Skip to content

Jak edytować lub modyfikować wiadomość głosową lub audio wysłaną na WhatsApp

12 de kwiecień de 2021

Aplikacja WhatsApp jest jedną z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na rynku. Jest to aplikacja wieloplatformowa. Co pozwala nam wykonywać wiele funkcji komunikacyjnych.

Wśród funkcji jest możliwość wysyłania wiadomości tekstowych za pomocą emotikonów. Możemy również wysyłać naklejki, aby nasza rozmowa była o wiele bardziej interesująca i zabawna, a nawet możemy tworzyć własne naklejki.

Podobnie mamy również WhatsApp Business. Jest to rozszerzenie aplikacji WhatsApp zorientowanej na biznes i firmę. Z ostatecznym celem poprawić wrażenia z interakcji z klientami.

Do tego wszystkiego dochodzą rozmowy i rozmowy wideo. Że niedawno zaczęły być grupy mają bardziej wspólne doświadczenia. Oraz z dobrą wydajnością audio i wideo podczas rozmowy.

W ten sposób aplikacja z tak wieloma narzędziami zazwyczaj przedstawia użytkowników, którzy nie są świadomi jej funkcjonalności. Dlatego tutaj pokażemy, jak należy postępować edytować lub modyfikować wiadomość głosową lub dźwiękową wysłaną w WhatsApp.

Jak możesz edytować lub modyfikować wiadomość głosową lub dźwiękową wysłaną w WhatsApp?

Następnie zakończyłeś nagrywanie notatki głosowej i nacisnąłeś wyślij, ale w ostatniej chwili pamiętasz, że powiedziałeś coś, czego nie powinieneś był, przegapiłeś dodanie niektórych informacji lub po prostu powiedziałeś coś zupełnie innego niż to, co zaplanowałeś.

Cóż, nerwy nas atakują, jeśli chodzi o rozmowę. Dzieje się to częściej w czasie rozmowy telefonicznej lub wideo. Jednak podczas wysyłania wiadomości głosowych może się to zdarzyć również nam. Ponieważ chodzi o nasz głos. A nasz mówi dużo o nas.

Jeśli wysłałeś notatkę głosową na WhatsApp i chcesz ją edytować, z przykrością informujemy, że nie jest to możliwe. Cóż, może być tylko notatka głosowa edytowane w czasie nagrywania. A przez to mamy na myśli wymazanie go i rozpoczęcie nagrywania od zera.

Nie jest to jednak czas, aby tracić nadzieję i pogodzić się z wysłaniem notatki głosowej. Ponieważ masz inną opcję, o to chodzi usuń wysłane wiadomości. Funkcja, którą WhatsApp zintegrował kilka lat temu i która jest całkiem przydatna.

Kroki, aby usunąć wiadomość głosową wysłaną na WhatsApp

 1. Na początek oczywiście musisz mieć ewysłał wiadomość głosową.
 2. Następnie na czacie, na który go wysłałeś, szukasz go i przytrzymujesz przez 2 sekundy.
 3. Teraz pokażą Ci kilka opcji dotyczących wiadomości głosowej, wśród nich mamy opcję usuń dla innych. Naciskamy tę opcję.
 4. Tak więc wiadomość głosowa jest usunięto z obu czatów WhatsApp. Jednak w jego miejsce jest napis, który wskazuje, że ta wiadomość została usunięta.
 5. Możesz wreszcie wrócić do nagraj swoją wiadomość głosową i wyślij.
 6. Jeśli to się powtórzy, możesz powtórzyć wszystkie kroki wskazany.

użyj WhatsApp na tablecie

Limit czasu

Podczas gdy powyższy proces dotyczy jedyny i najbliższy sposób edycji lub zmodyfikować wiadomość głosową lub dźwiękową wysłaną na WhatsApp, podlega to pewnym ograniczeniom czasowym.

Cóż, przestań usunąć pocztę głosową, od wysłania nie mogło minąć więcej niż 1 godzina. Ponieważ jeśli ten czas zostanie przekroczony, będziesz mieć tylko możliwość usunięcia tej wiadomości z czatu, ale będzie ona nadal wyświetlana odbiorcy.

Jak odsłuchać wiadomość głosową na WhatsApp bez wiedzy drugiej osoby, że jej słucha?

To kolejna ważna kwestia wśród naszych działań w WhatsApp. Także, ten proces jest znacznie łatwiejszy w co wierzą ludzie.

 1. Przede wszystkim musisz mieć plik audio w całości pobrany na WhatsApp.
 2. Następnie musimy nacisnąć dźwięk, aż pokaże nam opcje.
 3. Wśród nich mamy możliwość przekazania dalej, wciskamy tę opcję.
 4. Teraz wybieramy jeden z naszych kontaktów do przekazuje dźwięk do Ciebie.
 5. Następnie musimy wejść na czat, na który przekazano dźwięk i odtwarzamy go stąd.
 6. W ten sposób druga osoba nie będzie wiedziała, że ​​już słyszałeś wiadomość głosową, którą wysłała do Ciebie i czy możesz nie spieszyć się z odpowiedzią.

Musisz mieć dużo zachowaj ostrożność podczas przekazywania dźwięku ponieważ jeśli przez pomyłkę zaczniesz w nią grać, natychmiast zmieni się jej status na grał i druga osoba może wiedzieć.

dołącz do naszego kanału telegram