym

Jeśli masz zamiar zrobić kilka Bębnów, to dobrze, abyś pamiętał, że jak każdy artysta szuka inspiracji u innych do tworzenia swoich prac, tak i Ty musisz karmić swoje pomysły najnowszymi trendami, nie tylko po to, by być modnym, ale żeby nie zabrakło Ci kreatywności. Jednak zawsze pamiętaj, że oryginalność powinna się wyróżniać.

dołącz do naszego kanału telegram